Skocz do zawartości
Gość adam-olejnik

szacunek dla forumowicza

Rekomendowane odpowiedzi

Gość adam-olejnik

Chciałbym opowiedzieć historię, która mi się przydarzyła. Otóż będąc w mieście powiatowym (podkarpackie) zdarzyło mi się zaparkować paska w miejscu nie do końca w tym celu wyznaczonym. Gdy wracałem do samochodu zauważyłem dwóch funkcjonariuszy, jeden z nich namiętnie coś zapisuje w swoim notatniku służbowym. Pomyślałem - zarobiłem mandat gotówkowy kredytowany. Ale nie!!! Jednym z funkcjonariuszy okazał się członek naszego forum. Obyło się na słownym pouczeniu i wymianie uwag na temat wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego mojego paska. Pozdrawiam z tego miejsca tego forumowicza i trzymajmy się razem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl::rotfl:

Zabawna historia :)

 

Który to był użytkownik?? :niepewny:

Jednak wlepa na coś sie przydaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze wlepe se zamowic :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos wlepek , to kto , gdzie , za ile i czemu tak długo sie czeka :rotfl: Gdzie zamówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a propos wlepek , to kto , gdzie , za ile i czemu tak długo sie czeka :rotfl: Gdzie zamówić?

 

Tutaj w tym temacie zamawiasz naklejki, a ścislej rzecz ujmując na PW do załozyciela tego tematu.

 

Pozdrawiam suchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale historia :rotfl:

Szacunek dla Misiaka-Forumowicza za solidarnosc :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f

szacun dla niebieskiego forumowicza :padam: a teraz przyznać sie, który to? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum mamy chyba tylko 1 policjanta, który się ujawnił :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wyczytałem to minimum 3

 

ale zapewne jest ich duuużo więcej :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na forum mamy chyba tylko 1 policjanta, który się ujawnił

 

z tego co wyczytałem to minimum 3

 

jest kilkunastu a ujawnionych to ja naliczyłem 7 osób.

 

pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem specjalnie wątek "policyjny", no i tylko trzech czy czterech policmajstrów tam pisało. A może przestańmy "gdybać" i niech nam się kolega ujawni - sankcje żadne za to nie grożą przecież :luka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co to za miasto powiatowe na podkarpaciu ;> żebym wiedział gdzie można tak fajnie parkować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie ryzykował z tym ujawnianiem - a jak minister Ziobro inwigiluje tfu - znaczy się czyta to forum to co? :rotfl:

Chwała nieznanym bohaterom.

 

brzoska

Ocelot B5 2000r 1,9 TDi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Polska własnie! Jeżeli innych parkujących podobnie też nasz mundurowy forumowicz tylko poucza to ok. Jeżeli zrobił wyjątek dla "kolegi" z forum to moim zdaniem kolesiostwo i nic godnego pochwały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A to Polska własnie! Jeżeli innych parkujących podobnie też nasz mundurowy forumowicz tylko poucza to ok. Jeżeli zrobił wyjątek dla "kolegi" z forum to moim zdaniem kolesiostwo i nic godnego pochwały.

 

Tu policjant forumowicz zrobił wyjątek, wszyscy są na :ok: ale zawsze ktoś musi dołozyc do pieca :dobani:

 

gratulacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklana, nie przejmuj sie

"juz nikt nigdy przez tego pana zgnojony nie bedzie" czy jakos tak ...

Dla takiego to ze sobie pomagamy na forum to pewnie tez kolesiostwo i nic godnego pochwaly

Dla mnie jest ziobrem ... albo jakos tak

A anonimowy forumowicz-misiak niech sie nie przejmuje - jestemy jedna rodzina i za zachowanie pochwala :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my polacy zawsze narzekamy.na policje narzekamy bo zle ze daja kary itd.tu policjant nie dal kary ale i tak zle... :dobani: moze to zazdrosc ze komus sie udalo a tobie nie??? :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gino9 napisał/a:

my polacy zawsze narzekamy.na policje narzekamy bo zle ze daja kary itd.tu policjant nie dal kary ale i tak zle... moze to zazdrosc ze komus sie udalo a tobie nie???

Podobny temat, był już poruszany, różne sugestie padały i skończył w "koszu". Tak więc nie róbcie znowu :offtopic:

 

Postawa jak najbardziej solidarna :ok: SZACUNECZEK dla "forumowicza - misiaka" :padam:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakos chyba ze zrozumieniem czytac niektórzy nie potrafią. Jakbyście się czuli gdyby wam ten mandat wlepił, a forumowicz z naklejką to już mandatu nie dostanie - w końcu kolega. To wschodnia i polska specjalność; swojego nie ruszyć, innych kroić ile wlezie. (chyba, że jak napisałem, innych nasz mundurowy też najpierw poucza). Może tego nie zrozumiecie, ale dla mnie jest to jeden z przejawów braku normalności w Polsce. Jakoś taki jestem, że jak słyszę "ziom", "ziomal" i podobne, to na wymioty mi się zbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, ciekawe co byś zrobił Remlus, gdybyś (zakładając czysto teoretycznie) też był policjantem i akurat przechodząc koło znaku zakazu zatrzymania zobaczył auto swojeo - ojca, brata, kumpla, wujka, siostry itp, które oczywiście łamie przepis, moge się z Toba założyć o cały bak paliwa, że postapił byś identycznie jak ten policjant, ze pouczył bys tylko, niestety tacy już jesteśmy, że w miare możliwości korzystamy ze swoich znajomości, wtyk. czy uważasz to za złe :?: Bo Ja zdecydowanie nie, jakoś w życiu trzeba sobie radzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności