Skocz do zawartości

jaarecki

  • Liczba zawartości

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez jaarecki

  1. witam wszystkich mam pytanko : czy może mi ktoś powiedzieć cos o tzw.zaluzji na tylniej półce w sedanie , otóż noszę sie z zamiarem kupna tego i chciałbym zamontować ją w moim passacie.Niestety nie wiem gdzie szukać info na ten temat, tzn , co oprócz samej żaluzji jest potrzebne,jakie podłączenie,gdzie jest główny wyłącznik itd.Za wszelkie informacje bedę zobowiązany.Pozdrawiam
  2. jaarecki

    halogeny w b6

    sprawdzałem ale tam pustki w tym temacie
  3. Witam wszystkich Posiadam B6 , noszę się z zamiarem zainstalowania halogenów przednich , mieszkam w Wielkiej Brytanii czy mógłby mi ktoś doradzić gdzie kupić najlepiej halogeny/prawdopodobnie w UK są inne/kratki oraz oryginalny wyłącznik? Pozdrawiam
  4. jaarecki

    relingi chromowane passat b6

    witam cie,jestem nowym użytkownikiem forum , mieszkam w anglii , mam ten sam model co i ty , ostatnio kupiłem listwy chromowane i nakleiłem je na istniejące czarne , wygląda to dość ciekawie ,nic się nie odkleja póki co , a dość często jeżdżę na myjki ciśnieniowe i rolkowe , nic się nie dzieje.Miałem do wyboru listwy szerokie takie jak w oryginare , lub wąskie , wybrałem te drugie , i jest ok.pozdrawiam. p.s.jeśli jesteś zainteresowany wyślę zdjęcia:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności