Skocz do zawartości
Gość KrisPASS

JAKA NAWIGACJA GPS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam zamiar kupic nawigacje,tylko chce z mapami gotowa,zeby nic nie instalowac okolo 300 zł

co sadzicie o teej:

Lark FreeBird 50,3+4GB 500HMz?pozd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie chcesz instalować po zakupie to tylko tomtom, ale te najnowsze mają drogą aktualizację także sprawdź dobrze zanim kupisz. Są wersje z dożywotnią aktualizacją, a inne są tylko z jednorazową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam zamiar kupic nawigacje,tylko chce z mapami gotowa,zeby nic nie instalowac okolo 300 zł

co sadzicie o teej:

Lark FreeBird 50,3+4GB 500HMz?pozd.

Ja mam taką

Jak najbardziej polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,slyszalem ze tomtom to muł?

http://allegro.pl/odbloko-nawigacja-modecom-mx3-664mhz-5-4gb-etui-i3580266831.html#tabsAnchor

jeszcze taka mnie interesuje,niby odblokowana.,co sadzicie o tej?

Kolego mielke ,kupiles gotowa z mapami?jak wyswietlacz w dni słoneczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak... Jak nie chcesz nic instalować to będziesz miał problem bo fabryczne programy nawigacyjne są do d... (mówię o tych nawigacjach w jakiej granicy cenowej chcesz kupić urządzenie)... Tak jak wyżej pisali albo tomtom z fabrycznych programów albo nie wiem co... ;)

Dlaczego nie chcesz nic instalować? Kupujesz kartę pamięci (w zależności czy interesuje Cię mapa Polski czy Europy dobierasz jej pojemność), instalujesz na nią np. AutoMapę (jest bardzo dokładna w porównaniu do tych fabrycznych programów nawigacyjnych) i cieszysz się z jazdy z Krzyśkiem...

 

Nawi z jakimi parametrami szukasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki za info.zrobie tak jak piszesz ,czyli zainstaluje sam mapy skoro mowisz ze te fabryczny sa do d....

CZy ta modecom mx3 w linku wyzej bedzie w miare dobra za ta cene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli potrzebujesz bluetooth w navi to myślę że tak. Jeżeli bluetooth jest Ci zbędne to Lark, którego wymieniałeś albo Goclever np. 5070 będzie tańszą a tez dobrą alternatywą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goclever 5070 sa juz z mapami polski gotowe bynajmniej na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam wykupic sobie pakiet internetu w telefonie,smartfonie koszt jakieś 10-12zł za miesiac,każdy android ma aplikacje nawigacja i naviexpert,mapy cały czas aktualizowane,na zadnej nawi nie bedziesz miał tak aktualnych map jak na telefonie,sam kupiłem tomtom xxl i teraz leży mi w aucie bo korzystam tylko z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Goclever 5070 sa juz z mapami polski gotowe bynajmniej na allegro.

Tak, owszem. mam Goclevera i ich ori program działał tylko tydzień, potem go wyłączyłem i wgrałem AutoMapę. Zapytasz dlaczego... Pokrycie Polski było bardzo kiepskie. Brakowało podstawowych ulic w mniejszych miastach. Jeździłem jako kurier i się tylko na ten program wkurzałem...

 

mapy cały czas aktualizowane,na zadnej nawi nie bedziesz miał tak aktualnych map jak na telefonie

AutoMapa miała 4 aktualizacje w tym roku a rok się jeszcze nie skończył. ;) Nie neguję Twojej wypowiedzi, nie jestem fanem AutoMapy tylko piszę jak jest. Powiem tylko że nie każdy ma smartfona i nie może korzystać... Ale każdy robi jak lubi.. Jednemu odpowiada smartfon, drugiemu urządzenie navi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednemu odpowiada smartfon, drugiemu urządzenie navi.
nie mówie ze musisz zrobić tak jak ja chce,tylko ja tomtoma mam rok i po ostatniej aktualizacji nie mam tej mapy co na telefonie,dodatkowo fotoradary,zalezy gdzie sie mieszka,ja mieszkam w rejonie nowej DTŚ =,A1 i A4 dlatego widze jak gdzie sa mapy aktualizowane,co otwarty nowy kawałek drogi na tel mam aktualizacje a navi dalej tego nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mówie ze musisz zrobić tak jak ja chce,tylko ja tomtoma mam rok i po ostatniej aktualizacji nie mam tej mapy co na telefonie,dodatkowo fotoradary,zalezy gdzie sie mieszka,ja mieszkam w rejonie nowej DTŚ =,A1 i A4 dlatego widze jak gdzie sa mapy aktualizowane,co otwarty nowy kawałek drogi na tel mam aktualizacje a navi dalej tego nie widzi

ja też nie mówię że ma zrobić jak ja mu proponuję. To tylko dyskusja ;) Jak wyżej pisałem AutoMapa zrobiła 4 aktualizacje w tym roku.. Mieszkam w Rzeszowie, zaraz po otwarciu A4 Rzeszów - Dębica pojawiła się aktualizacja. To samo było rok temu jak otworzyli A4 Kraków - Tarnów, też szybko była aktualizacja. Tak jak pisałem wyżej, każdy używa tego, co lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam telefon raczej odpada,a te mapy to gdzie dostane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a te mapy to gdzie dostane?

są do pobrania na forach przez serwery hostingowe. pobranie i instalacja są bardzo proste..

Jak kupisz nawi, to odezwij się na PW, to podeślę Ci linki do najaktualniejszych map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki,na pewno sie odezwe.pozd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dosyć konkretne pytanie – jaka będzie najlepsza nawigacja do ciężarówek do 1,5 tys.? Jeżeli chodzi o mapy, to najbardziej zależy mi na Europie Wschodniej i Południowej (Bałkany, Grecja) i zwłaszcza jakiś sprawny system informacji drogowych. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jaka będzie najlepsza nawigacja do ciężarówek do 1,5 tys.?

a czym się różni tak navi dla ciężarówek od tej do osobówek? czego od niej wymagasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czym się różni tak navi dla ciężarówek od tej do osobówek? czego od niej wymagasz?

 

Podajesz w parametrach wymiary oraz wagę samochodu i nie poprowadzi Cie pod za niski most lub ograniczenie tonażowe. IGO Primo oraz TomTom Truck takie funkcje posiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podajesz w parametrach wymiary oraz wagę samochodu i nie poprowadzi Cie pod za niski most lub ograniczenie tonażowe. IGO Primo oraz TomTom Truck takie funkcje posiada.

To w takim razie nie ma sensu wydawać półtora koła skoro można wydać niecałe 200 zł i wgrać AM w której taka opcja też jest dostępna..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności