11rafal
-
Liczba zawartości
43 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez 11rafal
-
Po montażu lampki W8-dziwne działanie lampki-czy tak ma być?
11rafal odpowiedział Mroczny → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Witam , nie wiecie może gdzie moge dostać zaróweczki wraz z oprawka do takiej lampki , w całym malborku nie ma ... ? -
dlaczego ESP włącza się na V biegu przy 100 km /h???
11rafal odpowiedział temat → Passat B5 (3B i 3BG)
To bedzie na 99 % walnięty pompowtrysk podłącz komputer bedziesz wiedział u mnie akurat był walniety 1 pompek ... -
Przerabiałem Passata wiele razy wiec moge powiedziec ze po przeróbce wszystko jest okej w instalacji trzeba tylko zrobić wsteczny i odpalanie i jest okej a reszta to banalnaa
-
Podaj numer sterownika moge miec taki ...
-
Największy i najmniejszy przebieg na Forum (3B i 3BG)
11rafal odpowiedział dzidek1988xx → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Miałem Passata po taxi niemieckiej , czarny ale oklejony na kolor taxi ..przebieg 550 tys .. a co najlepsze nie był taki zmeczony ;D -
Pewnie masz zamienione półosie , różnią się one długościami , zamień z jednej strony na drugą i bedzie okej
-
Witam . Posiadam Sterownik do automatycznej skrzyni biegów . Tiptronic 5 biegowy .
-
Nie pasują. Wózek od automatu pasuje tylko do szesciobiegowej skrzyni . POZDRO !
-
Z czystej ciekawości spytam dlaczego zmieniałeś tarcze oryginalne na "zamienniki do angola " ? Przecież one maja inaczej wyskalowana predkość .
-
MarasRD o jakiej lince gazu mowisz ? ja przerabiam automaty i nic takiego sie nie wymienia . A komputer programujesz na manual i nic nie musisz zmieniac . Pozatym trzy tysiace na przekladke to wystarczajaco. Pozdrawiam .
-
Witam , moj znajomy mial taki problem tylko ze jemu jeszcze gasł czasem jak go zapalił. Zmienił pompe oleju ta co biega na łańcuszku . była przytkana przez opiłki od szklanki od głowicy dlatego ze jak go sprowadził to była uszkodzona szklanka . I opiłki dostały sie wlasnie tam i miał taki objaw , moze w twoim przypadku jest podobnie . Sprawdz tez zawór podcisnienia turbiny , lub przepływomierz . Pozdrawiam
-
Witam Podaje spis potrzebnych czesci do przekładki automata na manual : -Skrzynia Biegów (5 lub 6 biegów , zalezy jaki silnik itp .) -Kompletna Dwu masówka (Tarcza ,docisk , sróby ) -Wózek , jeżeli wkladamy 5 biegowa skrzynie , jezeli 6 zostaje ten sam . -Pedały , pompka sprzegłowa . -Przeguby , w automacie sa inne Trzeba pamietac ktory gdzie , bo jeden jest dłuższy a drógi krótszy . -Wybierak biegów . -Przewód sprzegłowy do pompki . -Tunel srodkowy wyciagamy , odwracamy i odrecamy 4 śróbki torx i mamy normalny tunel do ktorego pasuje mieszek od wybieraka do skrzyni manualniej . -Przeróbka instalacji mni do wstecznego . -Rozrusznik , jezeli wkładamy skrzynie 6 , jezeli 5 to zostaje taki sam . -Na koniec zostaje kodowanie , usuniecie komunikatu 'abgas werkstad ' oraz esp i abs palace sie ciagle -Wyjecie komputera sterowania automatem , pod dywanem pasazerza w takiej czarnej puszce Mi takie coś zajmuje około 3 dni i auto jezdzi , przerobiłem juz tak 12 automatów i kazdy chodzi bez zarzutu .Wszystko tak jak w oryginale . Jezeli mamy dobrze odpowietrzone sprzeglo to nie bedzie w ogóle róznicy w jezdzie . Pozdrawiam
-
Według mnie : -drżąca obudowa silnika (B5 FL) -Wymiana wahaczy górnych , ta śruba sie zapieka . -Klamki wewnętrzne pokryte gumą ? -
