Skocz do zawartości
Gość deviltomek

podsufitka- reanimacja

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ggrzee

koledzy ormowiec albo zdun_VW możecie podać gdzie kupiliście ten materiał na podsufitkę bo strona wygasła i nie mogę tego znaleźć? Może mógłby ktoś podać linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zentral

witam

Kupowałem w listopadzie tu jest link http://www.allegro.pl/item267434620_tkanina_obiciowa_tapicerka_podsufitka_tuning_sam9.html do tej aukcji ale z tego co widze to aktualnie jest tylko kolor czarny ja pisałem do gościa i wystawił nawet wysłał mi próbki kilku materiałów bezpłatnie trendtj pod taką nazwą mozna gostka szukac pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tedy11

witam

Również polecam trendtj.

Podsufitówka wymieniona.

Wygląd cacy.

 

tedy1...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS

Witam podłacze i swoje zdięcie bo tez robilem niedawno podsufitke ze wzgledu na odrywajcy sie material.Uzylem do tego imitacji skóry i efekt jak dla mnie bomba jako kleju uzywalem zwyklego butaprenu bo na materiale wraz ze skora byla jecze 3 mm gabeczka;)wszystko trzyma sie i wyglada elegancko;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/72cb32212caa4029.html

72cb32212caa4029.html

 

butapren-2,60 zł

Material -50 zł

WRAŻENIE- BezcennE:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie ładnie to wygląda, szkoda, że od razu szyberka nie okleiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zentral

Kolego tedy11 jakiego kleju używałes bo moj materiał narazie czeka na lepszą pogode nie bede ryzykował ze na mrozie zaraz wszystko odpadnie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość siasia

Faktycznie LegoS postarales sie!Bardzo ladnie to wyglada.Ja swojego jakies poltora roku temu we Wrocku oddalem do tapicera i tam 200zeta zaplacilem ale do dzis jest jak trzeba.I gosciu do klejenia tez uzywal butaprenu,chyba najlepszy klej do podsufiki.A poza tym ta podsufitka to slaby punkt:(Mam nadzieje ze na butaprenie potrzyma dluzej niz oryginalna:)Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
no faktycznie ładnie to wygląda, szkoda, że od razu szyberka nie okleiłeś.

 

Na to mam tez material tylko z tym jest troche więcej zabawy bo jak narazie nie wiem jak to tego dojsc zeby tego nie rozwalic bo jak mowilem moj material ma kilku milimetrowa gąbeczke i nie wiem czy nie bedzie wadzic na koncach:/przy otwieraniu szyberdachu:Dale jak juz to zrobie to napewno wstawie fotke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że mógłbyś krawędzie przygrzać np. żelazkiem (spróbuj na kawałku materiału w domu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myślę, że mógłbyś krawędzie przygrzać np. żelazkiem (spróbuj na kawałku materiału w domu)

 

tylko, żeby tak przygrzać, aby nie przypalić materiału,ale wydaje mi się, że nawet i to nie jest potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LegoS
tylko, żeby tak przygrzać, aby nie przypalić materiału,ale wydaje mi się, że nawet i to nie jest potrzebne.

 

myśle ze raczej to nie przejdzie bo jak juz mowilem to jest to taka imitacja skóry "skaja" cos takiego no i pod spodem jest wlasnie ta gabeczka myslalem juz predzej o zdrapaniu wlasnie z brzegow tej gombeczki i o naciagnieciu tego materialu zeby nie bylo widac brakow tej gabki i o zalozeniu z 5 cm do srodka do szyberku i moejakos sie uda ale zajme sie tym dopiero w ferie:DP jeszcze ydzien i sie pobawie:D:cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
myśle ze raczej to nie przejdzie bo jak juz mowilem to jest to taka imitacja skóry "skaja" cos takiego no i pod spodem jest wlasnie ta gabeczka myslalem juz predzej o zdrapaniu wlasnie z brzegow tej gombeczki i o naciagnieciu tego materialu zeby nie bylo widac brakow tej gabki i o zalozeniu z 5 cm do srodka do szyberku i moejakos sie uda ale zajme sie tym dopiero w ferie:DP jeszcze ydzien i sie pobawie:D:cool:

 

a no chyba że tak. Zapomniałem, że Ty masz imitacje skóry a nie zwykły materiał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambur

Jezeli masz u siebie szyberdach to najpewniej winna odklejania sie moze byc uszczelka szyberdachu, tez taki mialem problem, uszczelka byla nieszczelna i podsufitka zaczela odklejac sie przez wilgoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - czy jest sens a może i fizyczna mozliwość - między blachę dachu a podsufitkę wcisnąć jakąś gąbkę celem wygłuszenia budy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w b2 byla fabrycznie mata gluszaca klejona do dachu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko - czy jest sens a może i fizyczna mozliwość - między blachę dachu a podsufitkę wcisnąć jakąś gąbkę celem wygłuszenia budy?

jasne, gąbki były tam nawet fabrycznie - u mnie wysypały się :D grubość 2-3 cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!Posiadam passka b4 1.9tdi sedan z szyberdachem i przymierzam sie do demontażu podsufitki:P Kupiłem go z podsufitka poodklejana na bokach i ogólnie brzydka;/ Wiele osob z tego co widze wymienialo material oryginalny na podobny ja natomiast mocno zastanawiam sie nad Skora ekologiczna kolor bezowy http://allegro.pl/item690379550_sztuczna_eko_skora_skaj_tapicerski_tapicerka_hit.html i teraz kilka pytam do was.

Co wogole sadzicie o tym zeby to wlasnie skora okleic?

Czy bedzie to pasowalo do slonecznikow?

Jaki klej stosowac najlepiej?

I ile tego materialu musial bym zamowic zeby okleic szyber+cala podsufitke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie wymieniam podsufitke i mam problem

 

słoneczniki odkrecone, światełko i ta osłona przy szyber też, tak samo jak listwa tylna. Ale mam problem z tymi na słupkach i po bokach. Żeby wyjąć te na słupkach musze jakaś odkręcić pasy?? A te ppo bokach to musze odkręcić "uchwyty" do tzrymania (łapania, podtrzymania, te co reką się chwyta podczas jazdy.

 

Z gory dzieki za w miare szybka odpowiedz bo jestem w trakcie, a dzis chcialbym to zdemontowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć uchwyty do trzymania; pasy musisz odkręcić, plastiki schodzą po szarpnięciu-są mocowane na zatrzaski, pod plastikami masz po dwa wkręty na stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności