Skocz do zawartości

Shaft

  • Liczba zawartości

    824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Shaft

  1. Właśnie o to chodzi że wszysko pamiętam haha dobra poczciwa psina No dla tego specyfiku to warto:D
  2. No jeszcze się zastanawiam czy warto bo w zeszłym roku jakoś tak nudnawo było
  3. W tym roku i ja chętny będę na odgrzybianie.
  4. Ojciec miał identyczne objawy w pasku, okazało się że mu na orlenie bezołowiowej wlali zamiast ropy.
  5. Ha ha na zdrowie widze, że produkcja idzie pełną parą . Jest jedna wada tego produktu, idzie jak woda
  6. Rzuć temacik to zobaczymy ile się nazbiera:)
  7. jakie T5 toć to porażka. Brat miał T4 i latał parę lat bez problemów. I chciał sobie polepszyć i kupił T5. Po 1,5 roku lżejszy o parę tys. zmienił na Renault Trafika ośmioosobowy i dopiero stwierdził co to jest bezawaryjność.
  8. Patrz,no nie pomyślałem o tym:-D
  9. No rano u mnie -26 było i niestety dwa pasiaki kaput. B3 to wiem że aku słaby a b5 choć kręcił to nie palił bo nie chciała się kontrolka od podgrzewania świec załączyć, dziwne:hmm
  10. Stan dobry jak na 88 rok produkcji, do zrobienia uszczelka pod klawiaturą bo leje się jak z wiadra na kolektor, termostat no i może przegub bo lekko terkocze przy skręcie. Co do blach to nie są pognite i nie widziałem jakiś rażących purchli, generalnie jak to czerwony akryl cały wypłowiały aż siwawy miejscami ale to żaden problem, po polerce będzie wściekła czerwień meksykańska . Najgorsza maska bo złazi warstwa lakieru nałożona przez jakiegoś paproka. Generalnie autko użytkowane w Pl przez jednego właściciela przez 10 lat.
  11. Przy mietku 2,0D paszczak to rakieta:-D
  12. 1,6 LPG kupiony ze względu na przedni napęd, LPG i cenę. Niestety mietek 124 nie sprawdził się w porze jesienno-zimowej na błocie więc zmiana na przednionapędowca.
  13. Wczoraj wypatrzony a dziś już w mojej stajni P.S. Ma ktoś wlepę?
  14. No to wstępnie się piszę, myślę że nie będzie problemu z urlopem.
  15. Mój typ Fiat Panda II z gazem. Mały, zgrabny, dość wysoki więc nie problem z krawężnikami.Idealny dla kobiety i do miasta a do tego cenowo atrakcyjny. Dodaj do jakiej kwoty ma być autko to będzie łatwiej.
  16. Shaft

    Opłatek 2011

    Restauracja Marysieńka za Płotami w kierunku Szczecina http://mapa.targeo.pl/Restauracja Marysieńka,miejsce_5301348
  17. Spoko, teraz tak sobie myślę ze trza było jeszcze w kozie rozpalić i posiedzieć w garażu spijając co nieco ;-)Ech ja głupi nie pomyślałem:D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności