Skocz do zawartości
Vax

Dopasowanie nowego kluczyka - B5 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

mam b5 FL wczoraj przesiedziałem trochę nad dokodowaniem kluczyka.. z tego co tu piszecie to transpoder musi być nowy tak?

gdzie go kupić? i ile takie coś kosztuje?

do komfortu manualnie też nie mogłem dokodować a w adaptacji nie dało sie wpisać 2..

 

ori pilot (klucz scyzoryk 3 przyciski) HLO 1J0 959 753 AH a ten co kodowałem ma końcówkę DA

 

chyba że robię ten sam błąd co kolega wyżej - ma być 1 i wtedy dodaję kolejny 1? dobrze myślę? bo 2 nie przyjmuje

 

---------- Dodano o 21:35 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:30 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam b5 FL wczoraj przesiedziałem trochę nad dokodowaniem kluczyka.. z tego co tu piszecie to transpoder musi być nowy tak?

gdzie go kupić? i ile takie coś kosztuje?

 

poszukaj na allegro. kosztuje około 17 zł. ty potrzebujesz Megamos 13, Crypto 48. jak zakodować będziesz miał tu: http://forum.vw-passat.pl/threads/74808-Immobiliser-transpondery-kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ty potrzebujesz Megamos 13, Crypto 48.

kolego jak masz g...ne pojecie o temacie to prosze Cie nie wypowiadaj sie bo siejesz zamet tylko niepotrzebnie

nie ma czegos takiego jak megamos 13 crypto 48. to jest gorzej niz malso malslane.

albo megamos 13 albo megamos crypto 48.

megamos 13 jest transponderem stalo kodowym i ostatnio w passacie byl uzywany w b5 z zielonymi licznikami.

megamos cr48 zwany tez 48 cr48 albo id48 to transponder crypto uzywany we wszystkuch b5 (przed i po lifcie) z niebieskim podswietlniem.

jak bys chcial podwazac moje kompetencje w temacie to dodam ze zjamuje sie kluczami samochodowymi od ponad 6 lat i obecnie jest to moja praca na codzien....

1robert - wpisz 1 i zakoduj tylko nowy pilot (nacisnij klawisz na pilocie). stary nie wypadnie z pamieci. nowy zostanie dopisany na pierwszej wolnej pozycji. AH i DA na koncu sa kompatybilne ze soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki tak zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, dzis postanowilem sprawdzic czy immo dziala.wyjalem z kluczyka baterie i odpalilem silnik ,nie gasnie! pojechalem do sklepu. bledow nie ma w ecu. co to moze byc? da sie jakos sprawdzic vagiem gdzie tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbaterie są do pilota centr. zamka. immo nie potrzebuje baterii plastyka jest schowana w kluczyku i zasilana indukcyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzieki, juz myslalem ze ktos immo wylaczyl, sugerowalem sie passatem b4 (jak wyjalem baterie to gasl po chwili). dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz sprawdzic immo to zawin glowke kluczyka w folie aluminiowa. nie pamietam ktora strona na zewnatrz. i wtedy sprobuj odpalic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , potrzebuję informację a na was zawsze można liczyć :) ... Jakiś czas temu kumpel nastraszył mnie że powinienem sprawdzić ile mam kluczyków w pamięci bo jego znajomej przy sprzedaży lali tylko jeden kluczyk i auto po pół roku jakimś dziwnym trafem zginęło :/ ... Mam cykora i chciał bym usunąć zbędne kluczyki z pamięci ( jeśli takowe są ) jak to zrobić ??

 

PS. obecnie mam dwa klucze oba bez nadajników ( czyli z wkładki otwieram auto ) Czy one tez są w pamięci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie , potrzebuję informację a na was zawsze można liczyć ... Jakiś czas temu kumpel nastraszył mnie że powinienem sprawdzić ile mam kluczyków w pamięci bo jego znajomej przy sprzedaży lali tylko jeden kluczyk i auto po pół roku jakimś dziwnym trafem zginęło :/ ... Mam cykora i chciał bym usunąć zbędne kluczyki z pamięci ( jeśli takowe są ) jak to zrobić ??

 

PS. obecnie mam dwa klucze oba bez nadajników ( czyli z wkładki otwieram auto ) Czy one tez są w pamięci ??

Przecież dostałeś odpowiedź, po co powielasz temat w drugim wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mam mały problem ostatnio oddałem samochód do mechanika i spawał mi coś więc odłączył aku i przestał mi zamykać się samochód z kluczyka, dioda się pali przy kluczyku a zero reakcji kluczyk z pilotem 2 guziki. (433MHZ)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pewien problem z 2 pilotem gdyz wyienilem bateryjke na nowa i nie dziala mi otwieranie i zamykanie tymze pilotem a dioda swieci normalnie przeskoanowalem vagiem i wyskoczyly mi takie bledy

 

00956 - Key 2

09-10 - Adaptation Limit Surpassed - Intermittent

 

wnioskuje ze to jest cos z wlasnie tym kluczykiem skasowalem blad ale nadal to samo wiec wziolem sie za kodowanie i zadne kodowanie mi nie dzialalo ale co ciekawe gdy wloze kluczyk do drzwi i przekrece nim na zamykanie i przytrzymam guzik zamykania to zamknie mi na dwa z kluczyka po jakis 3 sekundach nawet z 5 razy mi zamyka a jak ledwo wyjme grot to zero jakiejkolwiek reakcji. mial ktos podobny problem albo wie co robie nie tak??

 

ewentualnie czy da sie tylko zaprogramowac sam 2 kluczyk - bez szkody na 1 - w vag comie?? mam ten numerki i piny w plastikowym 4 kluczyku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem :(

mam dwa kluczyki z pilotami jeden działą bez błędnie drugim mogę otworzyć i zamknąć drzwi z pilota jednak nie mogę odpalić silnika ? co jest nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie proszę o pomoc nie działa mi pilot od zamka centralnego i poszukuje kupić nowego bądź używany który podejdzie mi pod mój model modułu komfortu oto odczyt z vaga :

 

VAG-COM Version: Release 311.2-N

1o9lo0m-n6r12p-o9ko4x-kkjahh-568f

Control Module Part Number: 1J0 959 799 G

Component and/or Version: 0C Zentral-SG Komf.0002

Software Coding: 00257

Work Shop Code: WSC 00028

Additional Info: 1J1959801B 0C Tőrsteuerger. FS0022

Additional Info: 1J1959802C 0C Tőrsteuerger. BF0022

1 Fault Found:

00849 - S-contact at Ignition/Starter Switch (D)

25-00 - Unknown Switch Condition

 

proszę pomóżcie mi jaki pilot dokupić dodam że vag pokazał jeszcze następujący błąd:

1 Fault Found:

00849 - S-contact at Ignition/Starter Switch (D)

25-00 - Unknown Switch Condition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności