Może ktoś z was , Vagiem zrobić opcję : Przywracanie ustawień podstawowych w Climatronicu?
08-klima
nastawy podstawowe -04
potantiometr and flap
on/off/dalej
Niestety nie mam Vaga a to jedyne wyjście.
Dziecko mi się bawiło klimą i udało się wejść w menu serwis i troszkę namieszało , tak że jak nastawię wjanie na wprost to słabiutko dołożę nogi i hula
Diag zrobiony i wszystko ładnie działa i bez błędów.
Podejrzewam że zmieniła bloki 11-14 tam gdzie są wskaźniki góra/dół
Wyczytałem że można tam regulować intensywność.Tylko że nie wiem jakie powinny być prawidłowe ustawienia . Dlatego Vagiem trza restarta..