-
Liczba zawartości
824 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Shaft
-
No faktycznie ci zupełnie nie poszło
-
No niestety za jedzonko tylko waluta. Akurat tam nie jadłem ale jest spora restauracja przy dolnej stacji, troszkę wyżej widziałem z wyciągu jakaś buda z kiełbaskami i szaszłykami bo zajeb..ście pachniało. Na szczucie też była jakaś buda ze stolikami ale nie wiem czy coś tam było do jedzenia. Na pewno do picia
-
Pepiczkowa waluta lub karta
-
To jak możesz zdaj relacje jak tam ze śniegiem i tłokiem bo znajomi są teraz w Zieleńcu i tam się wybierają za dwa dni więc bym ich poinformował.
-
Bo w Zieleńcu wogóle szału nie ma, jedynie te pomarańczowe kanapy ale jak nie ma ludzi. Dlatego sugerowałem ci Ricky. Z Zieleńca 25 km jak polecisz skrótem, 2 km dalej niż do Destne
-
http://www.zieleniec.pl/mapa2.php nr 26, po lewej będzie kościół do którego możesz na nartach wjechać jak będzie otwarty:) No jest ale malutki bardziej chyba dla dzieci coś mi się kojarzy.
-
My braliśmy w dzień na 2 godziny lub nocną jazdę na 3-4 bo wtedy mało ludzi i można fajnie polatać, mowa o winterpolu tam gdzie są pomarańczowe kanapy. Fajny dla żonki może też być wyciąg Mieszko ten koło kościółka bo nie jest wymagający. Mimo wszystko polecam Ricky, stok łagodniejszy i dłuższy poza tym są trzy trasy więc nawet przy dużej ilości osób można pocisnąć. W Destne jest dosyć stroma górka i żonka może mieć problemy bynajmniej moja miała.
-
Ja leciałem przez Zieleniec i potem lasem górską serpentyną i było ok, trochę śniegu na szczycie ale tylko kawałek i nie potrzeba łańcuchów. Za to widoki bajeczne. Przyjmują tylko korony ale można też kartą płacić, wygodniej i nie zostają pepiczkowe moniaki w kieszeni . Generalnie ogarnij sobie Ricky bo naprawdę tam jest spoko i sporo prawdziwego śniegu . Nie wiem skąd masz info że w Zieleńcu leży śnieg:), owszem leży ale tylko sztuczny i tylko na kawałkach niektórych tras które już wczoraj płynęły strumieniem wody bo temperatura była +4 . Generalnie po polskiej stronie nie ma nigdzie śniegu!!!Jedynie w górnych partiach czech coś tam leży. A i najważniejsze na tych czeskich stokach jazda jest do 16.00 więc zalecam być tam z samego rańca bo trasy są jeszcze świeżo po ratraku.
-
Wczoraj wróciłem właśnie z nart i mogę coś na świeżo powiedzieć. Nocowałem koło zieleńca w wiosce w zaje...stych domkach (granada domki) bo w samym Zieleńcu drogo jak pies. Warunki śniegowe w Zieleńcu są mizerne a za dwa dni bedą tragiczne bo jak wyjeżdżałem to wszystko się roztapiało. Czynne 1/3 wyciągów więc ludzi od zatrzesienia. Ale.... polatałem 3 dani po czeskich stokach i moge powiedzieć rewelacja. śniegu jeszcze jest sporo więc można śmiało pośmigać a co najważniejsze to długości tras zjazdowych i przedewszystkim przygotowaniem tras( równo wyratrakowane), w Zieleńcu najdłuższa chyba 700 m, czechy: Czerwona woda 2,3 km i to chyba dwie, Ricky 1,5 km, Destne ok. 1 km z czego polecam szczególnie pierwsze dwa miejsca ze względu na infrastrukture (darmowe parkingi, czyściutkie kibelki też darmowe, restauracje, leżaki, dużo śniegu itp.) W/g mnie Zieleniec baaaardzo przereklamowany i nie wart tych cen a teraz kiedy tam tylko kilka wyciągów czynnych tłumy takie że nie chce się jeździć. Popatrz też na kamerki, Karpacz czynny tylko biały jar, trasa bardzo wypłaszczona wręcz dla dzieci a ludzi tam tyle ze masakra bo wszędzie dookoła zielono. To samo Szklarska Poręba otwarty tylko nędzny Puchatek który już płynie ze względu na temperatury. Także jak chcesz na narty w tym tygodniu to tylko Czechy. Szukaj kwarter blisko granicy i tam poprostu śmigaj. Ja byłem zachwycony czeskimi stacjami narciarskimi i nie tylko ja. A cha cenowo bardzo podobnie co u nas lecz tamtejsze stoki biją nasze na głowę pod każdym względem.
-
http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=458 do ręcznej korekty jest całkiem niezłe, innych nie próbowałem ręcznie więc się nie wypowiem. Zresztą UC na maszynie też wychodzi całkiem nieźle choć długo trzeba pracować.
-
Mnie proszę dopisać do listy
-
No to w takim razie Dębica idzie pod rozwagę bo tak naprawdę w zimie kręcę się wokół komina a do tego jeden wyjazd w góry w ciężki śnieg i podjazdy więc ta guma chyba będzie spełniać moje wymogi.
-
No słyszałem że Dębica w śniegu wymiata ale na mokrym asfalcie dramat.
-
Hehe a znowu u garbatego gadają że GY słabe w porównaniu do nokiana:) i weź tu człowieku zasięgnij opinii u oponiarzy:). Dobra może ktoś jeszcze dorzuci jakąś opinię
-
Zastanawiam się nad zimówkami. Co byście wybrali Goodyear UG 8 czy Nokian WR D3 ?:hmm
-
Dodam od siebie że jak lakier ma ryski, świrle i nie wygląda za dobrze to nawet wosk za kilka tysięcy ci nie pomorze( to jak byś gówno perfumował i tak bedzie jeb.ło ). Pierwsze co to trzeba ogarnąć lakier i doprowadzić go do przyzwoitego stanu i tu Ariel podał dobry środek UC, a potem można bawić się woskami
-
1. Adam + Aga 2. Sikorka 3. michalrx 4. Shaft + Ewa
-
Ja brałem u Wesa komplet lema chyba z 4 lata temu, zrobione koło 70 tys. i dalej cisza:) i oby jak najdłużej
-
Albo wali te nalweki po robocie i nie ma czasu dla kolegów
-
A ty łysy opiekunie miałeś do mnie wpaść z Agą..... i co ?:-)
-
Znowu centralny zamek + wlew paliwa nie dziala
Shaft odpowiedział bienias → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Układ klapki wlewu z centralnym jest powiązany więc powinno wszystko działać po podłączeniu zasilania. Spróbuj tak jak pisałem, bynajmniej u mnie było tak samo, brak centralnego i klapki, po podłączeniu zasilania wszystko grało więc szukałem dalej i znalazłem przerwę w instalacji. -
Znowu centralny zamek + wlew paliwa nie dziala
Shaft odpowiedział bienias → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Miałem to samo u siebie rafaell. Wyciągnij przycisk od otwierania klapki wlewu paliwa i podłącz zasilanie do jednego z przewodów, niestety nie pamiętam do którego(miernik w łapę). Powinno wrócić zasilanie całego układu. Jeśli wróci musisz po tym przewodzie lecieć do wiązki i szukać dalej przerwy w obwodzie, najlepiej porozrywaj te otuliny na przewodach pod wykładziną i tam sprawdzaj bo przeważnie w 99% tam są utlenione połączenia i dlatego elektryka świruje. -
Zejni a co to nadeszły te dni??? Taki jakiś rozdrażniony jesteś
-
Wisełka - czyli jak bardzo poniósł nas melanż...
Shaft odpowiedział Mieszkoc → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Co tu pisać.... było mega zajefajnie. Z Łysym wróciliśmy bez przygód aaa ten alkomat na 100% jest zepsuty:D -
oki stoi
