Skocz do zawartości

Shaft

  • Liczba zawartości

    824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Shaft

  1. No faktycznie ci zupełnie nie poszło
  2. No niestety za jedzonko tylko waluta. Akurat tam nie jadłem ale jest spora restauracja przy dolnej stacji, troszkę wyżej widziałem z wyciągu jakaś buda z kiełbaskami i szaszłykami bo zajeb..ście pachniało. Na szczucie też była jakaś buda ze stolikami ale nie wiem czy coś tam było do jedzenia. Na pewno do picia
  3. To jak możesz zdaj relacje jak tam ze śniegiem i tłokiem bo znajomi są teraz w Zieleńcu i tam się wybierają za dwa dni więc bym ich poinformował.
  4. Bo w Zieleńcu wogóle szału nie ma, jedynie te pomarańczowe kanapy ale jak nie ma ludzi. Dlatego sugerowałem ci Ricky. Z Zieleńca 25 km jak polecisz skrótem, 2 km dalej niż do Destne
  5. http://www.zieleniec.pl/mapa2.php nr 26, po lewej będzie kościół do którego możesz na nartach wjechać jak będzie otwarty:) No jest ale malutki bardziej chyba dla dzieci coś mi się kojarzy.
  6. My braliśmy w dzień na 2 godziny lub nocną jazdę na 3-4 bo wtedy mało ludzi i można fajnie polatać, mowa o winterpolu tam gdzie są pomarańczowe kanapy. Fajny dla żonki może też być wyciąg Mieszko ten koło kościółka bo nie jest wymagający. Mimo wszystko polecam Ricky, stok łagodniejszy i dłuższy poza tym są trzy trasy więc nawet przy dużej ilości osób można pocisnąć. W Destne jest dosyć stroma górka i żonka może mieć problemy bynajmniej moja miała.
  7. Ja leciałem przez Zieleniec i potem lasem górską serpentyną i było ok, trochę śniegu na szczycie ale tylko kawałek i nie potrzeba łańcuchów. Za to widoki bajeczne. Przyjmują tylko korony ale można też kartą płacić, wygodniej i nie zostają pepiczkowe moniaki w kieszeni . Generalnie ogarnij sobie Ricky bo naprawdę tam jest spoko i sporo prawdziwego śniegu . Nie wiem skąd masz info że w Zieleńcu leży śnieg:), owszem leży ale tylko sztuczny i tylko na kawałkach niektórych tras które już wczoraj płynęły strumieniem wody bo temperatura była +4 . Generalnie po polskiej stronie nie ma nigdzie śniegu!!!Jedynie w górnych partiach czech coś tam leży. A i najważniejsze na tych czeskich stokach jazda jest do 16.00 więc zalecam być tam z samego rańca bo trasy są jeszcze świeżo po ratraku.
  8. Wczoraj wróciłem właśnie z nart i mogę coś na świeżo powiedzieć. Nocowałem koło zieleńca w wiosce w zaje...stych domkach (granada domki) bo w samym Zieleńcu drogo jak pies. Warunki śniegowe w Zieleńcu są mizerne a za dwa dni bedą tragiczne bo jak wyjeżdżałem to wszystko się roztapiało. Czynne 1/3 wyciągów więc ludzi od zatrzesienia. Ale.... polatałem 3 dani po czeskich stokach i moge powiedzieć rewelacja. śniegu jeszcze jest sporo więc można śmiało pośmigać a co najważniejsze to długości tras zjazdowych i przedewszystkim przygotowaniem tras( równo wyratrakowane), w Zieleńcu najdłuższa chyba 700 m, czechy: Czerwona woda 2,3 km i to chyba dwie, Ricky 1,5 km, Destne ok. 1 km z czego polecam szczególnie pierwsze dwa miejsca ze względu na infrastrukture (darmowe parkingi, czyściutkie kibelki też darmowe, restauracje, leżaki, dużo śniegu itp.) W/g mnie Zieleniec baaaardzo przereklamowany i nie wart tych cen a teraz kiedy tam tylko kilka wyciągów czynnych tłumy takie że nie chce się jeździć. Popatrz też na kamerki, Karpacz czynny tylko biały jar, trasa bardzo wypłaszczona wręcz dla dzieci a ludzi tam tyle ze masakra bo wszędzie dookoła zielono. To samo Szklarska Poręba otwarty tylko nędzny Puchatek który już płynie ze względu na temperatury. Także jak chcesz na narty w tym tygodniu to tylko Czechy. Szukaj kwarter blisko granicy i tam poprostu śmigaj. Ja byłem zachwycony czeskimi stacjami narciarskimi i nie tylko ja. A cha cenowo bardzo podobnie co u nas lecz tamtejsze stoki biją nasze na głowę pod każdym względem.
  9. http://www.meguiars.pl/shop/product_info.php?products_id=458 do ręcznej korekty jest całkiem niezłe, innych nie próbowałem ręcznie więc się nie wypowiem. Zresztą UC na maszynie też wychodzi całkiem nieźle choć długo trzeba pracować.
  10. Mnie proszę dopisać do listy
  11. No to w takim razie Dębica idzie pod rozwagę bo tak naprawdę w zimie kręcę się wokół komina a do tego jeden wyjazd w góry w ciężki śnieg i podjazdy więc ta guma chyba będzie spełniać moje wymogi.
  12. No słyszałem że Dębica w śniegu wymiata ale na mokrym asfalcie dramat.
  13. Hehe a znowu u garbatego gadają że GY słabe w porównaniu do nokiana:) i weź tu człowieku zasięgnij opinii u oponiarzy:). Dobra może ktoś jeszcze dorzuci jakąś opinię
  14. Zastanawiam się nad zimówkami. Co byście wybrali Goodyear UG 8 czy Nokian WR D3 ?:hmm
  15. Dodam od siebie że jak lakier ma ryski, świrle i nie wygląda za dobrze to nawet wosk za kilka tysięcy ci nie pomorze( to jak byś gówno perfumował i tak bedzie jeb.ło ). Pierwsze co to trzeba ogarnąć lakier i doprowadzić go do przyzwoitego stanu i tu Ariel podał dobry środek UC, a potem można bawić się woskami
  16. 1. Adam + Aga 2. Sikorka 3. michalrx 4. Shaft + Ewa
  17. Ja brałem u Wesa komplet lema chyba z 4 lata temu, zrobione koło 70 tys. i dalej cisza:) i oby jak najdłużej
  18. Albo wali te nalweki po robocie i nie ma czasu dla kolegów
  19. A ty łysy opiekunie miałeś do mnie wpaść z Agą..... i co ?:-)
  20. Układ klapki wlewu z centralnym jest powiązany więc powinno wszystko działać po podłączeniu zasilania. Spróbuj tak jak pisałem, bynajmniej u mnie było tak samo, brak centralnego i klapki, po podłączeniu zasilania wszystko grało więc szukałem dalej i znalazłem przerwę w instalacji.
  21. Miałem to samo u siebie rafaell. Wyciągnij przycisk od otwierania klapki wlewu paliwa i podłącz zasilanie do jednego z przewodów, niestety nie pamiętam do którego(miernik w łapę). Powinno wrócić zasilanie całego układu. Jeśli wróci musisz po tym przewodzie lecieć do wiązki i szukać dalej przerwy w obwodzie, najlepiej porozrywaj te otuliny na przewodach pod wykładziną i tam sprawdzaj bo przeważnie w 99% tam są utlenione połączenia i dlatego elektryka świruje.
  22. Zejni a co to nadeszły te dni??? Taki jakiś rozdrażniony jesteś
  23. Co tu pisać.... było mega zajefajnie. Z Łysym wróciliśmy bez przygód aaa ten alkomat na 100% jest zepsuty:D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności