Skocz do zawartości
Danek75

Ranking anten do CB

Rekomendowane odpowiedzi

heh no właśnie tak rozkminiam garaż i wjazdy właśnie na parkingi w galeriach itp :P do garazu to na pewno nie wejdzie :D no nic coś za coś podobno:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a koledzy jakąś alternatywną antenkę na magnes i na motylek? bo jeśli ta ml-145 ma 1,5m to ja nigdzie nie wjade

Np:

http://www.cb-radio.info.pl/sklep/anteny/na_magnes/rid,503.html

lub Sirio AS 100 na magnesie długość 1m:

http://www.euro.com.pl/anteny-cb/sirio-as-100-mag.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz kolego Marcinie ale wydaje mi się że za tą cenę nie znajdę nic lepszego i w miarę krótkiego tak mi się przynajmniej wydaje a to jest jakaś nowość i może się sprawdzić

jak ją kupie to napiszę jak się sprawuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za tą cenę nie znajdę nic lepszego i w miarę krótkiego

Dobrej i krótkiej anteny to nie kupisz za żadną kasę. Po prostu takich nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się uprzemy to ewentualnie Florida...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się uprzemy to ewentualnie Florida...

Do odganiania much w sam raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wierzyłem:) jeżdżę 2 autami z Floridą i jednym z anteną o długości 150 cm:)

 

Florida jest "wystarczająca"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Florida jest "wystarczająca"...

Zależy do czego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Florida jest "wystarczająca"...

Zgadzam się, ale tylko dla tych co mają CB jako antymisiek i chcą mieć Presidenta na dachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie do was jak rozpoznać orginalną sirio ml145? pojawiły się podobno podróby i nie wiem jaką kupić. nad tymi się zastnawiam:

http://allegro.pl/item1081855624_sirio_ml145_100_oryginal_oslona_sklep_promocja.html

http://allegro.pl/item1074057421_antena_sirio_ml145_oryginal_guma_sklep_od_ss.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie wyglądają na oryginały, tylko teraz nawet oryginały produkowane są w Chinach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisaj musiałem podjechać do sklepu gdzie kupiłem antene bo nic a nic nie słyszałem i już miałem kląć na Sirio Turbo 2000 ale okazało sie że było zwarcie na mgnesie.Magnes wymieniony i śmiga zajeb.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś założona SIRIO GAMMA IIR. Gada jak najęta. Trochę wyje przy 110km/h. Ale nie jest to aż tak uciążliwe jak mi pisali. Założona na reling. Bez strojenia (nie ma takiej możliwości).

 

---------- Post added at 20:09 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem dzisiaj unidena + sirio ml 145. bez strojenia naprawdę fajnie śmiga zobaczymy o ile się polepszy po strojeniu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy o ile się polepszy po strojeniu:)

 

Znając życie dosyć znacznie ;)

 

Dziś założona SIRIO GAMMA IIR. Gada jak najęta. Trochę wyje przy 110km/h. Ale nie jest to aż tak uciążliwe jak mi pisali. Założona na reling. Bez strojenia (nie ma takiej możliwości).

</p> Jaki Ci wyszedł SWR?Tak z ciekawości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę wyje przy 110km/h. Ale nie jest to aż tak uciążliwe jak mi pisali.

Zrobisz z nią z 500 km w jeden dzień i będziesz narzekał.Jest to uciążliwe na dalekich trasach, na miejscu tu i tam podskoczyć, da się znieść.Mówię z doświadczenia, bo wiem co moja Colorado wyśpiewuje od 120km/h, a jak z nią przyjadę np. do Polski to później dwa dni słyszę gwizd w uszach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znając życie dosyć znacznie ;)

 

</p> Jaki Ci wyszedł SWR?Tak z ciekawości...

 

SWR nie mierzone. Nie mam możliwości.

 

---------- Post added at 11:14 ---------- Previous post was at 11:12 ----------

 

Zrobisz z nią z 500 km w jeden dzień i będziesz narzekał.Jest to uciążliwe na dalekich trasach, na miejscu tu i tam podskoczyć, da się znieść.Mówię z doświadczenia, bo wiem co moja Colorado wyśpiewuje od 120km/h, a jak z nią przyjadę np. do Polski to później dwa dni słyszę gwizd w uszach :D

 

Być może, ale mi się antenka podoba. Mam nadzieję, że nikomu więcej nie przypasuje (na parkingu). Ogólnie narazie jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być może, ale mi się antenka podoba.

 

Ona ma się dobrze sprawować a nie wyglądać ;) Ja tam mógłbym i szprychę założyć jakby miała to byc najlepsza antena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówię z doświadczenia, bo wiem co moja Colorado wyśpiewuje od 120km/h, a jak z nią przyjadę np. do Polski to później dwa dni słyszę gwizd w uszach :D

To przesuń antenę bardziej na tył dachu (a nie stawiasz na środku) i będziesz miał ciszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał _chris_ Zobacz post

zobaczymy o ile się polepszy po strojeniu

Znając życie dosyć znacznie

Znając życie zmiana SWR np. z 1,7 na 1,2 w przypadku samochodówki nie będzie miała żadnego wpływu na nadawanie i odbiór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności