Skocz do zawartości
dszyszko

Wspólny spocik grupy 3 miasto i zachodniopomorskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Od rana nie odrywam telefonu od ucha - d... blada. Sierpień zawalony.

Może zróbmy listę chętnych na zlot 3-miasto/Z-pomorskie. Ci którzy wpadają na dłuższy wakacyjny wypoczynek i mają kwatery niech to zaznaczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek Preziu z ekipa (szt -4) pasi:

3-5, 10-12, 17-19 sierpnia - z czego pierwszy bylby de best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Unieście - będę od 04.08 na pewno do 14.08 a jak fundusze pozwolą to i dłużej - więc dla mnie nie musi być noclegu Pawełku.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dudek

ja jestem na miejscu - pasuje kazdy termin od 23 lipca do 10 sierpnia

 

2 osoby - nie musi byc noclegu. Powiem tak, zawsze trafi sie gdzies cos wolnego, jesli chodzi o kwatere. Ciezko bedzie wynajac cos grupowo, ale jak zalozymy spotaknie np. w Mielnie, to wystarczy sie pokrecic po terenie i zawsze indywidualnie kazdy cos dla siebie znajdzie, a pozniej juz tylko wspolne imprezowanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla dużej grupy, ok. 20-sto osobowej nie ma szans.

Jedyne wyjście, jeżeli chcemy się spotkać, wypić i nocować, to indywidualne załatwienie miejsc - jak pisze Dudek, później wybranie miejsca na wspólne grilowanie i po tym się rozjeżdzamy - ale wtedy jak z tą cytrynówką? :zalamany:

Inaczej tego, niestety, nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Mielnie jest kilkanaście parkingów strzeżonych, więc z tym nie byłoby problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w Mielnie jest kilkanaście parkingów strzeżonych, więc z tym nie byłoby problemu

no i git :ok: wiec decydujmy sie na miejsce - popieram Mielno, i czas i niech kazdy na wlasna reke szuka miejscowki.

Moze ankieta ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a pola wymiotowe są w Mielnie ?? tak gdzieś blisko tych parkingów, no i czy te parkingi są faktycznie strzeżone czy tylko płatne ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a pola wymiotowe są w Mielnie ?? tak gdzieś blisko tych parkingów, no i czy te parkingi są faktycznie strzeżone czy tylko płatne ??

 

strzeżone, wiem że na jednym z parkingów oprócz kolesia co pilnuje są 3 wielkie psy :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje 17-19 sierpnia, wcześniej niestety weekendy jestem poza PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę jak będzie wiadomo gdzie, kiedy i o której spocik dajcie znać nawet sms zostawiam mój nr. na kom 603 914 073.

 

pozdrowionka !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kolegów, którzy na początku sierpnia będą na pomorzu (zachodnim) - w Szczecinie odbędzie się TAKA impreza. Niektórzy z nas, tj. ja, derlysy, Weso, artmin, Boommax na tej imprezie się spotkamy, ale bardziej już towarzysko (żeby sobie miło spędzić czas) niż "motoryzacyjnie" (auta zostają w garażach i na parkingach).

Tak więc, jeżeli nie będziecie się akurat wylegiwać na plażach, a 100-150 km w jedną stronę Was nie przeraża to zapraszam serdecznie!

Ewentualna wymiana nr tel. na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wzt29wp.pl

Więc spotkanie z tego co wyczytałem odbędzie się w Mielnie ale kiedy bo nie magę nadążyć a z chęcią bym wpadł zapoznać parę osób. Dzięki i pozdrawiam :vw::vw::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wzt29wp.pl

Mam pytanie czy ustaliliście datę spotkania jeśli tak to chciałbym w niej uczestniczyć więc proszę o info na pw z góry dzięki i pozdro :hurra::ok::hurra::vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba zaniechali tematu, byli w Szczecinie na paradzie jachtow i Mielno olali ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieee, to nie tak. Po prostu organizacja takiej imprezy, gdzie ma zjechać ok. 15-20 aut i ok. 30-40 osób w środku sezonu jest niewykonalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nawet jak bedzie po sezonie, czyt. wrzesien czy cus i bedzie wiatr i brak slonca to ognisko tez mozna zrobic i Preziu z Preziowa nadal by sie pisali zeby Was mordy zobaczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po małej rozmowie z Dużym podsuwam propozycję spotkania w Bornym Sulinowie.

chodzi konkretnie o motel Rossija. http://deresz.com/ ceny mają w miarę przystępne a i okolica ciekawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotelik rewelacja ja jestem za trzeba bedzie sie naradzic jaki termin i kto chetny gdyz wrzesien zapowiada sie rewelacyjnie :hurra::ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności