-
Liczba zawartości
824 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Shaft
-
Tu nie będę pisał ale jest co opowiadać i boki zrywać heheh
-
I ja dziękuje za to allahowi Niech zobaczy w końcu jaka to męczarnia taki wyjazd
-
Adaś zrób tak na 12% bo jak zrobisz na 70 to mogę zassać jak motopompa i wtedy będzie dramat:D
-
Kuczlaw najlepszego i 100 lat!! :urodziny:
-
Mr.X najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
-
Czyszczenie wnętrz pojazdów na X ogólnopolskim :)
Shaft odpowiedział cycu → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
1.Mieszkoc (Golf IV) + klima 2.mmissiek (Passat B5) kompleksowe czyszczenie 3. Ziewal (Passat B5) 4. marwitko w piatek tylko klima ozonowanie hyundai tucson 5. artmin - zakres prac w trakcie ustaleń 6. adampolice ( B5) - całe 7. maly (Passat B5 FL Sedan) całe 8. Shaft (B5 kombi) podsufitka -
Endrju najlepszego i 100 lat!!!:urodziny :urodziny :urodziny
-
Ubrany w letnie klapki, umyty i odkurzony.
-
Weso najlepszego i 100 lat!!!
-
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
No jak bym puścił to ta popita nie byłaby wam już potrzebna. Nastąpiłaby zmiana warty przy stole:D -
Spot przedwielkanocny.. jak zwykle niespodzianki
Shaft odpowiedział J@ceq → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Hehe graty Jacku pomysłowości -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
To była tylko kosa w du..pie -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
No napewno, skoro do mnie po północy dzwoniliście że się zapitka skończyła i czyściochy walicie:D -
Wymienione tylne amorki.
-
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Niedziela do 5.00 rano -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Nidy rydy jeden zmiennik będzie zaczynał urlop a drugi kończył więc lipa. Niedziela to nie problem tylko sobota bo będę pod jeb....nym telefonem. -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
A o której godzinie podają rekina z jabłkiem w paszczy? Dla mnie godzina psi akurat po robocie będę. -
Wymieniłem tarcze i klocki z przodu na textara, umyłem silnik, komorę oraz karoserię.
-
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Hahhaha ale nie tym razem Musze być mobilny i w gotowości w razie wojny:D -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Tak tak z Ewą, będę pod telefonem więc chociaż troszeczkę usteczka zamoczę by smaku nie zapomnieć -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
dziś akurat wole mam. Chodziło mi o ostatni weekend choć przyszły faktycznie też cały pracuje . Nawet nie ma kiedy pić -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Ja też bez noclegu bo niestety przyszły weekend cały pracuje:( -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Ja ci dam osobiście łysolku do łapki -
Spocik Wielkanocny - Wilczkowo 2015
Shaft odpowiedział Łysy → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Nawet na taczce a się doturlam:P Zapisać mnie:)plus pchająca taczkę Ewa:P -
To co się stało przez ten wtrysk?
