Skocz do zawartości

Shaft

  • Liczba zawartości

    824
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Shaft

  1. No to coś nie łączy w drzwiach. A tam pod dywanem kierowcy nie ma żadnej złączki. Przewody (multum przewodów)są połączone lutami i gdy jest tam wilgoć wszystko się utlenia i przerywa. Miałem podobnie z tym ze mi wariował wlew paliwa, oświetlenie kabiny i czasami zamki. Podniosłem wykładzinę osuszyłem, niepewne łączenia poskręcałem na nowo, zalutowałem po swojemu i śmiga
  2. Zejni napisz co do tej pory robiłeś, sprawdzałeś. Ewidentnie gdzieś elektryka niedomaga i tak jak pisali chłopaki albo moduł albo wiązka kabli. ściągnij boczek i podaj napięcie do podświetlenia to powinna reszta ruszyć. Przynajmniej okno zamkniesz:)
  3. Również wszystkim Wam życzę wesołych i spokojnych świąt
  4. O w mordę kamuflaż spalony . Teraz będzie na binladena:P
  5. A co chcesz mi pomóc? zapraszam to zobaczysz jak chłopaki z prowincji załatwiają takie sprawy:D - - - - - aktualizacja - - - - - Jak bym miał zlecenie na łysego to bym go zdjął ze swojego okna procą i dwoma skoblami bo jeden by nie wystarczył - - - - - aktualizacja - - - - - Damy rade:D
  6. Danek coś się pomyśli. Daj info na kiedy to chcesz i jakieś foto poglądowe:D. Za tydzień będę tę wioskę odwiedzał co 2-3 dni
  7. Buli, Komandir najlepszego i 100 lat :urodziny:
  8. Dzięki ale garnek już kupiłem jadąc na ogólnopolski . Ale może po jakąś kapotę zajadę.
  9. Wiem, wiem :lol3 Wnukom przy kominku będę na starość opowiadał My również dziękujemy. Jak zwykle organizatorzy tym razem Miechu i Misiek stanęli na wysokości zadania choć pewnie nie było łatwo tego ogarnąć. Dzięki za wspólną zabawę i do następnego:D P.s. Grupa zach-pom. już swoje grzeszki zlotowe ma odpuszczone po szybkim kursie odwykowym w Licheniu
  10. Shaft

    Nasze Jednoślady

    A już jestem jestem dawno, zanim kupiłem to się zarejestrowałem
  11. znając życie i tak będzie 10.17
  12. Shaft

    Nasze Jednoślady

    No to ja coś dorzucę. Świeży nabytek Honda Hornet 2006 r.
  13. Bidzisu nie wywalaj bo lubię, dołóż pół litra i przyjadę mierzyć
  14. Potrzebuje jakieś namiary na sklepy z akcesoriami motocyklowymi w Szczecinie lub Koszalinie, muszę dobry garnek na czerep zakupić.
  15. generalnie na razie nic pewnego bo mam strasznie napięty czwartek i piątek rano.Jak się wyrobie to polecę, jak nie to będę leciał trochę później więc możne z Dużym się gdzieś spikne po drodze.
  16. w sumie to ja na 9.00 tez nie dam rady sie ogarnąć bo dzieciaki mają odbiór świadectw wiec może się dołączę do ciebie.
  17. Ziewal najlepszego i 100 lat!!! :urodziny:
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności