-
Liczba zawartości
101 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O dred007
- Urodziny 05/25/1979
Informacje osobiste
-
Imię
Miro
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Resko
Samochód
-
Generacja
Alltrack
-
Silnik
B8 2.0 TDI 190KM DSG6 4x4
-
Rok produkcji
2016
Ostatnie wizyty
-
Oświetlenie zewnętrzne w lusterku kierowcy nie działa
dred007 odpowiedział dred007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Ale błędów nie pokazuje... ?♂️ -
Oświetlenie zewnętrzne w lusterku kierowcy nie działa
dred007 odpowiedział dred007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Spokojnie. Patrzyłem i gdzieś nawet czytałem że komp takich bzdetów nie pokazuje... ?♂️ -
Oświetlenie zewnętrzne w lusterku kierowcy nie działa
dred007 odpowiedział dred007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
No właśnie nie zatrybiło. Ruszałem też wiazką w drzwiach. Nie bardzo mam przy obecnej pogodzie grzebać co by znowu coś nie pękło. Szkło już se zrobiłem gdzie używka 200zl ?. Chyba poczekam do wiosny jak się ciepłej zrobi. Choć nie ukrywam bo niby lampka tylko a mnie strasznie irytuje brak tego podświetlenia. U mnie to nadal nie działa. Po prostu zdążyłem sprawdzić że lampka jest sprawna i wcisnąłem wkład. A jak mi przyszło do głowy po chwili żeby sprawdzić miernikiem spękałem, że pęknie kolejny wkład i zostawiłem temat narazie bynajmniej... -
Oświetlenie zewnętrzne w lusterku kierowcy nie działa
dred007 odpowiedział dred007 → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Właśnie nic... nie wiem za co się zabrać. Lampkę mam sprawną. Albo walnął kabel w drzwiach albo kij wie co. Dla tego zapytałem czy ktoś przerabiał temat? -
Panieee... Pan się nie znasz ?
-
Witam. Jak w tytule nie działa mi oświetlenie zewnętrzne w lewym lusterku (kierowcy). Prawe działa normalnie. Kupiłem nową lampkę (bo to kpl) i nadal nic. Przy okazji demontażu pękło mi lustro (wkład) ?. Po wymianie lampki nie sprawdziłem czy dochodzi do niej prąd ?, a nie chcę ryzykować kolejnego wkładu bo temperatura na zewnątrz temu nie sprzyja. Pytanie: Czy ktoś przerabiał ten temat? Co sprawdzić i w jaki sposób? PS. Oczywiście okazało się po wymienie, że moja stara lampka była sprawna ?
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
dred007 odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
Ale w tym temacie jest burdel!?? Gdzie ADMIN.... nazwa tematu to SPRAWDZONE MODY, a nie koncert życzeń! Jak ktoś czegoś szuka musi przejechać 48stron, a i tak nie znajdzie tego czego szuka bo tu całe konwersacje i wywody są... Może by ktoś zrobił z tym porządek... -
Przymierzam się do zakupu, można prosić o rozkodowanie VIN WVWZZZ3CZGE216045 z góry dziękuję bardzo
-
28.04.2013 - Rozpoczęcie sezonu SKM - Lotnisko Makowice
dred007 odpowiedział michalrx → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Cosik ode mnie https://plus.google.com/photos/111118638246482587850/albums/5874210978376059041?authkey=CJPs1qDT9YHrHA -
28.04.2013 - Rozpoczęcie sezonu SKM - Lotnisko Makowice
dred007 odpowiedział michalrx → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
To w takim razie ok 10.15-20 będę przy tym rondzie w kierunku szkoły - Makowic ( w górę jadąc od Szczecina) -
28.04.2013 - Rozpoczęcie sezonu SKM - Lotnisko Makowice
dred007 odpowiedział michalrx → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
A w Płotach to gdzie? Może bym dołączył tam... -
28.04.2013 - Rozpoczęcie sezonu SKM - Lotnisko Makowice
dred007 odpowiedział michalrx → na temat → Zachodniopomorskie Dyskusje
Ja też się wybieram zresztą my już tam kiedyś byliśmy z forumowiczami i jest fajowo... -
Mój też Dziękuję (jest GITTTTT)
