Skocz do zawartości
Danek75

Ranking anten do CB

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o tej antenie: http://allegro.pl/antena-cb-president-florida-nowa-fv-wro-i1223299180.html , do tego radia:http://allegro.pl/cb-radio-alan-109-wtyk-do-zapal-fv-rzeszow-i1232839608.html dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anteną to sobie możesz w nosie podłubać, do tego się nadaje; podobnie radio-to jest zwykły szumofon :)

Przeszukaj ten dział i będziesz wiedział co kupić :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co sadzicie o tej antenie: http://allegro.pl/antena-cb-presiden...223299180.html , do tego radia:http://allegro.pl/cb-radio-alan-109-...232839608.html dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

 

Anteną to sobie możesz w nosie podłubać, do tego się nadaje; podobnie radio-to jest zwykły szumofon

Przeszukaj ten dział i będziesz wiedział co kupić

 

W połowie zgodzę się z kolegą Danielem co do radyjka to jest do d... (jedyne słuszne to Uniden520PRO XL) ale tak jak Daniel napisał poczytaj ten temat to dużo się dowiesz. Co do anteny to ją polecam ojciec ma taką Floride ze 3lata i jest zadowolony ja wiele razy pożyczałem od niego i też nie mam zastrzeżeń aż w końcu ze 3 miesiące temu kupiłem sobie własne radyjko Unidena + antene Super Florida (taką samą tylko dłuższą 28mm) i jestem zadowolony. Polecam albo Floride albo Super Floride.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do radyjka to jest do d...

Narażę się większości, ale.. lepsze od głuchych Unidenów.Nie wali harmonicznymi i jest przynajmniej z homologacją.

Polecam albo Floride albo Super Floride.

Do dłubania w nosie ok :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam i Unidena 520 i Alana 109 i w moim subiektywnym odczuciu Uniden sprawuje się trochę lepiej - chodzi głównie o jakość odbioru. Ale szału nie ma. Jak dla mnie są to radia porównywalne. Florida to nie antena tylko wyrób "antenopodobny".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Florida to nie antena tylko wyrób "antenopodobny".

 

i tak będe chwalił floride. Dobrze zbiera i ładnie wygląda i nie lata na wszystki strony jak jakiś 2m bat. Mi na takiej zależało i taką mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze zbiera i ładnie wygląda

Antena nie ma wyglądać, a zbiera... Może nie będę tego komentował.Ja mam 2m patyka i mogę powiedzieć że ''zbiera'', a nie że kikut.Ty jesteś zadowolony, to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3-4 kilometry to jest dobrze?

 

Antena nie ma wyglądać, a zbiera

 

Zbiera mi ok 8km(mam super Floride) i to mi wystarcza nie potrzebuję będąc w Warszawie słuchać ludzi z Gdańska;) A na wyglądzie też mi zależało, bo wybaczcie mi ale samochód z 2m batem kojaży mi się ze starym polonezem i wiejską zabawą. Nikogo nie chciałem urazić

Edytowane przez Marcin_e36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
samochód z 2m batem kojaży mi się ze starym polonezem i wiejską zabawą

 

A mnie kojarzy się z czołgiem:fajny, zmieniłbyś zdanie gdybyś usłyszał różnicę pomiędzy antenką a anteną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zbiera mi ok 8km

Zapraszam w Bieszczady, zobaczymy co z taką anteną zdziałasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem kilkanascie watkow w tym temacie i interesuje mnie wasza opinia która antena jest lepsza President Ohio czy President Missouri? Zalezy mi na odpowiedzi ponieważ mam obydwie antenki dostępne i do kupienia używane tylko w Missouri musze zmienić kabel bo jest za krótki i zmorszały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam radia od 1998r. Miałem ich dużo od Alanów, LAFAYETTE i Prezidentów i innych. Uważam że firma President jest najlepsza radyjka działają fajnie bez szumów modulacja dobra. Tak samo antenki miałem ich kilka i zostałem przy President ML 145 słychać mnie z daleka i ja słyszę innych ( z dobrymi radiami) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
President Ohio czy President Missouri?

Ja wybrałbym Ohio, ze względu na trwałość, bo obie pracują marnie.

Używam radia od 1998r. Miałem ich dużo od Alanów, LAFAYETTE i Prezidentów i innych. Uważam że firma President jest najlepsza radyjka działają fajnie bez szumów modulacja dobra.

Jak na 12 lat użytkowania CB radia, to piszesz głupoty, że szkoda mówić.,:wstyd Bez szumów, chyba jak je wyłączysz :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Dzieki kolego za pomoc. Jeśli dobrze znasz sie na antenkach Leonisko to powiedz mi z nieduzych antenek jaka bys zaproponował taka maxymalnie do 120cm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem przyjacielu.Ja jestem wieśniakiem w polonezie i nie używam anten poniżej 2m. :)

Z testowanych przeze mnie dobrze wypadały: Wilson (oryginał) , Sirio AS100, Lemm AT900, Santiago 300.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzieki kolego.

Pozdrawiam i do usłyszenia w eterze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wieśniakiem w polonezie i nie używam anten poniżej 2m. :)

To już jest nas dwóch co może podjechać na wiejską zabawę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już jest nas dwóch co może podjechać na wiejską zabawę

Teraz tylko szukać odpowiedniej remizy :dance4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek się rozwinął :) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności