Skocz do zawartości
Gość KrisPASS

JAKA NAWIGACJA GPS

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie nie ma sensu wydawać półtora koła skoro można wydać niecałe 200 zł i wgrać AM w której taka opcja też jest dostępna..

Kto mówi o tak kosmicznej kwocie? :o AM Europa - życzę szczęścia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mówi o tak kosmicznej kwocie? :o AM Europa - życzę szczęścia :)
Czytaj więcej postów w tył a nie tylko ostatnie w tematach to się dowiesz. Co masz do AM? Sprecyzuj myśl bo strasznie ogólnikowo piszesz....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytaj więcej postów w tył a nie tylko ostatnie w tematach to się dowiesz. Co masz do AM? Sprecyzuj myśl bo strasznie ogólnikowo piszesz....

Co mam się dowiedzieć? Odpowiadając nigdzie nie napisałem o 1.5 tys. zł - Moje rozwiązanie to koszt 220 zł(goclever) 480 zł(tomtom)

 

Automape - nie jestem zwolennikiem tej mapki jednak w Polsce(i tylko w Polsce) w dużych miastach kierowcy sobie ją chwalą.

Rozwijając:

Syf, który potrafi zawiesić urządzenie podczas wjazdu na skrzyżowanie. Stare wersje automapy były naprawdę dobrze zrobione i to dzięki tym wersjom automapa zyskała wielu zwolenników. Teraz przy każdej nowszej wersji jest coraz gorzej, coś poszło w złym kierunku.

Rozmawiając z taksówkarzami słyszałem wiele opinii najczęściej jest tak: bardzo dobrze prowadzi w centrum jednak często zawiesza się.

Mapa europy na automapie nie może równać się pokryciem z IGO czy z TomTomem.

I jeśli ktoś od początku korzystał z AM to jest w niej ślepo zakochany i nie chce innego programu bo przecież "Automapa jest najlepsza".

Takich użytkowników nie da się przekonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto mówi o tak kosmicznej kwocie? :o AM Europa - życzę szczęścia

Od tego zaczęła się rozmowa:

http://forum.vw-passat.pl/threads/10765-JAKA-NAWIGACJA-GPS?p=2011331&viewfull=1#post2011331

Podsumowując kolega chciał navi do 1500 zł..

 

Rozwijając:

Syf, który potrafi zawiesić urządzenie podczas wjazdu na skrzyżowanie. Stare wersje automapy były naprawdę dobrze zrobione i to dzięki tym wersjom automapa zyskała wielu zwolenników. Teraz przy każdej nowszej wersji jest coraz gorzej, coś poszło w złym kierunku.

Rozmawiając z taksówkarzami słyszałem wiele opinii najczęściej jest tak: bardzo dobrze prowadzi w centrum jednak często zawiesza się.

Mapa europy na automapie nie może równać się pokryciem z IGO czy z TomTomem.

I jeśli ktoś od początku korzystał z AM to jest w niej ślepo zakochany i nie chce innego programu bo przecież "Automapa jest najlepsza".

Takich użytkowników nie da się przekonać

Powiem Ci że długo nie używam AM(bo tylko jakieś półtora roku) ale intensywnie i nigdy mi się nie zawiesiła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tego zaczęła się rozmowa:

Powiem Ci że długo nie używam AM(bo tylko jakieś półtora roku) ale intensywnie i nigdy mi się nie zawiesiła...

 

ja mam AM najnowszą (płacę co roku za przedłużenie licencji..) bo nie tylko paskiem z Rns-em jeżdże i nie narzekam... na starym, chyba już 8-10-letnim palmtopku hp jeszcze z zewnętrzną anteną na blutku i zero zacięć, natomiast jak czytam na czym ludzie ją instalują, poczynając od sprzętów biedronkowych po 99 zeta po jakieś produkty rodem z chin to się nie dziwię, że się przycinają/zawieszają..... to niestety nie wina AM a sprzętu na jakim jest instalowana, zainstalować da się praktycznie na wszystkim z WM....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam AM najnowszą (płacę co roku za przedłużenie licencji..)

Ja też mam najnowszą AM ale bez licencji i działa.. Na licencję mnie nie stać.. Gdybym miał za to płacić to wolałbym z mapą na kolanach jeździć...

 

natomiast jak czytam na czym ludzie ją instalują, poczynając od sprzętów biedronkowych po 99 zeta po jakieś produkty rodem z chin to się nie dziwię, że się przycinają/zawieszają.....

Akurat mam GoClevera z Biedronki ale nie za 99 tylko 2 x więcej i nic się nie zacina... Mówisz że produkty są rodem z chin.. A powiedz co nie jest produkowane w Chinach w dzisiejszych czasach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie o to mi chodziło z tymi chinami tylko o to, że ludzie kupują badziewie ze słabymi procesorami i minimalną pamięcią i jeszcze dodają jakieś cudowne aplikacje z netu plus uniwersalne menu i pulpity i takie tam bzdury i myślą, że im wszystko bedzie chodzić bez zacięć...

a akurat goclever jako produkt polskiej firmy dla której chodzi fabryka w ChL nie jest taki najgorszy..... po prostu ludzie po słabym wydajnościowo sprzęcie oczekują super działania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich i także czekam na odpowiedź .

Cytuję pytanie poprzednika :

Mario2424

 

---------- Dodano o 09:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 09:51 ----------

 

Ale wracając do tematu, mam wrażenie, że w moim przypadku, z tą pancerną szybą i fisiem na AM widzę, że bez zewnętrznego GPSa nie posunę się do przodu.

 

A może jednak jakaś inna nawigacja ( bez AM ).

Ale jaka ???

Edytowane przez aleksanderd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zakupilem nawigacje Lark FreeBird 50,3,ale mam problem nawigacja w ogole nie łapie sygnalu GPS caly czas jest napis oczekuje na polaczenie zGPS nie wgrywalem tych atomap bo jak trzxeba bedzie zwrocic to moze byc problem.Moze ja zle cos właczam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pele w mieszkanuu czy garażu sygnału Ci nie złapie.

Próbowałeś stanąć z nią na zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wychodzilem na zewnatrz bylem ze dwie min.i nic.Mam stac z godzine zeby załapała?Wydaje mi sie ze powinna załapac w mieszkaniu,skoro np. telefon łapie bez problemu?

Edytowane przez pele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ze dwie min.i nic

na pierwszy raz to może być mało na złapanie satelit. wejdź w menu urządzenia --> ustawienia --> gps (coś takiego powinno być, bo nie znam twojego urządzenia) i zobacz tam co pokazuje. Może będzie tam jakaś opcja wyłączenia i ponownego włączenia odbiornika GPS (nie mylić z wł/wył urządzenia). jak nie to hard reset urządzenia i sprawdzić czy wtedy złapie. ostatecznie to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie moge załaczyc nawigacji pikam na nawigacji i nie zalacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie moge załaczyc nawigacji pikam na nawigacji i nie zalacza.
a co zrobiłeś że się nie włącza??

na pewno gdzies masz taką dziurkę pt. reset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz nie moge załaczyc nawigacji pikam na nawigacji i nie zalacza.

 

Może trzeba baterie naładowac? Sorki, nie mówie tego złośliwie, ale znam taki przypadek jednej znajomej ( i o dziwo nie blondynki) co jej laptop niby ,,popsuł''... a sie okazało , że bateria pusta:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze inaczej ,urzadzenie właczam na wyswietlaczu pokazuje sie menu:teksty,zdjecia,filmy,muzyka i nawigacja.Wszystkie te opcje dzialaja da sie je właczyc oprocz wlasnie nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To moze inaczej ,urzadzenie właczam na wyswietlaczu pokazuje sie menu:teksty,zdjecia,filmy,muzyka i nawigacja.Wszystkie te opcje dzialaja da sie je właczyc oprocz wlasnie nawigacji

karta pamięci siedzi w urządzeniu? może urządzenie pogubiło ścieżkę do uruchomienia programu nawigacyjnego?

Jeżeli urządzenie obsługuje karty pamięci to ja bym przetestował to jednak na automapie. gwarancji nic nie tracisz bo instalujesz AM na karte pamięci. w ustawieniach potem podajesz ścieżkę do pliku wince.exe i powinna ruszyć AM.

 

A jaki teraz siedzi tam program do nawigacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
właczyc oprocz wlasnie nawigacji.
Ja tak mam co i rusz wystraczy w ustawieniach przypisać ścieżkę do pliku exe i będzie pamiętała do czasu wyłączenia jej na dłuższy okres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karta pamięci siedzi w urządzeniu? może urządzenie pogubiło ścieżkę do uruchomienia programu nawigacyjnego?

Jeżeli urządzenie obsługuje karty pamięci to ja bym przetestował to jednak na automapie. gwarancji nic nie tracisz bo instalujesz AM na karte pamięci. w ustawieniach potem podajesz ścieżkę do pliku wince.exe i powinna ruszyć AM.

 

A jaki teraz siedzi tam program do nawigacji?

Tak karta jest w urzadzeniu.Program jest fabryczny.W ustawieniach właczam sciezke mam na wyswietlaczu Scieszka do pliku XE,POD TYM NAPISEM PUSTE OKIENKO i strzalke w prawo wciskam strzalke i napis residentflash larkmap.

 

---------- Dodano o 08:27 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:18 ----------

 

Ja tak mam co i rusz wystraczy w ustawieniach przypisać ścieżkę do pliku exe i będzie pamiętała do czasu wyłączenia jej na dłuższy okres

Jak mam przypisac sciezke do pliku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
POD TYM NAPISEM PUSTE OKIENKO i strzalke w prawo wciskam strzalke i napis residentflash larkmap.

To tam musisz znaleźć plik exe tego twojego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności