Skocz do zawartości
Gość custome

Chcieli ukraść Paska - JAK ZABEZPIECZYĆ

Rekomendowane odpowiedzi

hha hmm kable mozna i wyprowadzić ale gdzie :/ no i z ta groszowka to nie wiem ;) Tylnia klape to mozna coś zapchać i zaszpachlować chyba bede musiał to zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kable w sobie wiadome miejsce :-)

A dwugroszówka to chyba pod tą blaszkę co osłania bembenek. Tak żeby nie można było nic do zamka włożyć.

A z tyłu to nie jest plastik? Jak tak to prosta robota :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Na przyszły tydzień zakładam blokade skrzyni "niedźwiedzia" (450zł z montażem), i chyba te zamki powybebeszam. A co z gniazdem VAG schować je gdzieś w plastikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom z tym vagiem to znajomy mi mowił ze jest uzadzenie za około 600zł ( cena rynkowa ) wkładasz w złacze diagnostyczne i imo alarm migusiem rozwala :) wkładasz śrobokreta w stacyjke i jedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz35

Witam!

 

Jeśli chodzi o zabezpieczenia przed gostkami z "klejem na rękach", to napiszę Wam co ja zobiłem.

W moim pasku mam zamontowany dość pożądny alarm, antynapad.

Parkuję zawsze przed blokiem (pasek stoi ok 2,5m od moich okien), dość dużo ludzi parkuje przy krawężniku swoje furmanki. Tak że zawsze stawiam aby byś pomiędzy dwoma (utrudni to kolesiom wciąganie na lawetę).

 

Jako, że mam możliwość zaparkować tak blisko okien, to wykorzystałem swoją kamerkę - taki mały monitoring. Kamerka posiada sensor ruchu.

W nocy jak idę w kimono, włączam ją, ustawiam włączenie nagrywania przy wykryciu ruchu.

 

Rano zawsze jest co oglądać.

Poprzednio miałem Toyotkę, to gostki próbowali ją otworzyć, lecz popsuli tylko wkładkę.

Okazało się że był to gówniarz z mojego osiedla. Spotkałem się z nim, powiedziałem że wystąpił w filmie a jeśli nie da kasy na nową wkładkę, to ruszam z filmem na turne.

 

Tyle .

 

Jeśli ktoś to może sobie również zastosować, to bardzo polecam z wiadomych przyczyn.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie zglosiles sprawy na policje, ta teraz by miala kolejna osobe w kartotece i kolejnego podejrzanego, do ktorego by sie zglaszali, jakby na osiedlu zniknal kolejny samochod. Skoro to gowniarz to moze rodzice by sie czestymi odwiedzinami policji zainteresowali i chlopak dostalby wciry za proby kradziezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w swojim pasku mam alarm imobilaiser i odciencie zaplonu taki myk ze jak nawet odetną kable od syrenki włamia sie do cara to i tak nie odpali musieli by rozbrojic alarm który jest schowany tak ze nawet ja nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadbajcie o odpowiednie zabezpieczenie :!:

 

1. Wywalać wszystkie bębęnki nawet z tylnej klapy (zaślepki dostępne w ASO) śrubokręcik "łamak" już mu się nie przyda może sobie wsadzić w .... - niech wali szybę ale potem dupsko i łapki będzie miał jak mielonka... a z wywaloną szybą daleko nie zajedzie.... widać od razu i każdy zwróci uwagę....

2. Instalować odcinkę zapłonu – oddzielną znaną tylko właścicielowi pojazdu. Nawet jak cudem będzie miał nawet dorobiony kluczyk, obejdzie wszystkie zabezpieczenia, lub nawet wyrwie/ukradnie mi kluczyki lub wyciągnie mnie z pojazdu to nie odpali.... za chlerę....

3. Instalować blokadę skrzyni biegów (Bear Lock - Mul-T-Lock) bardzo przydatna rzecz - mogą to zerwać ale będą mieli trochę zajęć... z mechaniki...

4. Przerobić złącze diagnostyczne VAG (zrobić ukrytą odcinkę linii komunikacji VAG) bo przez te złącze rozwalają immobiliser i autko jest już gotowe do odjazdu - dlatego należy (przenieść, odciąć, schować, wynieść je....) tak aby się nie dostał do niego http://www.forum.vw-passat.pl/viewtopic.php?t=1651

5. Jeśli montujecie alarm, to syrenę należy umieścić to w cholernie trudnodostępnym miejscu, tak aby nie rozbroili tego tak szybko...

6. Komputer sterujący silnikiem zabezpieczyć przed szybką wymianą lub odłączeniem wtyczek (stalowa krata na komputer) czasem przynoszą własny komputer dlatego trzeba się postarać aby nie dało rady podłączyć obok innego...

7. Fabryczny ALARM VW w Passacie to pestka więc jest to żadne zabezpieczenie rozbraja się je na pamięć lub wcześniej w warsztacie podczas napraw... dlatego to co jest powyżej w takiej kolejności powoduje zablokowanie bardzo skuteczne zniwelowanie możliwości uruchomienia pojazdu...... Nie olewajcie tego......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz35
Szkoda, ze nie zglosiles sprawy na policje, ta teraz by miala kolejna osobe w kartotece i kolejnego podejrzanego, do ktorego by sie zglaszali, jakby na osiedlu zniknal kolejny samochod. Skoro to gowniarz to moze rodzice by sie czestymi odwiedzinami policji zainteresowali i chlopak dostalby wciry za proby kradziezy.

 

Hej Kubelt

 

Od dwóch tygodni gościu siedzi. Zapomniałem o tym napisać.

Podprowadzili gościowy Audi A6 i w czasie ucieczki owinęli się na drzewku. Policja załatwiła resztę. :629:

Nieźle prawda !?

 

Tak że sprawiedliwości stało się zadość !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

janusz35 skoro gowniaz ukradł A6 to z paskiem tez sobie by poradził! Do czego to dochodzi na tym świecie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość janusz35
janusz35 skoro gowniaz ukradł A6 to z paskiem tez sobie by poradził! Do czego to dochodzi na tym świecie :(

 

 

Nie poradził sobie z Paskiem bo to cieniasy. Do A6 weszli jak do siebie, gość stał pod kwiaciarnią i zostawił otwarte auto i kluczyki.

 

Więc nie wymagało to żadnego fachu. Wsiedli i odjechali ( jechali ok. 1,5 km po mieście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, wczoraj w biały dzień mi też chceili się włamać do samochodu, jak wracałem z pracy to było ciemno i nic nie zauważyłem, dzisiaj rano jak wsiadałem to zobaczyłem, że mam wywaloną zaślepkę. Pomyślałem, iż ktoś w nocy chciał się włamać lecz jak dojechałem do pracy i zaparkowałem w tym samym miejscy to znalazłem zaślepkę tą chromowaną, tą plastikową oraz dzyndzelek. Teraz nie wiem czy musze wymieniać zamek czy da się coś zrobić z tym starym. Posiadam alarm Clifforda z pełnym wypasem, więc jak by chcieli to i tak by daleko nie zajechali. Sądze, że czaili się na radio, które jest warte pewnie z 50zł.

Reasumując, passki chyba mają dobre zamki lub amatorzy cydzych rzeczy byli naprawdę wielkimi amatorami.

Dzisiaj wykupiłem miejsce parkingowe w strefie ograniczonego postoju więc od poniedziałku mogą mnie cmoknąć w ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Tylko który z kabli od złącza diagnostycznego VAG puscić przez włącznik?

Może jakaś instrukcja jak wypróć zamki :643: .

 

Właśnie załatwiam żeby na nocki stawiać auto na parkingu szpitala MSWiA tam będzie bezpieczne tylko ja będe mógł nim wyjechać :629:

 

Pasek juz stoi na parkingu MSW :622:

do złodzieji :618: .

 

Pozdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomop

Ja to zrobilem sobie taki guziczek, ktory odcina pompke paliwowa.Jest on w miejscu o ktorym wiem tylko ja.Wiem,ze to mnie nie ustrzeze ale zawsze jakies to utrudnienie dla tych skur..............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar wywalić zamek w drzwiach kierowcy, wstawie zaślepkę i zostawie zamek tylko w klapie bagażnika. Napewno wielu gości się zdziwi gdzie jest zamek i w ten sposób może nie którzy zrezygnują z włamania się do auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

Dzisiaj schowałem wtyczke OBD czy jak tam ona się zwie.

Tą co wpinaja się z kompem,teraz musieli by pół auta rozebrać żeby ją znaleźć :618:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość custome

witam wszystkich na forum, widzę że mój post dobrze się trzyma. Chciałem nawiązac do złącza diagnostycznego VAG, możemy włożyc między VAG a gumę przykrywającą to złącze kawałek plastiku, odkręcając dwie śruby znajdujące się pod tylną popielniczką, unieśc lekko cały środkowy panel i włożyc tam cienki kawałek plastiku z napisem"właśnie jesteś nagrywany" lub coś podobnego. Podtekst psychologiczny może zadziała. Musimy tylko pamiętac żeby dokręcając śruby, panel dociskał ten plastik żeby nie można było łatwo go wyciągnąc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadek

To jak w końcu nazywa się to gniazdo co jest w tunelu pod gumką na drobne VAG czy OBD bo już zdurniałem :644:

 

Można walnąć napi MAMY CIĘ!!! :634: tylko że wkurzony złodziej może tylko coś rozwalić :603:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBD2 - tak sie nazywa

 

chowanie nie ma sensu.. a co zrobisz jak bedziesz chciał sie podpiac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar wywalić zamek w drzwiach kierowcy, wstawie zaślepkę i zostawie zamek tylko w klapie bagażnika.

A co Ci to da :609: . Wszyscy wiedzą, że w "varyjacie" (a taki masz) sterowanie centralnego zamka kluczykiem odbywa się w zamku bagażnika :640: . Poczytaj wszystkie posty w temacie i wyciągnij wnioski :641: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności