Skocz do zawartości
sergiusz-

[B5] Rozmiar felg do B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Treebor

Witam, Panowie proszę o informację. Zakupiłem felgi 8"/16" do tego opony 225/50/16 ET 35 czy będe potrzebował jakieś dystanse czy powinno być wporządku??

VW Passat B5 Kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maderix to wciśnij pomógl hihi a nie dziękuj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panowie proszę o informację. Zakupiłem felgi 8"/16" do tego opony 225/50/16 ET 35 czy będe potrzebował jakieś dystanse czy powinno być wporządku??

VW Passat B5 Kombi

raczej dystanse nie,nie wiem czy z przodu nie będą na styk ale w golfie 4 wchodzą,ewentualnie przód zmienisz na 205/55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie chcę zakupić felgi ale nie wiem czy będą dobre Mają rozmiar 5 x 100/112 E.T 45 na fegach 205/40/17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie czy felgi z Audi A4 B6 2001 rok będą pasować do Passata B5 ? Niestety nie wiem jaki jest rozmiar ET :( a mam mozliwość kupna w dobrej cenie 17 calowych oryg Audi ale Audi B6 z 2001 r. Zaryzykować i brać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam panowie chcę zakupić felgi ale nie wiem czy będą dobre Mają rozmiar 5 x 100/112 E.T 45 na fegach 205/40/17

Felgi tak,opony nie ,225/45/17 powinno być

 

 

 

A nie wiecie czy felgi z Audi A4 B6 2001 rok będą pasować do Passata B5 ? Niestety nie wiem jaki jest rozmiar ET :( a mam mozliwość kupna w dobrej cenie 17 calowych oryg Audi ale Audi B6 z 2001 r. Zaryzykować i brać?

będą pasowały ,masz napisane na forum że ET 35-45 wchodzi,więc jak oryginały to wejdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki paweł a coś takiego 4x100/108 ET38 Multifit bedzie pasowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzieki paweł a coś takiego 4x100/108 ET38 Multifit bedzie pasowało?

zadam tobie pytanie,jak chcesz przykręcić felgę z 4 otworami do passata B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he he.....dobre!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam pytanie czy do mojego paska B5(3BG) mogę zalożyć felgi 7,5J*17H2 ET 47 i opony 235/45/R17?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

mam pytanko czy może ktoś używa felg takie jak te chodzi mi oich pochodzenie

http://www.allegro.pl/item529877366_nowe_felgi_16_5x112_absolutna_nowosc.html

pewnie są chińskie ale za!ebiście mi się podobają tylko obawiam się o ich trwałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zadam tobie pytanie,jak chcesz przykręcić felgę z 4 otworami do passata B5?

a sorki nie zauważyłem liczby otworów :D czy te felgi wejdą do Passka http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=370064496829&Category=9888&_trksid=p3907.m29&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2 :633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze rozumiem:

Number of Studs: 5

Stud Diameter:100

Czyli to jest 5x100, w Passacie jest 5x112.

Edytowane przez ja456

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze rozumiem:

Number of Studs: 5

Stud Diameter:100

Czyli to jest 5x100, w Pasacie jest 5x112.

 

tak ale tam jest napisane 5 x 100/112 więc już sam nie wiem ?:633:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, spojrzałem tylko na ten górny opis. W takim razie powinno pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to ma znaczyć ze produkują te felgi w 2 rozmiarach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5x100 i 5x112 to oznaczenia rozstawu śrub - Rozstaw oznacza średnicę okręgu na jakim znajdują się śruby mocujące koło. Jeśli śrub jest parzysta liczba, np. 4, to łatwo tą średnicę zmierzyć. Jest nią odległość między środkami przeciwległych śrub.

Coś też napewno znajdziesz tu: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=1079

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prędzej w tym wątku pytałem się o odpowiedni rozmiar opon do alu 17", odpowiedzieliście mi, że 225/45/17, z tym że mam dwie opony 245/40/17 - i są jeszcze całkiem dobre - myślałem aby je założyć na tył i kupić na przód 225/45/17.

 

Proszę o odpowiedzenie mi na dwa pytania:

1. Po pierwsze czy ESP będzie mi poprawnie działał, czy nie będzie żadnych zakłuceń,

2. Po drugie co się będzie działo z autem jak założę tak szerokie opony na tył - wydaje mi się, że w koleinach będzie pływał - ale co jeszcze? , czy nie będzie się coś bardziej zużywało w aucie niż przy oponach na tył 225/45/17?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prędzej w tym wątku pytałem się o odpowiedni rozmiar opon do alu 17", odpowiedzieliście mi, że 225/45/17, z tym że mam dwie opony 245/40/17 - i są jeszcze całkiem dobre - myślałem aby je założyć na tył i kupić na przód 225/45/17.

 

Proszę o odpowiedzenie mi na dwa pytania:

1. Po pierwsze czy ESP będzie mi poprawnie działał, czy nie będzie żadnych zakłuceń,

2. Po drugie co się będzie działo z autem jak założę tak szerokie opony na tył - wydaje mi się, że w koleinach będzie pływał - ale co jeszcze? , czy nie będzie się coś bardziej zużywało w aucie niż przy oponach na tył 225/45/17?

dobrze myślisz,potwierdzam,a co do ESP o zużycia innych podzespołów to się nie martw będzie ok,najlepiej go lekko obniżyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Paweł ,że jesteś opcykany w tym temacie i mam małe pytanko

Chce kupić felgi firmy MAM 7,5x17 opony 225/45R17 ,znasz tą firme ?

 

Edit

Doczytałem wlaśnie z innego wątku twoją opinie ,i innych opinie że felga niby szybko się gnie

i znów rebus ...

mam8silfertigmc5[1].jpg

Edytowane przez kris22bln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności