Skocz do zawartości

11rafal

  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 11rafal

  1. Sprawdz po trasie czy jak odkrecisz korek zbiorniczka płynu chlodniczego czy jest duze cisnienie w układzie i czy stan plynu sie powiekszy. U siebie miałem takie same objawy jak ty ciezko palil po dłuższym postoju ,poza tym chodzil jak .marzenie okazalo sie ze byla pęknięta glowica . Po dłuższej jezdzie odkręć korek i Zobacz jak zapali na drugi dzień, wtedy nie .ma cisnienia w ukladzie i nie idzie na tlok
  2. 11rafal

    BMR wykres z hamowni

    Dpf w jakim stanie ? Dolot szczelny?
  3. Robiłem ostatnio 2.0 bmp tak wygląda wal z tego silnika dodam że zapalal
  4. Witam jak w tytule proszę o analizę logów dynamicznych Grupa 11 http://vaglog.pl/log_234136.html Grupa 8 http://vaglog.pl/log_234144.html Grupa 4 http://vaglog.pl/log_234143.html Grupa 1 http://vaglog.pl/log_234141.html Grupa 13 http://vaglog.pl/log_234140.html Grupa 10 http://vaglog.pl/log_234139.html
  5. Robiłem turbo w 2.0 tdi bmr u musiałem wyjąć polos bo inaczej nie było szansy żeby ją wyciągnąć pozatym sam demontaz bardzo prosty pierwsze to wyjęcie filtra dpf potem masz dostęp do turbo jest przymocowana na 8 srób do głowicy plys wspornik zasilanie olejowe i spływ są ładne dojścia wszystko będziesz widzial
  6. Witam . Jakis czas temu usunąłem filtr dpf , został wyciagniety wkład filtra puszka została , z racji tego że jest pusta wchodzi w rezonans auto jest dużo głośniejsze co mnie denerwuje . Mam ori katalizator i chce go założyć zrobić mocowania czujników , czy ktoś coś takiego praktykował ?
  7. Były błędy modułu prawego i lewego teraz wszystko chodzi poziomowanie i na boki ale nie ma doświetlania bo wyjęty sterownik afs - - - - - aktualizacja - - - - - Były błędy modułu prawego i lewego teraz wszystko chodzi poziomowanie i na boki ale nie ma doświetlania bo wyjęty sterownik afs
  8. Witam serdecznie. Ostatnio dowiedziałem się żeby usunąć z licznika kontrolkę afs trzeba wypiąć kostkę od modułu afs za schowkiem i wykodowac i tak zrobiłem , przed wypieciem światła chodziły tylko na bok góra dół nie , natomiast l Jak wypielem kostkę poziomuja się ok 30 sekund po włączeniu zapłonu i co jest najlepsze chodzą na boki i góra dół . Moduł padnięty ?
  9. Jeżeli można wiedzieć dlaczego wymieniasz?
  10. Mógłbym cie prosić o dokładne podanie w jakiej kostce i jakie piny pozmieniać ?
  11. I przy okazji tracimy doświetlanie zakrętów z dodatkowej żarówki wiec dziękuję za takie rozwiązanie
  12. Nie próbowałem bo nie wiem na jakie masz może pomysł ?
  13. Witam jak w tylule , udostepniam wsad do Passata b6 2.0 TDI BMR 170 na moc oraz dpf off , wykonana przez firme car connect . A głownie chodzi mi o ocene tego wsadu bo strasznie mi kopci , pozdrawiam i dziekuje za pomoc. Wsad w linku. http://przeklej.org/file/T6aw4l/03G906018EM.Bin.Bin.dpf.off
  14. Witam , mam problem z afs , nigdzie nie moge dostać silniczków do afs'u , zaczyna mnie drażnić swiecąca kontrolka na liczniku , prosiłbym o podanie kodowania bez afs . Jest pełny fis tempomat Passat b6 2007 r BMR
  15. Drodzy koledzy , moglibyście krok po kroku opisać wymiane zbieraka pompy w BMR jakaś fotorelacja czy coś bo nie moge nic znaleźć .
  16. Witam ! mam ogromy problem . Mam pełen komplet bixenon , instalacja , czujniki wszystko ,z tym ze instalacja jest oryginalna , i nie mam pojecia jaki kolor i pin gdzie panowie pomozcie !
  17. Witam . Chciałbym sie podzielić z wami wrażeniami z jazdy Paskiem po zmianie z 2masy na koło stałe . Nie znalazłem za dużo informacji na ten temat , a wiem ze bardzo dużo ludzi sie nad tym zastanawia zreszta ja też, sie zastanawiałem czy jest sens . Otóż powiem tak , bardzo warto . Na wymiane zecydowalem sie bo moj 2mas juz było strasznie słychac , denerwowało mnie to . Zainstalowałem zestaw Valeo kit nie pamietam teraz numeru czesci . http://www.valeoservice.com/html/poland/pl/produits.focusdetail.php?wid=1996003284486CDA5CDD84C Teraz opiszę plusy : -Bardzo leciutko chodzi pedał sprzegła -Zero jakichkolwiek szarpnięć , tak jak to opisują w internecie -Komfort psychiczny ze mamy swiety spokój -Przeniesienie momentu identyczne jak w 2masie -Nie słuchajcie sie ze przy kole stałym bedzie skrzynia zaraz do remontu , zrobiłem 20 tys km i nic sie nie dzieje a auto nie jest oszczedzane . Minusy : a własciwię tylko jeden , jak sie przejedzie ok 30 km to na biegu jałowym słychac sprezynki w tarczy jak delikatnie szumią pozatym zadnych minusów Drodzy koledzy jezeli macie padnieta 2mase , nawet sie nie zastanawiajcie . Wkładac koło stałe i zapomina sie o problemie , a uwierzcie mi ze rożnica jest praktycznie nie do wyczucia . Za kompleta zapłaciłem po rabacie w autolandzie 1200 zł , roboty nie liczę bo robiłem to sam . Mam nadzieje ze komuś pomogłem Pozdrawiam
  18. No i własnie z tym mam problem bo nie wiem jaki do czego ;/
  19. Widziałem to ale tam masz opisane piny od jeden do szesciu a ja mam zajete piny piny nr 1 , 2 , 7 ,9 , 10 , 12 . i nic mi to nie daje ;/ a na dodatek kolory sie nie zgrywaja ;/
  20. Witam , mam problem , mam rozciętą instalacje parktronika kostka czarna ,12 pinowa. nie mam kostki tej co sie łacza sie w jedno. W czarnej kostce 12 pinowej mam zajete piny nr 1 , 2 , 7 ,9 , 10 , 12 . kolory sie nie zgadzaja z 6 pinowa . Bardzo bym prosił o nr pinow jak połaczyc .
  21. Witam , prosze o wsad do licznika 3b0 920 809e
  22. Witam , Przerobiłem passata 2004 rok z automata na manual ... już któryś z kolei Mam pewien problem , zgubiłem kartke z kodowaniem licznika , zeby znikneły biegi i kreska na fisie. pomożecie ?
  23. Chodzi mi głownie o przepływke z tych 2 można juz coś wywnioskowac ?
  24. Prosze o analize logow passat 2001 130 km . TDI Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/rafal798_109528.html Grupy: 003 http://vaglog.rtnet.pl/rafal798_109527.html
  25. Witam ! mam taki problem , chcialem zakladac fotele z B5fl do B5 ... wszystko ladnie pasuje ... ale mam calkiem inne kostki do foteli niz wy . Mam jedna czerwona z 2 brązowymi kablami .. (pewnie masa) a dróga cienka zółta z 2 zółtymi kablami .. i co ja mam z nimi zrobic zeby dzialalo ? dodam ze to jest rocznik 1997 na zielonym podswietleniu ---------- Post added at 22:40 ---------- Previous post was at 22:30 ---------- Witam ! mam taki problem , u mnie w przednich fotelach sa 2 kostki a nie jedna , u mnie jest czerwona i zółta , ta pierwsza ma 2 brazowe kabeli a zółta ma 2 zółte ... jak to zrobic zeby dzialało ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności