Skocz do zawartości

11rafal

  • Liczba zawartości

    43
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez 11rafal

  1. Witam , nie wiecie może gdzie moge dostać zaróweczki wraz z oprawka do takiej lampki , w całym malborku nie ma ... ?
  2. To bedzie na 99 % walnięty pompowtrysk podłącz komputer bedziesz wiedział u mnie akurat był walniety 1 pompek ...
  3. Przerabiałem Passata wiele razy wiec moge powiedziec ze po przeróbce wszystko jest okej w instalacji trzeba tylko zrobić wsteczny i odpalanie i jest okej a reszta to banalnaa
  4. Podaj numer sterownika moge miec taki ...
  5. Miałem Passata po taxi niemieckiej , czarny ale oklejony na kolor taxi ..przebieg 550 tys .. a co najlepsze nie był taki zmeczony ;D
  6. Pewnie masz zamienione półosie , różnią się one długościami , zamień z jednej strony na drugą i bedzie okej
  7. Witam . Posiadam Sterownik do automatycznej skrzyni biegów . Tiptronic 5 biegowy .
  8. Nie pasują. Wózek od automatu pasuje tylko do szesciobiegowej skrzyni . POZDRO !
  9. 11rafal

    Awaria licznika

    Z czystej ciekawości spytam dlaczego zmieniałeś tarcze oryginalne na "zamienniki do angola " ? Przecież one maja inaczej wyskalowana predkość .
  10. MarasRD o jakiej lince gazu mowisz ? ja przerabiam automaty i nic takiego sie nie wymienia . A komputer programujesz na manual i nic nie musisz zmieniac . Pozatym trzy tysiace na przekladke to wystarczajaco. Pozdrawiam .
  11. Witam , moj znajomy mial taki problem tylko ze jemu jeszcze gasł czasem jak go zapalił. Zmienił pompe oleju ta co biega na łańcuszku . była przytkana przez opiłki od szklanki od głowicy dlatego ze jak go sprowadził to była uszkodzona szklanka . I opiłki dostały sie wlasnie tam i miał taki objaw , moze w twoim przypadku jest podobnie . Sprawdz tez zawór podcisnienia turbiny , lub przepływomierz . Pozdrawiam
  12. Witam Podaje spis potrzebnych czesci do przekładki automata na manual : -Skrzynia Biegów (5 lub 6 biegów , zalezy jaki silnik itp .) -Kompletna Dwu masówka (Tarcza ,docisk , sróby ) -Wózek , jeżeli wkladamy 5 biegowa skrzynie , jezeli 6 zostaje ten sam . -Pedały , pompka sprzegłowa . -Przeguby , w automacie sa inne Trzeba pamietac ktory gdzie , bo jeden jest dłuższy a drógi krótszy . -Wybierak biegów . -Przewód sprzegłowy do pompki . -Tunel srodkowy wyciagamy , odwracamy i odrecamy 4 śróbki torx i mamy normalny tunel do ktorego pasuje mieszek od wybieraka do skrzyni manualniej . -Przeróbka instalacji mni do wstecznego . -Rozrusznik , jezeli wkładamy skrzynie 6 , jezeli 5 to zostaje taki sam . -Na koniec zostaje kodowanie , usuniecie komunikatu 'abgas werkstad ' oraz esp i abs palace sie ciagle -Wyjecie komputera sterowania automatem , pod dywanem pasazerza w takiej czarnej puszce Mi takie coś zajmuje około 3 dni i auto jezdzi , przerobiłem juz tak 12 automatów i kazdy chodzi bez zarzutu .Wszystko tak jak w oryginale . Jezeli mamy dobrze odpowietrzone sprzeglo to nie bedzie w ogóle róznicy w jezdzie . Pozdrawiam
  13. Według mnie : -drżąca obudowa silnika (B5 FL) -Wymiana wahaczy górnych , ta śruba sie zapieka . -Klamki wewnętrzne pokryte gumą ? -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności