Skocz do zawartości
Gość PiotrekRzeszów

Gaz Sekwencja - Passat 1.6AHL

Rekomendowane odpowiedzi

Zanosze sie z zamiarem zagazowac swojego paska. Mam mozliwosc zaloze nia instalacji BRC (tak jakos to bylo) za rozsadna kwote 3,5 - 4k pln Powiedzcie mi czy sa to dobre instalacje czy lepiej sie nie pchac w to?? Z tego co mysle to to bedzie sekwencja i mam nadzieje wysokiej generacji (szczegolow nie ugadywalem bo jeszcze mam czas). Drugie pytanie czy zbiornik na gaz (butla) da sie wpasowac w miejsce kola zapasowego - wole wozic w bagarzniku zapasowke niz butle z gazem. Jakiej sa pojemnosci te butle??

Nie przeszkadza mi czeste tankowanie (byleby nie co 100km). JAkies sugestie co powinienem rzadac co dolozyc tak by byc naprawde zadowolonym??!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zanosze sie z zamiarem zagazowac swojego paska. Mam mozliwosc zaloze nia instalacji BRC (tak jakos to bylo) za rozsadna kwote 3,5 - 4k pln Powiedzcie mi czy sa to dobre instalacje czy lepiej sie nie pchac w to?? Z tego co mysle to to bedzie sekwencja i mam nadzieje wysokiej generacji (szczegolow nie ugadywalem bo jeszcze mam czas). Drugie pytanie czy zbiornik na gaz (butla) da sie wpasowac w miejsce kola zapasowego - wole wozić w bagażniku zapasówke niz butle z gazem. Jakiej sa pojemnosci te butle??

Nie przeszkadza mi czeste tankowanie (byleby nie co 100km). JAkies sugestie co powinienem rzadac co dolozyc tak by byc naprawde zadowolonym??!!!

nie wiem co to za instalacja ale chyba jakąś kosmiczna za te pieniądze albo gazownik chce Cie dobrze naciągnąć na koszta nawet jeśli to BRC firma ogólnie dobra ale jakie wtryski,centralka??? bo nic nie pisze to po 1,po 2 butle w koło załadujesz 55L więc 80% z tego to ok.45L gazu przy spalaniu ok.11-13L/100km to ok 380km na butli zrobisz no zalezy jeszcze od stylu jazdy ale opisz więcej o tej instalacji i napewno nie za tą cene bo za 2500 do 3000 założysz też dobrą instalacje bo nie wierze że tyle gazownik chce za Twoją instalację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosiłem się z zamiarem no i jest. Założyłem przedwczoraj gazociąg do swojego Paska - Stag 300+ ,reduktor Zavoli wtryski Valtec. Jak narazie autko hula i jest :super: jak będzie dalej czas pokaże. Zapłaciłem Za ten zestaw 2200PLN ziomal uwinął się w 3h.

Pozdrawiam Marcin

Edytowane przez VWMarcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ziomal uwinął się w 3h.

no to nieźle na dopingu leciał :D oby tylko nie było tak że ilość>jakość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki czas to można co najwyżej wrzucić graty pod maskę ;)

Kolektora pewnie nie ściągał. No ciekawe co będzie dalej .

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie koledzy wszystko będzie :ok ziomal miał dwóch pomocników, dlatego tak się uwinął :jasne On sam w 3h to mógłby co najwyżej kilka browarów pociągnąć :695: Na początku sam byłem zaskoczony jak "Gazik" do mnie zadzwonił i powiedział że auto już gotowe :zeco No i jak odbierałem to widziałem jak chłopaki się uwijali. Choć szczerze mówiąc to mogli by zadbać o niektóre szczegóły, bo w pokrywie silnika (tej plastikowej) taką loche mi wykroili na listwę, że dwie by się zmieściły :debil może kiedyś wrzucę fotke jak znajdę czas.

Pozdrawiam Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choć szczerze mówiąc to mogli by zadbać o niektóre szczegóły, bo w pokrywie silnika (tej plastikowej) taką loche mi wykroili na listwę, że dwie by się zmieściły

no i czy nie lepiej wolniej a dokładniej? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stag 300+ ,reduktor Zavoli wtryski Valtec.

Wszystko fajnie poza Valtekiem ;)

3 godziny to faktycznie się uwijali... Najwięcej dłubania jest pod maską żeby zrobić to tak żeby miało ręce i nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprosimy fotki - jestem ciekaw co się da stworzyć w 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie posiadam taki sam silnik. Mam zamiar założyć włoską instalacje gazową Stella Power - ktoś taką już posiada???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś poczytał te wszystkie wątki o sekwencjach to byś wiedział że takiego wynalazku nikt nie ma i nikt rozsądny nie zaryzykuje.

Ale jak chcesz sobie zrobić dobrze to spróbuj , tylko nie pisz na forum w razie problemów bo na tym nikt się nie zna.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, pytam bo chce opinie o Stelli. Więc ty odradzasz??? Lepiej wrzucić Staga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stella Power

To jakieś cudo Elpigazu... Osobiście nie znam nikogo kto to używa, także ciężko się wypowiedzieć z czym to się je...

Stag na pewno lepszy, bo dużo ludzi go zakłada i z serwisem nie ma problemu. Może podaj też do czego chcesz to zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Passat 1.6 , 97'

 

dzięki wam za pomoc. Zaryzykuje chyba i założe włoską Stelle.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaryzykuje chyba i założe włoską Stelle

kolego nie ryzykuj tylko załóż sprawdzonego stag-a sam na nim pomykam i zapłaciłęm 2400zł i jestem zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że ten silnik potrafi być kapryśny bez gazu. Zamontuj Staga , no chyba że chcesz mieć problemy.

 

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poprosimy fotki - jestem ciekaw co się da stworzyć w 3h.

 

Spokojnie chłopaki jak zdobędę trochę czasu to zrobię fotki i wrzucę. Żona powozi zaprzęgiem :16: do pracy no i nie zawsze go widzę :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wam za pomoc. Zaryzykuje chyba i założe włoską Stelle.

Kolejny dusigrosz-pewnie trafiła sie okazja(jak na stadionie-tanio bedzie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Stella Power - 26oozł a Stag - 23oozł!!

Czy ja wiem że dusigrosz?????!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stella Power - 26oozł a Stag - 23oozł!!

Czy ja wiem że dusigrosz?????!!!

no i co z tego,ale Stella to nie to co Stag i sam widzisz nawet tańszy i lepszy każdy ci to powie bo większość sekwencji w Polsce to Stag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności