-
Liczba zawartości
824 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Shaft
-
Do tego dobrze smakuje i poniewiera jak trzeba
-
Jak allah wszystko zgra w czasie to i ja polecę
-
A nawet dwie
-
Trzeci dzień pobytu i już pękło 6 litera cytrynówki z przepisu Dalki hehehe. I rano na bombkach na stoki
-
Pozdrowienia z pepiczkowej krainy w 75% same skody tu fruwają pasków widziałem może kilka hehe. Generalnie śniegu dużo i jakby ktoś szukał miejscówki na ferie zimowe i narty to polecam Jańskie Łaźnie. Bomba pod każdym względem.
-
Nie no czekaj czekaj... *******nę jeszcze sete i lecę na dół do garażu wypatroszyć climatronic przy świecy i ci powiem który przewód od zasilania...
-
Nie wiem ale na chłopski rozum... Do diody idzie plus i minus żeby był błysk więc miernik w łapę i szukasz..
-
WIDZE że piszesz wyraźnie ale niezrozumiale....Jeśli chodzi o podświetlenie to tylko climatronic? czy inne podświetlenia też( przełączniki, włączkiki, nawiewy?) Wybiegając przed twoją odpowiedź...jeśli sam climatronic sprawdzić podłączenie samego climatronica lub łączenie diod w wyświetlaczu... Edit: A tak wogle to weź flache, siądź na noc przed kompem i na forum znajdziesz wszystko na temat tych bezawaryjnych aut:p.....
-
Jesuuuuu ale czy to tylko kwestia podświetlenia? czy wraz z brakiem podświetlenia nie działają inne systemy: klima, nawiew, klapy, obieg...Dlatego może nie pij tylko daj więcej info... bo bynajmniej ja nie mam szklanej kuli.
-
A troche więcej informacji by się przydało... ale jest taka podobna reguła ... climatrinic jest jak kac. Jak za mało freonu climatronic mruga jak za mało rozumu to jest kac:P.
-
Jak najbardziej popieram takie akcje o których pisze Duży..przepis przepisem ale rozumowanie najważniejsze...Ratuj człowieka w karetce jak tu nad głową napierdalają takie decybele?
-
Kudłaczu najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
-
Ooo tak tak i będziemy testować tą taką niby fajną ciuchajkę
-
Duży najlepszego i 100 lat!!!!! :urodziny:
-
ADAM najlepszego i 100 lat :urodziny:
-
No to nieźle. Ja wczoraj podawałem wolne do grafiku i też podałem wolne na 18.10. Teraz nie wiem czy odkręcę. Ale wstępnie Shaft+Ewa.
-
Karol najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
-
Dzięki chłopaki za życzenia:) J@ceq najlepszego i 100 lat!!!:urodziny:
-
2. Shaft + Ewa
-
Ja leciałem swoje lampy na szybko papierem od 800 do 2500 na koniec polerka maszynką i delikatną pastą. Bez malowania, pół roku minęło i jest miodzio
-
-
25.05.2014 - Rozpoczęcie sezonu SKM - Lotnisko Makowic
Shaft odpowiedział dred007 → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Mam rzut beretem więc pewnie podjadę -
Ooo dobrze wiedzieć Weso, jak będę u was na wsi to zajadę do ciebie:)
-
Nasz wyjazd na IX Zlot Ogólnopolski
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
A wujek Shaft w tym roku musi odpuścić bo jedzie na wesele...Ale duchem będzie Was wspierał w wojażach Ale gdyby nie to wesele to i tak bym nie zdążył na listę się wpisać, nie sądziłem że lista pod koniec marca będzie już zamknięta Zresztą pewnie nie tylko ja jestem zaskoczony. -
Uuuu panie, takie rzeczy tylko w ...... Szwajcarii
