witam cie,jestem nowym użytkownikiem forum , mieszkam w anglii , mam ten sam model co i ty , ostatnio kupiłem listwy chromowane i nakleiłem je na istniejące czarne , wygląda to dość ciekawie ,nic się nie odkleja póki co , a dość często jeżdżę na myjki ciśnieniowe i rolkowe , nic się nie dzieje.Miałem do wyboru listwy szerokie takie jak w oryginare , lub wąskie , wybrałem te drugie , i jest ok.pozdrawiam.
p.s.jeśli jesteś zainteresowany wyślę zdjęcia:)