Skocz do zawartości

Shaft

  • Liczba zawartości

    824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Shaft

  1. Do tego dobrze smakuje i poniewiera jak trzeba
  2. Jak allah wszystko zgra w czasie to i ja polecę
  3. Trzeci dzień pobytu i już pękło 6 litera cytrynówki z przepisu Dalki hehehe. I rano na bombkach na stoki
  4. Pozdrowienia z pepiczkowej krainy w 75% same skody tu fruwają pasków widziałem może kilka hehe. Generalnie śniegu dużo i jakby ktoś szukał miejscówki na ferie zimowe i narty to polecam Jańskie Łaźnie. Bomba pod każdym względem.
  5. Nie no czekaj czekaj... *******nę jeszcze sete i lecę na dół do garażu wypatroszyć climatronic przy świecy i ci powiem który przewód od zasilania...
  6. Nie wiem ale na chłopski rozum... Do diody idzie plus i minus żeby był błysk więc miernik w łapę i szukasz..
  7. WIDZE że piszesz wyraźnie ale niezrozumiale....Jeśli chodzi o podświetlenie to tylko climatronic? czy inne podświetlenia też( przełączniki, włączkiki, nawiewy?) Wybiegając przed twoją odpowiedź...jeśli sam climatronic sprawdzić podłączenie samego climatronica lub łączenie diod w wyświetlaczu... Edit: A tak wogle to weź flache, siądź na noc przed kompem i na forum znajdziesz wszystko na temat tych bezawaryjnych aut:p.....
  8. Jesuuuuu ale czy to tylko kwestia podświetlenia? czy wraz z brakiem podświetlenia nie działają inne systemy: klima, nawiew, klapy, obieg...Dlatego może nie pij tylko daj więcej info... bo bynajmniej ja nie mam szklanej kuli.
  9. A troche więcej informacji by się przydało... ale jest taka podobna reguła ... climatrinic jest jak kac. Jak za mało freonu climatronic mruga jak za mało rozumu to jest kac:P.
  10. Jak najbardziej popieram takie akcje o których pisze Duży..przepis przepisem ale rozumowanie najważniejsze...Ratuj człowieka w karetce jak tu nad głową napierdalają takie decybele?
  11. Kudłaczu najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
  12. Ooo tak tak i będziemy testować tą taką niby fajną ciuchajkę
  13. Duży najlepszego i 100 lat!!!!! :urodziny:
  14. No to nieźle. Ja wczoraj podawałem wolne do grafiku i też podałem wolne na 18.10. Teraz nie wiem czy odkręcę. Ale wstępnie Shaft+Ewa.
  15. Karol najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
  16. Dzięki chłopaki za życzenia:) J@ceq najlepszego i 100 lat!!!:urodziny:
  17. Ja leciałem swoje lampy na szybko papierem od 800 do 2500 na koniec polerka maszynką i delikatną pastą. Bez malowania, pół roku minęło i jest miodzio
  18. Ooo dobrze wiedzieć Weso, jak będę u was na wsi to zajadę do ciebie:)
  19. A wujek Shaft w tym roku musi odpuścić bo jedzie na wesele...Ale duchem będzie Was wspierał w wojażach Ale gdyby nie to wesele to i tak bym nie zdążył na listę się wpisać, nie sądziłem że lista pod koniec marca będzie już zamknięta Zresztą pewnie nie tylko ja jestem zaskoczony.
  20. Uuuu panie, takie rzeczy tylko w ...... Szwajcarii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności