Skocz do zawartości
dszyszko

Wspólny spocik grupy 3 miasto i zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do grupy okolic Szczecina. Rozmawialismy sobie z ekipa na spocie w Spale jak i ostatnim 3miejskim i doszlismy do wniosku ze moze bysmy zorganizowali jakis spocik grup Trojmiasta i Zachodniopomorskiego? CO Wy na to? Cos gdzies posrodku, jakies miejsce, i moze grill, jeziorko i te sprawy? Co o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cos gdzies posrodku, jakies miejsce, i moze grill, jeziorko i te sprawy? Co o tym sadzicie?

Między Szczecinem a 3-miastem w miarę pośrodku jest Koszalin.

Pomysł :ok: , trzeba tylko pomyśleć nad konkretną lokalizacją.

1-dniowy z grillem czy minimum 2-dniowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myslelismy jak najbardziej na weekendowy, tzn od piatku popoludnia do niedzieli, a co do miejsca to wlasnie myslelismy o okolicach Koszalina, jednak co do miejsca konkretnego to niestety nie nasze okolice wiec polegamy na Was :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł wspólnego spotkania grup jak najbardziej :ok: bo przecież im więcej spotkań tym więcej znajomych itd. jestem za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to super, ze sie zgadzamy, grupa 3City tez jest jak najbardziej ZA :) tylko kwestia gdzie i kiedy? Mam nadzieje ze pogoda sie poprawi i szybko cos zorganizujemy w sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że kogoś spotkam za 2 tyg w Kołobrzegu na Sunrise Festival 2007 :) Chyba Kołobrzeg byłby lepszym miejscem od Koszalina ... okolice Amfiteatru są wręcz napakowane ośrodkami wypoczynkowymi, z tego co pamiętam z Sunrise z zeszłego roku :) Jakby np ktoś z Kołobrzegu lub okolic mógł się zorientowac czy coś by było wolnego dla większej zorganizowanej grupy to tam byłoby miejsce w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze termin sierpniowy wchodzi jak najbardziej w gre :ok: Okolice Koszalina to takze dobra lokalizacja :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac - bo moze jakby pasowalo to Preziu z Preziowa i corka cytrynowka by wpadli na weekendzik :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajcie znac - bo moze jakby pasowalo to Preziu z Preziowa i corka cytrynowka by wpadli na weekendzik :rotfl:
a ochronę to swoją będziesz miał :rotfl:

pozdrowionka Preziu :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dajcie znac - bo moze jakby pasowalo to Preziu z Preziowa i corka cytrynowka by wpadli na weekendzik :rotfl:

 

nie omieszkam Cie powiadomic mlody :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zacieram rączki od 04.08 do 14.08 jestem w Unieściu :ok: - czekam na konkrety no i znowu zobaczę wuja Prezia

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ładna bibka wyjdzie...sama śmietanka i ja nie omieszkam wpaść :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no ladnie, a tak skromnie mialo byc a tu widze ze III ogolnopolski spot sie szykuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe no ladnie, a tak skromnie mialo byc a tu widze ze III ogolnopolski spot sie szykuje :)

To będzie właśnie próba generalna tego zlotu w mniejszym wydaniu....bo jak słyszałem taką wersje, że III Zlot ma być nad morzem :)):niepewny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by co to ja również od 01.08 będę w Z-pomorskim w Kołobrechtau ;)

...dajcie cynę na fona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko problem jest w tym, że to środek wakacji.

Znalezienie miejsca noclegowego z parkingiem strzeżonym na ok. 15-20 aut to potężny problem w tym okresie (wykonałem parę telefonów w okolicach Kołobrzegu - zapraszają, owszem, ale we wrześniu).

A zostawiać auto na ulicy w nadmorskiej miejscowości...Pewnie TO czytaliście.

Z drugiej strony nie wiem, czy będzie Wam się chciało robić ~250, żeby cały dzień pogrilować.

Ale jak jest taki zapał i entuzjazm... :D:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dobrze będzie jak się uda chociaż na 2 dni załatwić. Rzeczywiście gonić 250km żeby zrobić wspólnego grilla a nie wypić to może trochę zniechęcać. Ale wierze że rzeczywiście uda się coś znaleźć i zrobić mini spot ogólnopolski :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko fajnie, tylko problem jest w tym, że to środek wakacji.

Znalezienie miejsca noclegowego z parkingiem strzeżonym na ok. 15-20 aut to potężny problem w tym okresie (wykonałem parę telefonów w okolicach Kołobrzegu - zapraszają, owszem, ale we wrześniu)

 

dlatego może jakieś jeziorko to będzie jakaś szansa bo wszyscy udają się nad morze.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

moze3 dlatego warto pomyslec o mielnie - uniesciu. Duzym plusem, jest 9km od Koszalina - tam juz o strzezony parking latwo i autobusikiem nad morze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy będzie Wam się chciało robić ~250, żeby cały dzień pogrilować.

bedzie sie chcialo bedzie :)

My (preziu+preziowa oraz Panstwo Bzyczkowie-byli z nami na zlocie), chetnie nad morze na weekendzik sie wybierzemy.

 

Zrobimy, zrobimy, jeszcze sie ksiaze ponajezdza :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności