-
Liczba zawartości
824 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Shaft
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 37
-
Weso najlepszego i 100 lat :urodziny:
-
No to coś nie łączy w drzwiach. A tam pod dywanem kierowcy nie ma żadnej złączki. Przewody (multum przewodów)są połączone lutami i gdy jest tam wilgoć wszystko się utlenia i przerywa. Miałem podobnie z tym ze mi wariował wlew paliwa, oświetlenie kabiny i czasami zamki. Podniosłem wykładzinę osuszyłem, niepewne łączenia poskręcałem na nowo, zalutowałem po swojemu i śmiga
-
Zejni napisz co do tej pory robiłeś, sprawdzałeś. Ewidentnie gdzieś elektryka niedomaga i tak jak pisali chłopaki albo moduł albo wiązka kabli. ściągnij boczek i podaj napięcie do podświetlenia to powinna reszta ruszyć. Przynajmniej okno zamkniesz:)
-
Również wszystkim Wam życzę wesołych i spokojnych świąt
-
Adaś najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
-
Niestety 24,25 w pracy:(
-
O w mordę kamuflaż spalony . Teraz będzie na binladena:P
-
Jacek najlepszego i 100 lat!!!
-
Dzięki chłopaki za życzenia:)
-
A co chcesz mi pomóc? zapraszam to zobaczysz jak chłopaki z prowincji załatwiają takie sprawy:D - - - - - aktualizacja - - - - - Jak bym miał zlecenie na łysego to bym go zdjął ze swojego okna procą i dwoma skoblami bo jeden by nie wystarczył - - - - - aktualizacja - - - - - Damy rade:D
-
Danek coś się pomyśli. Daj info na kiedy to chcesz i jakieś foto poglądowe:D. Za tydzień będę tę wioskę odwiedzał co 2-3 dni
-
Blop najlepszego i 100 lat
-
Buli, Komandir najlepszego i 100 lat :urodziny:
-
Dzięki ale garnek już kupiłem jadąc na ogólnopolski . Ale może po jakąś kapotę zajadę.
-
I po X zlocie...Zdjęcia i wspomnienia :)
Shaft odpowiedział Kuczi → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Wiem, wiem :lol3 Wnukom przy kominku będę na starość opowiadał My również dziękujemy. Jak zwykle organizatorzy tym razem Miechu i Misiek stanęli na wysokości zadania choć pewnie nie było łatwo tego ogarnąć. Dzięki za wspólną zabawę i do następnego:D P.s. Grupa zach-pom. już swoje grzeszki zlotowe ma odpuszczone po szybkim kursie odwykowym w Licheniu -
A już jestem jestem dawno, zanim kupiłem to się zarejestrowałem
-
znając życie i tak będzie 10.17
-
No to ja coś dorzucę. Świeży nabytek Honda Hornet 2006 r.
-
Bidzisu nie wywalaj bo lubię, dołóż pół litra i przyjadę mierzyć
-
Potrzebuje jakieś namiary na sklepy z akcesoriami motocyklowymi w Szczecinie lub Koszalinie, muszę dobry garnek na czerep zakupić.
-
generalnie na razie nic pewnego bo mam strasznie napięty czwartek i piątek rano.Jak się wyrobie to polecę, jak nie to będę leciał trochę później więc możne z Dużym się gdzieś spikne po drodze.
-
w sumie to ja na 9.00 tez nie dam rady sie ogarnąć bo dzieciaki mają odbiór świadectw wiec może się dołączę do ciebie.
-
Artmin najlepszego!!!
-
Ziewal najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 37
