Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy udało ci sie podłączyć iphona do zestawu w wv ??

 

U mnie Iphone 3GS (IOS 6.0) smiga przez BT na fabrycznym zestawie VW. Łaczy sie automatycznie gdy wchodze do samochodu (bez ingerencji w telefon, lezy sobie gdzies w kieszeni), przyciski w kierownicy działają (odbieranie, odrzucanie oraz siła głosu). Podczas połączenia jest też możliwość wyboru na telefonie czy odebrać przez BT czy normalnie. Bajka :D

Edytowane przez eldo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
u mnie łączył się BlackBerry Torch 9800 bez problemu z modułem premium, ale nie tym jaki podałeś.

Moduł który podałeś co prawda był montowany w Passacie, ale nie ma do niego rozpiski na rosstech'u, po numerze można sądzić że to najniższy z numeracji 7L6, wiec 100% pewności nie mam. Trzeba sprawdzić.

 

A jak bym chciał zmienić moduł to jaki polecasz ? Abym miał gwarancje że to będzie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie moduł 1K8 035 730 C i mam do tego Touch adapter. Wszystko gra świetnie ale jest to moduł który nie pokazuje na RNS kto dzwoni i na zegarach.

Więc czy mogę wymienić moduł na 5K0 035 730 D model: 2012 bez żadnych modyfikacji. po prostu plug and play i wszystko zagra. Jest to moduł premium więc chce mieć na FIS telefon i na RNS510.

Proszę o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odp a może 5N0035730 D to tez premium jest wyswietlanie na zegarach i na rns jest to moduł który działa z czerwonym fisem i białym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni jestem posiadaczem Passata B7 Variant 1.8 TSI z 2011 roku.

Auto ma MFA Premium, Bluetooth Premium (niestety nie wiem jaki nr modułu), multifunkcyjną kierownicę i RNS 510.

Udało mi się bez żadnych problemów sparować 2 różne telefony - Nokię E6 i IP4. Pytanie moje brzmi czy ktoś próbował podłączać 2 lub więcej telefonów jednocześnie tak, aby można było z nich korzystać równolegle. Na tę chwilę mogę korzystać tylko z jednego i to jest trochę denerwujące, bo chciałbym mieć pod BT oba - służbowy i prywatny.

Na forum nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie. Będę wdzięczny za ewentualną pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś próbował podłączać 2 lub więcej telefonów jednocześnie

 

nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanie moje brzmi czy ktoś próbował podłączać 2 lub więcej telefonów jednocześnie tak, aby można było z nich korzystać równolegle.

 

A udało Ci się w kiedykolwiek podłączyć jendocześnie np. 2 zestawy słuchawkowe do jednego telefonu? Poczytaj o profilu A2DP ;) BT obsługje jednocześnie tylko 1dno urządzenie. To taka lepsza po prostu iRDA, w sensie że Enhanced BT działa nawet do 10m od urządzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patefoniq, nie przekonuj kolegi, że wypisuje banialuki bo takie rozwiązania sa i działają ;) ... chociażby w Parrotach: http://www.parrot.com/usa/products/bluetooth-hands-free-car-kits

 

Dual Mode (MULTIPOINT) : simultaneous connection with 2 Bluetooth phones

 

BT obsługje jednocześnie tylko 1dno urządzenie

Nieprawda. Techonologia BT nigdy nie miała takiego ograniczenia. Może je mieć konkretne urządzenie.

Edytowane przez keisim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest jak mój android nie obsługuje rsap to nie da sparować wogóle zestawu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie jak to jest jak mój android nie obsługuje rsap to nie da sparować wogóle zestawu?

 

jak nie ma rSAPa to możesz kupić programik http://www.android-rsap.com/ pod warunkiem że obsługuje Twój telefon.

ew wgrać nową wersje Androida z obsługą rSAPa jak taka istnieje naTwój telefon

zmienić moduł telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma rSAPa to możesz kupić programik http://www.android-rsap.com/ pod warunkiem że obsługuje Twój telefon.

ew wgrać nową wersje Androida z obsługą rSAPa jak taka istnieje naTwój telefon

zmienić moduł telefonu

 

Dzięki, przeglądałem też tą stronkę, niestety rsap nie jest obsługiwany przez Sony. Pytanie czy dopóki nie zmienię telefonu na taki z rsap, zestaw nie będzie działał jak zwykły hands free - w WIKI "HFP = Hands Free Profile (Phone still logged in, Vehicle/Bluetooth Module acts mostly as Headset):

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odp a może 5N0035730 D to tez premium jest wyswietlanie na zegarach i na rns jest to moduł który działa z czerwonym fisem i białym

 

Witam,

Racja może być 5N0035730 D. Czy będzie działał plug and play mogę zmienić w nim kodowanie aby nie używać adeptera w uchwycie?

Ile coś takiego kosztuje, ma ktoś może do sprzedania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, przeglądałem też tą stronkę, niestety rsap nie jest obsługiwany przez Sony. Pytanie czy dopóki nie zmienię telefonu na taki z rsap, zestaw nie będzie działał jak zwykły hands free - w WIKI "HFP = Hands Free Profile (Phone still logged in, Vehicle/Bluetooth Module acts mostly as Headset):

 

No co tam koledzy, jak macie połączone swoje zestawy, wszyscy przez rsap?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No co tam koledzy, jak macie połączone swoje zestawy, wszyscy przez rsap?

 

ja mogę łączyć przez rSAP, HFP, moduł jak i telefon obsługują takie połączenia, łączę się przez HFP - zaletą tego jest łatwe przełączenie rozmowy auto - telefon bez rozłączania się z rozmówcą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mogę łączyć przez rSAP, HFP, moduł jak i telefon obsługują takie połączenia, łączę się przez HFP - zaletą tego jest łatwe przełączenie rozmowy auto - telefon bez rozłączania się z rozmówcą

 

Dzięki, czyli bez rsap też powinno dać się połączyć andka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, czyli bez rsap też powinno dać się połączyć andka.

 

No jasne, tylko musisz mieć odpowiedni moduł. U mnie tak łączy sie bez problemu SG SII i SG SIII pierwszy ma andka 4.1.2 a drugi 4.1.1 a moduł 3C8 035 730 B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to działam w weekend :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez wszystko działa i tez mam 3c8035730 B wyprodukowano 14 /12

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (i Panie ;-) ),

odebrałem wczoraj nowego paska i mam problem z "instalacją do telefonu Start".

wszystko pięknie się łączy i sczytuje, ale czy musi tak być że na RNS510 pierwszy przycisk szybkiego wybierania ma opis "poczta głosowa"?

W poprzednim passacie mogłem tu wstawić dowolny kontakt. Co ciekawe tu również mogę wpisać inny numer telefonu ale opis "poczta głosowa" wisi na stałe.

 

A poza tym: da się z kierownicy zrobić MUTE radia? W poprzednim naciskałem gwiazdkę i pięknie działało, teraz nigdzie nie ma takiego guziczka.... Katastrofa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania odnośnie edycji nazwy klawisza 'Poczta głosowa'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności