-
Liczba zawartości
824 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Shaft
-
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
-
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Właśnie o to chodzi że wszysko pamiętam haha dobra poczciwa psina No dla tego specyfiku to warto:D -
Nawet nie wiesz jak bardzo
-
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
No jeszcze się zastanawiam czy warto bo w zeszłym roku jakoś tak nudnawo było -
W tym roku i ja chętny będę na odgrzybianie.
-
Ojciec miał identyczne objawy w pasku, okazało się że mu na orlenie bezołowiowej wlali zamiast ropy.
-
Ha ha na zdrowie widze, że produkcja idzie pełną parą . Jest jedna wada tego produktu, idzie jak woda
-
Ja pier...ole, normalnie czad
-
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Rzuć temacik to zobaczymy ile się nazbiera:) -
jakie T5 toć to porażka. Brat miał T4 i latał parę lat bez problemów. I chciał sobie polepszyć i kupił T5. Po 1,5 roku lżejszy o parę tys. zmienił na Renault Trafika ośmioosobowy i dopiero stwierdził co to jest bezawaryjność.
-
Piękny widok
-
Patrz,no nie pomyślałem o tym:-D
-
No rano u mnie -26 było i niestety dwa pasiaki kaput. B3 to wiem że aku słaby a b5 choć kręcił to nie palił bo nie chciała się kontrolka od podgrzewania świec załączyć, dziwne:hmm
-
Stan dobry jak na 88 rok produkcji, do zrobienia uszczelka pod klawiaturą bo leje się jak z wiadra na kolektor, termostat no i może przegub bo lekko terkocze przy skręcie. Co do blach to nie są pognite i nie widziałem jakiś rażących purchli, generalnie jak to czerwony akryl cały wypłowiały aż siwawy miejscami ale to żaden problem, po polerce będzie wściekła czerwień meksykańska . Najgorsza maska bo złazi warstwa lakieru nałożona przez jakiegoś paproka. Generalnie autko użytkowane w Pl przez jednego właściciela przez 10 lat.
-
Przy mietku 2,0D paszczak to rakieta:-D
-
1,6 LPG kupiony ze względu na przedni napęd, LPG i cenę. Niestety mietek 124 nie sprawdził się w porze jesienno-zimowej na błocie więc zmiana na przednionapędowca.
-
Wczoraj wypatrzony a dziś już w mojej stajni P.S. Ma ktoś wlepę?
-
Młody, większy rozmiar weź
-
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Oj tam oj tam, po setuni i spać -
Nasz wyjazd na VII zlot ogólnopolski vw-passat.pl
Shaft odpowiedział POLMOS → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
No to wstępnie się piszę, myślę że nie będzie problemu z urlopem. -
Mój typ Fiat Panda II z gazem. Mały, zgrabny, dość wysoki więc nie problem z krawężnikami.Idealny dla kobiety i do miasta a do tego cenowo atrakcyjny. Dodaj do jakiej kwoty ma być autko to będzie łatwiej.
-
Restauracja Marysieńka za Płotami w kierunku Szczecina http://mapa.targeo.pl/Restauracja Marysieńka,miejsce_5301348
-
Michał graty
-
Spoko, teraz tak sobie myślę ze trza było jeszcze w kozie rozpalić i posiedzieć w garażu spijając co nieco ;-)Ech ja głupi nie pomyślałem:D
-
Na 90% będę.
