Skocz do zawartości
Gość custome

Chcieli ukraść Paska - JAK ZABEZPIECZYĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o alarmie Seo Perfect, używa go ktoś ?

ponoć niezawodny i skuteczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o alarmie Seo Perfect, używa go ktoś ?

ponoć niezawodny i skuteczny ?

 

Urządzenie firmowe i niezawodne, reszta zależy od sposobu montażu.

 

Co do skuteczności to przeczytaj w całości ten temat ;)

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=41474&highlight=seo+vag

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Mam pytanie , moze ktos by mi poradzil jak zamontowac przycisk w kabinie ktory by mi odcinal zaplon, no i pod co go podlaczyc.O miejsce instalacji nie pytam bo to moze byc wszedzie.Kolega mial cos podobnego w IBIZIE a nawet dwa.Jeden odcinal zaplon a drugi dodatkowo stacyjke.Alarm mam standardowy.A za miesiac jade do polski i troszke sie naczytalem o kradzierzach naszych wspanialych Passacikow i wolalbym tego uniknac.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Szczerze mówiąc to na złodzieja nie ma rady jak będą chcieli to i tak ukradną jak nim nie odjadą to pojedzie na lawecie a alarm jak zacznie wyć to i tak nic nie da bo nikt się tym w ogóle nie zainteresuje. Bratu ukradli w nocy spod domu Bore 99r. jak na razie sam odnalazł koła ze swojego autka, a jak poszedł na komisariat powiedzieć że się znalazły koła to bezczelnie zapytali czy może znalazł cały samochód. Tak więc jak będziesz jechał po naszych polskich drogach to uważaj bo może ktoś wziąć Twoje autko na tzw stłuczkę :) chyba że zamontujesz anty napad. Na allegro możesz kupić alarm z anty napadem może odstraszyć potencjalnego amatora cudzej własności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A za miesiac jade do polski i troszke sie naczytalem o kradzierzach naszych wspanialych Passacikow i wolalbym tego uniknac.

Mysle, ze majac do wyboru tyle zwyklych Passatow, zlodziej nie zdecyduje sie raczej na wersje angielska. Spokojnie, tak na prawde jedynym skutecznym zabezpieczeniem, nie dla auta ale dla wlasciciela, jest dobre AC.

Ps.Ale na wszelki wypadek i tak zainstaluje sobie 'misia - locka' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam MiniCasco w PZU, za audika a4 95/96 wyliczyli mi 240zł składki, pożądna odcinka, alarm i mozna spac spokojnie, składka nie jest duza, a zwracają 80% wartosci pojazu, zresztą poczytajcie tu: http://www.pzu.pl/?nodeid=produkt_pzu_sa&group_id=40&category_id=29809&prod_id=1711

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mógłbym prosić o przesłanie mi na [email protected] jakiegoś schematu z kilkoma miejscami w które można w miarę bezpiecznie wpiąć magiczny przełącznik? Wiem że niektórzy z Was przesyłali miedzy sobą tkaie informację , to może i ja się załapię

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam MiniCasco w PZU, za audika a4 95/96 wyliczyli mi 240zł składki, pożądna odcinka, alarm i mozna spac spokojnie, składka nie jest duza, a zwracają 80% wartosci pojazu, zresztą poczytajcie tu: http://www.pzu.pl/?nodeid=produkt_pzu_sa&group_id=40&category_id=29809&prod_id=1711

 

juz pisałem na ten temat powiedz lepiej na ile wycenili Ci auto ? bo mi na 16,5 tyś dlatego podziekowałem im mimo małej składki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto wstepnie wycenili na 11 tys, wiem ze nierealna cena, za tyle to mozna kupic pukniete a4 ale lepsze to niz nic, przy ubezpieczaniu ma ogladac auto rzeczoznawca, a ze jest bogate wyposazenie to raczej troche więcej mu tam wyjdzie ;) Wolę ubezpieczyc i dostac w razie co te 8tys niz zostac z niczym, a pełnego ac napewno nie wykupie bo to złodziejstwo straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś orientuje sie ile kosztują alarmy z trackingiem który lokalizuje auto za pomocą satelity gdy te zostanie skradzione??

A propos tzw. sledzenia samochodu, to zdaje się ze urzadzenia zagluszające sygnał już są również powszechnie dostępne. Wiec... na ile to jest skuteczne? Ja nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
auto wstepnie wycenili na 11 tys, wiem ze nierealna cena, za tyle to mozna kupic pukniete a4 ale lepsze to niz nic, przy ubezpieczaniu ma ogladac auto rzeczoznawca, a ze jest bogate wyposazenie to raczej troche więcej mu tam wyjdzie ;) Wolę ubezpieczyc i dostac w razie co te 8tys niz zostac z niczym, a pełnego ac napewno nie wykupie bo to złodziejstwo straszne.

 

a wystarczyło poszukać kolego mi w AXA wycenili na 22,5 tyś i 15% udziału własnego a zapłaciłem za to 400 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ziewal za info :) jeszcze nie ubezpieczyłem samochodu, dopiero robie opłaty, rejestruje itd. takze przedzwonie do axa :)

 

zadzwoniłem do axa i niestety minicasco maja tylko na samochody młodsze niz 10lat

Edytowane przez tw182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mini AC w PZU dobra sprawa. Kiedyś zepsuł mi się pasek daleko od domu. Jeden telefon może godzina czekania i już śmigał na lawetce do domu, w cenie ubezpieczenia. Ile dają za kradzież nie wiem ale jakby ktoś chciał sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dają 80% od aktualnej wartosci rynkowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dają 80% od aktualnej wartosci rynkowej.

 

bzdura z tą wasrtością rynkową kolego mi auto wycenili na 16,5 tyś więc nie jest to cena rynkowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arni79

Mojego paska kradli 7 razy:) Nie udało się im bo mam założony alarm z powiadomieniem na pilota (zasięg 600m super sprawa). Pare dni temu właśnie dzieki temu urządzeniu nasza policja ich złapała a gorącym uczynku. Jak tylko zaczęło pikać mi w domu telefon na policję i po ptokach.Koszt tego urządzenia z montażem to 500zł. Złodzieje myśleli ze jak alarm szybko wyłączyli to juz jest luzik ale w domu dalej mi pikało ze coś się dzieje. Ponadto mam blokadę skrzyni biegów.POLECAM

Edytowane przez Arni79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogo te 500zł. Można dużo taniej.

Co do blokady na skrzynie biegów to otwarcie jej też zajmuje pewnie pare sekund

 

Musisz mieć niezłego paska skoro już tyle razy na niego polowali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do blokady na skrzynie biegów to otwarcie jej też zajmuje pewnie pare sekund

 

kto Ci to powiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja sobie tak myślałem jak by np zamontować w aucie namierzanie satelitarne .Takie urządzenie jest praktyczne jak ci skubną auto to wiesz gdzie się znajduje.

Kiedyś na giełdzie pytałem gościa to dość kosztowne ale tak jak by w parę osób coś takiego założyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja sobie tak myślałem jak by np zamontować w aucie namierzanie satelitarne

 

Jakbyś się cofnął kilka stron wstecz, to zauważyłbyś link do aukcji na allegro z zagłuszaczem sygnału GPS ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności