Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

No to gość musiał się jeb...nąć po prostu :kwasny: I dał ci nie ten zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym odświerzyć temat o wahaczach firmy Kager otóz czy ktos w ostatnim czasie zakładał wahacze tej firmy? czy coś się polepszyło? czy zostało bez zmian szukam jakiegos aktual;nego info o tych wahaczach bo się zastanawiam czy warto czy nie jak by ktos posiadał aktualną wiedze na ten tem to super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wahacze firmy MEYLE HD. Nie narzekam na nie przejechane na nich około 20 000km jak na razie żadnych problemów ( wymieniany był komplet - wahacze dolne, górne, łącznik stabilizatora, końcówki drążków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam MasterSport tylko nie zwykle a wzmacniane czyli +20%Cena okolo 570Pln.Zrobilem 60000km. i jeszcze sa cacy.Felga lato zima 17"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym odświerzyć temat o wahaczach firmy Kager otóz czy ktos w ostatnim czasie zakładał wahacze tej firmy? czy coś się polepszyło? czy zostało bez zmian szukam jakiegos aktual;nego info o tych wahaczach bo się zastanawiam czy warto czy nie jak by ktos posiadał aktualną wiedze na ten tem to super.

 

kolego to już lepiej założyć master sporta, kager to już w pudełku nie działa:)), to najtańsza linia produktów dostępna w focie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam MasterSporta

Kupowałem bez przekonania ale:

50tys przejechane na taxi we Wrocławiu i żadnych problemów.

Felga 16"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam MasterSporta

Kupowałem bez przekonania ale:

50tys przejechane na taxi we Wrocławiu i żadnych problemów.

Felga 16"

Dzieki bardzo ze temat się ruszył

Powiedz mi kolego te twoje master sport to gdzie zostały zakupine? sklep internet czy jakies inne zródło

dzieki wielkie za info na temat kagera czyli dalej lipa bardzo pomocne.

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:37 ----------

 

Posiadam wahacze firmy MEYLE HD. Nie narzekam na nie przejechane na nich około 20 000km jak na razie żadnych problemów ( wymieniany był komplet - wahacze dolne, górne, łącznik stabilizatora, końcówki drążków).

a kolego gdzie zakupił komplet sklep czy internet ewentualnie jakies namiary?

 

---------- Dodano o 21:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:38 ----------

 

kolego to już lepiej założyć master sporta, kager to już w pudełku nie działa:)), to najtańsza linia produktów dostępna w focie

ogólnie to polecaLI ALE JAK ZWYKLE SWÓJ PRODKÓT ZWSZE GODNY POLECENIA MÓWILI ZE MNAJA JESZCZE JAKĄS CHINSZCZYZNE TAŃSZAALE WIADOMO OPINIE UZYTKOWNIKÓW zawsze lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego że zapominamy o podstawowej rzeczy wszyscy nawet i ja :) przy wymianie wahaczy wskazana jest wymiana amortyzatorów ! nawet wahacze z najwyższej półki padną przy słabych amorkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już się wypowiadałem w innym temacie wypowiem sie i w tym.

Przy przebiegu 330tyś wymieniłem całe kompletne zawieszenie na LEMFOLDERA kupowałem cały komplet od naszego forumowicza kolegi WESO. Auto jeździło na Kicie a później na gwincie i felgach 17" ostatnio byłem na przeglądzie jak i u mechanika. Zero luzów itp a przebieg w tym momencie wynosi 410tyś. Komplet zawieszenia kosztował prawie 1700zł

 

Dodam jeszcze że auto kupowałem z przebiegiem 300tyś i było tam zawieszenie zamontowane TRW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat Zamieszczone przez TDI Piter Zobacz posta

Z czystym sumieniem polecam MasterSporta

Kupowałem bez przekonania ale:

50tys przejechane na taxi we Wrocławiu i żadnych problemów.

Felga 16"

Dzieki bardzo ze temat się ruszył

Powiedz mi kolego te twoje master sport to gdzie zostały zakupine? sklep internet czy jakies inne zródło

dzieki wielkie za info na temat kagera czyli dalej lipa bardzo pomocne.

 

---------- Dodano o 21:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:37 ----------

 

Cytat Zamieszczone przez DarszczoPL Zobacz posta

Posiadam wahacze firmy MEYLE HD. Nie narzekam na nie przejechane na nich około 20 000km jak na razie żadnych problemów ( wymieniany był komplet - wahacze dolne, górne, łącznik stabilizatora, końcówki drążków).

a kolego gdzie zakupił komplet sklep czy internet ewentualnie jakies namiary?

 

---------- Dodano o 21:40 ---------- Poprzednia wiadomość o 21:38 ----------

 

Cytat Zamieszczone przez Weso Zobacz posta

kolego to już lepiej założyć master sporta, kager to już w pudełku nie działa, to najtańsza linia produktów dostępna w focie

ogólnie to polecaLI ALE JAK ZWYKLE SWÓJ PRODKÓT ZWSZE GODNY POLECENIA MÓWILI ZE MNAJA JESZCZE JAKĄS CHINSZCZYZNE TAŃSZAALE WIADOMO OPINIE UZYTKOWNIKÓW zawsze lepsze

 

Kupowałem przez internet, bo w sklepach w mojej okolicy wołali sobie od 300 do 500 zł więcej za cały zestaw..:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zacznijmy od tego że zapominamy o podstawowej rzeczy wszyscy nawet i ja :) przy wymianie wahaczy wskazana jest wymiana amortyzatorów ! nawet wahacze z najwyższej półki padną przy słabych amorkach

zgadzam sie z tobą byłem ostatnio na stacji diagnostycznej zbadać amorki mam dobre wię nie bede wymieniał dobrych na nowe no i oczywiście prawidlwy montaz tez musi być:) bo niestety duzo nowych wahaczy siada szybko przez nieprawidłowy właśnie montaż.

 

---------- Dodano o 08:23 ---------- Poprzednia wiadomość o 08:22 ----------

 

Kupowałem przez internet, bo w sklepach w mojej okolicy wołali sobie od 300 do 500 zł więcej za cały zestaw..:(

dzięki na internecie znam ceny teraz popytam w sklepach ile sobie życzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kolego Grucha1 to powiedz mi jak powinien wygladac prawidlowy montaz,ja osobiscie jezdze wrakiem tlucze sie wszystko kupilem dwa lata temu lema i i cale do wymiany. Przy tym wymienialem dwa amory kyb-a gazowo olejowe i sie zastanawiam czy teraz tez mam wymieniac? Mechanik mi powiedzial zebym zalozyl teraz vertteille co o tym sadzicie dodam ze przy naszym stanie drog to wiem ze gora dwa lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myslę ze jak padna mi oryginalne lemy to chyba wypada kupić oryginalne używki lema choćby i z anglika i wlożyc w nie poliuretanowe tuleje i na kilka lat powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

częściej padają sworznie niż tuleje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a co powiecie na temat firmy flennor ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupowałem przez internet, bo w sklepach w mojej okolicy wołali sobie od 300 do 500 zł więcej za cały zestaw..:(

 

Cześć

 

Miałem Master Sport cały zestaw,powiem tylko tyle że w ciągu 6 miesięcy wymieniłem na gwarancji wszystkie 4 dolne wahacze,a resztę po niecałym roku.oczywiście były też wymieniane amory na nowe razem w komplecie.

2,5 roku temu zamontowałem lemfordera i mam spokój.

Nie warto szukać najtańszych bo potem dokłada się na wymianie,co z tego ze sprzedawca wymieni na gwarancji wahacze,jak i tak trzeba zapłacić w warsztacie za ich wymianę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wymieniam właśnie u siebie przód i tył na lemfordery:) już się nie mogę doczekać jak się Passat będzie prowadził z nowymi wahaczami:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytasz i masz w Lutym 2011 założyłem komplet wahaczy f-my Master Sport (mam paska po lifcie więc sworznie wahacza dolnego prostego muszą mieć 16mm) przy przebiegu 138 kkm minęło dwa lata i gwarancja też (dwa lata) i się odzywają dolne z prawej strony to po pobieżnych oględzinach przy naciskani na prawy przód słychać gumy o metal mam najechane około 169200 km więc wygląda że wytrzymały 31kkm i się zastanawiam co włożyć, chodzą mi po głowie f-my Meyle komplet około 1500 zł za MS dałem 760 zł Meyle dają 4 lata gwarancji na lemki dają 2 lata więc to za mało jak za tą cenę nie wiem

 

---------- Dodano o 18:15 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:14 ----------

 

kurcze wszyscy pisza tylko o TRW i LEMFORDERZE niech sie moze wypowiedza ci co maja jakies inne ile im wytrzymuja bo swiat wahaczy niekreci sie tylko wokuł tych dwoch firm sam mam dowymiany bo cos mi napierdziela ale z kasa obecnie cienizna wiec interesuja mnie opinie o tych gorszych firmach

 

Witam pytasz i masz w Lutym 2011 założyłem komplet wahaczy f-my Master Sport (mam paska po lifcie więc sworznie wahacza dolnego prostego muszą mieć 16mm) przy przebiegu 138 kkm minęło dwa lata i gwarancja też (dwa lata) i się odzywają dolne z prawej strony to po pobieżnych oględzinach przy naciskani na prawy przód słychać gumy o metal mam najechane około 169200 km więc wygląda że wytrzymały 31kkm i się zastanawiam co włożyć, chodzą mi po głowie f-my Meyle komplet około 1500 zł za MS dałem 760 zł Meyle dają 4 lata gwarancji na lemki dają 2 lata więc to za mało jak za tą cenę nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lemy i trw idą na pierwszy montaż więc to o czymś świadczy tym bardziej że na nich samochody robię do 200.000km i więcej na zachodzie, więc lepiej dać więcej i mieć spokój na 4-5 lat z zawieszeniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z tobą byłem ostatnio na stacji diagnostycznej zbadać amorki mam dobre wię nie bede wymieniał dobrych na nowe no i oczywiście prawidlwy montaz tez musi być:) bo niestety duzo nowych wahaczy siada szybko przez nieprawidłowy właśnie montaż.

 

 

Powiedz mi jak można źle zamontować wahacze? Odwrotnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności