Skocz do zawartości
fazi

Domykanie szyb z pilota (Moduł Komfortu)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie na Viscie po odinstalowaniu Nortona wreszcie udalo sie zainstalowac Motordiaga i szybki smigaja...Na XP-ku nie bylo zadnych problemow..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu postu. Mam już ten programik, motordiag, ale mam wątpliwości czy mój kabelek to obsłuży... Chodzi o HEX-CAN USB. Sprzedający zaznaczył, żeby korzystać tylko z VAG COM 504.1 lub VAS 5053. A zatem pytanie, można próbować, czy lepiej nie? Jeśli nie, to może ktoś z okolic Wawy już to robił i zechciałby poświęcić chwilę dla ziomala ze stolicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie, to może ktoś z okolic Wawy już to robił i zechciałby poświęcić chwilę dla ziomala ze stolicy?

 

Podpinam się pod temat. Chętnie bym się też stawił na takie spotkankow W-wie. U mnie tak jak u kolegi...ani z kluczyka ani z pilota nie działa domykanie...a może coś się da pokombinować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś w swoim pasku za pomocą MotorDiaga uaktywniłem domykanie szybek :)

 

Jak ktoś by chciał to w Warszawie na Bródnie moge komuś pomóc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WCHODZĘ JESTEM!!!! Jeśli dałoby radę to po 19tej jeśli to nie problem OK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos wstawic na forum zrzuty ekranow z VAGa, gdzie sie wpisuje kodowanie szyb z pilota?

dzieki

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zolnierzslawek
Tego sie nieda zrobic za pomoca VAGa. Pozostaje MotorDiag lub VDC_E zależnie od daty prokucji samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki,

jeden pasek z 98 a drogi Z 00r

tym czeskim softem,da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady

Według producenta program obsługuje passaty od 00-01r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok

thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie nie działa domykanie szyb kluczykiem i pilotem tez nie. Po aktywacji tym czeskim programikiem dalej nic, chociaż program wyświetla że szyby są aktywowane. Gdzie może być tego przyczyna?? passat 2001 moduł to 1CO 959 799 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pikf a jak otwierasz drzwi to swieci ci lampka pod nogi ?? A jak masz włączone światła i owierasz drzwi to jest buzzer ?? może coś z czujkami masz skopane albo poprostu nie masz tego - takiej opcji w swoim passacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam lampka pod drzwiami świeci ,buzzer działa. Zrobiłem wszystko indentycznie u kuzyna w passacie i u niego działa bez problemu.Może macie jeszcze jakieś pomysły co mógłbym sprawdzić u siebie?? dzieki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie dziś w swoim pasku za pomocą MotorDiaga uaktywniłem domykanie szybek :)

 

Jak ktoś by chciał to w Warszawie na Bródnie moge komuś pomóc :)

możesz mi przesłać jakiś namiar telefoniczny na PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MIT

Czy ktoś z okolic Olkusza koło Krakowa lub Katowic będzie w stanie zrobić mi domykanie szybek z pilota?(z kluczyka działa)MOTORDIAGIEM nie poszło.Mój moduł to 1J0 959 799 AH. Czteropak bedzie:piwo:Aha autko to BORA.Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.Mam paska 98 rok i mam podpiety pilot z imobilajzerem do niego. po wcisnieciu jednego guzik zamyka jak i otwiera sie pasacik. ale jak mam uchylone szyby i zamykam pasacika to szyby zamykaj mi sie (wszystkie) jakies 5 cm i potem staja.Czy to wina komfortu czy jak.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam paska 98 rok i mam podpiety pilot z imobilajzerem do niego

Pilot w kluczyku, czy osobno? Jak osobno to centralka alarmu źle działa. A jak by był ori to trzeba by trzymać przyciśnięty przycisk żeby zamykał/otwierał szyby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.Mam paska 98 rok i mam podpiety pilot z imobilajzerem do niego. po wcisnieciu jednego guzik zamyka jak i otwiera sie pasacik. ale jak mam uchylone szyby i zamykam pasacika to szyby zamykaj mi sie (wszystkie) jakies 5 cm i potem staja.Czy to wina komfortu czy jak.??

 

Musisz wydłużyć impuls domykania szyb w alarmie z 3 na 30 sek. zazwyczaj jest taka opcja ale zależy jaki masz alarm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. No właśnie, z tymi rocznikami i wersjami modułu komfortu same problemy. Moje passaciątko z 2004 (modelowo 2005) nie miało ochoty współpracować z MotorDiagiem (tu ukłon w stronę Błażejap, starał się pomóc) i cóż mi dalej pozostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale przypomniałem sobie, że chyba nie włączyliśmy zapłonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności