Skocz do zawartości
sergiusz-

Służby mundurowe - w naszym klubie....

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku gdzie Ty byłeś?? W wojsku?? Haha jechałeś kilkanaście miesięcy na szmacie i grabiłeś liście jako szwej ZSW. Nie ma się czym tu chwalić bo taka była, rzeczywistość. Drapałeś na ścianach: cieno, mało, jeb..ć MON, a teraz to Ty fachowiec od wojskowości jakich mało
Karol, dajesz radę A rzeczywiście, wszyscy jeb..li MON, a teraz chętnie by do niego wrócili.

To nasza droga i nasze życie.Ty marwitko masz prawo wsiąść w swego Passata, zapakować rodzinę i w obliczu zagrożenia spierd..lić tak daleko, gdzie Cię koła poniosą. Mój Passat zapewne zostanie zniszczony wybuchem lub poszatkowany od kul, bo JA TU ZOSTAJĘ i zapewne zginę, bo...taka jest moja droga i mój wybór. Rozumiesz już delikatną różnicę, między cywilem, a żołnierzem...???

-----------

EDIT:

Ahaaa i pamiętaj: to w jakim Ty byłeś wojsku, to nie nasza wina. Jednostka w której pilotuje się..biurka, to nie jest ogólny trend. Są też takie, w których jest prawdziwe wojsko(dopóki nie rozwalą go do końca politycy)

 

Peace.! & love

Chłopaki hamujcie trochę, myślę że do kolegi dotarło, jesteśmy poza tym skupieni wokół forum passata, a utarczek między nami, a cywilami lepiej unikać na tym forum, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Skupmy się na tym co na łączy, a nie dzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luzzz, ja skończyłem w tym temacie. Bayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki hamujcie trochę, myślę że do kolegi dotarło, jesteśmy poza tym skupieni wokół forum passata, a utarczek między nami, a cywilami lepiej unikać na tym forum, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Skupmy się na tym co na łączy, a nie dzieli.

Broń Boże nie mam do nikogo pretensji ;) Bronię tylko swego.

Jeżeli ktoś czegoś nie wie niech zapyta, chętnie odpowiemy, a nie od razu surowo i bezpodstawnie ocenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Broń Boże nie mam do nikogo pretensji Bronię tylko swego.

Jeżeli ktoś czegoś nie wie niech zapyta, chętnie odpowiemy, a nie od razu surowo i bezpodstawnie ocenia

Ty też daj spokój, nie masz pojęcia o naszej robocie, łatwo jest się na kogoś rzucić, że ma za dobrze, że nic nie robi, że za dobrze zarabia i takie tam. Ta dyskusja nie ma sensu i ja nie będę z Tobą polemizował kto ma lepiej, a kto gorzej, każdy ma to, co wybrał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś jad w dyskusji zanika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś jad w dyskusji zanika?

 

Nie podburzaj ;) Juz miałem dość czytania o tych przepychankach. Proszę o porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś jad w dyskusji zanika?
i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak odejdę na emeryturke to za odprawe kupie sobie takiego pasiorka przy którym nie będe musiał nic robić he he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja jak odejdę na emeryturke to za odprawe kupie sobie takiego pasiorka przy którym nie będe musiał nic robić he he

 

Nie gadaj, że przy B4 masz dużo roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj, że przy B4 masz dużo roboty
oj tam, oj tam - czepiasz się:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 lat bundeswery za mna

Dywersant:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie zabierać głosu, ale..Karol daj spokój. To jest droga Oskara i nic nam do tego,

Pozdrawiam i obyśmy nie musieli ze sobą Oskar walczyć (żart) bo zasypiemy was papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem już nie zabierać głosu, ale..Karol daj spokój.

Spoko,spoko,to był żarcik.Więc bez emocji.Mam często okazję współpracować z sojusznikami,więc nie mam nic przeciwko,a nawet czasem mam pokusę co by się przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty też daj spokój, nie masz pojęcia o naszej robocie, łatwo jest się na kogoś rzucić, że ma za dobrze, że nic nie robi, że za dobrze zarabia i takie tam. Ta dyskusja nie ma sensu i ja nie będę z Tobą polemizował kto ma lepiej, a kto gorzej, każdy ma to, co wybrał.

Masz jeszcze coś do dodania??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz jeszcze coś do dodania??
Nie chce mi się z Tobą gadać:devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o porządek.

Dobrze że jesteś :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o porządek.
Dobrze że jesteś :kumple

bardzo dobrze że jest :D :piwko

Coś jeszcze miałem napisać bo coś cicho :hmm , aha ja podobnie jak :kumple arkady i goldboy 13 lat w Chorzowie + 1,5 r JW 4666 Drawno Pom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armia teraz stawia na młodzież

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności