Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak wczoraj ogladane kac vegas - niektore sceny śmieszne np. z chinczykiem, zdjecia koncowe, moment z maik tajson jak spiewal, ocena w skali 1-5 (3)

 

bękarty wojny - na duzy minius zasługuje rola brada pitta, jakos nie pasowal do tej roli czułem sie lekko zażenowany, pozatym film taki sobie ani dobry ani zły na nudne wieczory ujdzie, ocena 2

 

28 tygodni później - jako, że lubię tego rodzaju filmy ocena 4, duzy plus za muzyke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wotek sorry no ale jak ty lubisz filmy o zombie to nie wypowiadaj sie moze o Bekartach wojny. Zajebisty Tarantino odwalil kawal dobrej roboty w jego stylu, ale to nie wszyscy kapuja. A Brat zajebisty zwlaszcza jego włoscki akcent.Polecam ocena 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebisty.. spodziewalem sie czegos wiecej po tarantiono szczegole po jego poprzednich filmach, zreszta nie tylko ja tak sądze, a to ze Ci sie podobał to albo jestes mega fanem tarantiono i uwazasz, ze wszystko co wyprodukuje jest "zajebiste" albo mało ogladales w zyciu dobrych filmow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ze mam jebla na punkcie filmów Tarantina zaciekawił mnie plakat filmu DOM ZŁY a konkretnie podpis W STYLU TARANTINO. Obejzałem go i nie mam zielonego pojęcia kto uwaza ze to w stylu Tarantino ale jest to prawdopodobnie osoba niewidoma. Wiekszego shitu dawno nie ogladalem. Polska, komuna, bimber, morderstwo i cała masa przekleństw. Jedna ku** drugą pogania. Film okrutnie nudny. Z niecierpliwoscia czekałem na koniec. A koniec to jest juz tak żałosny że szkoda słów. Jeśli ktoś chce to obejżec to tylko i wylacznie w domu bo szkoda hajsu na bilet do kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOtek masz prawo do swojego zdania jednak liczby cos mowia

Bękarty wojny

imdb.com 8.5/10 123,472 votes

filmweb 8,27/10głosów: 23583

wiec troche slabo jak forumowiczow nastawiasz ze to slaby film, dlatego jestem za tym aby podawac noty z flimweb i imdb przy opisywaniu filmow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
WOtek masz prawo do swojego zdania jednak liczby cos mowia

Bękarty wojny

imdb.com 8.5/10 123,472 votes

filmweb 8,27/10głosów: 23583

wiec troche slabo jak forumowiczow nastawiasz ze to slaby film, dlatego jestem za tym aby podawac noty z flimweb i imdb przy opisywaniu filmow.

 

Każdy ma swojego ulubionego reżysera, aktora czy rodzaj filmu. Więc każdy film będzie miał tyle opinii ile osób go oglądało.

Ja na przykład uwielbiam fantastykę i sci-fi więc prawie każdy film tego gatunku będę polecał :)

 

co do filmów to w skali 1-5:

 

AVATAR: 4+ ale tylko w 3D

Prawo Zemsty: 4

Zaklęci w czasie: 4- ( najlepiej we dwoje )

Zapowiedź: 3+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kac vegas

 

nawet nawet :)

 

polecam horrorek :) Paranormal Activity, przez pierwsze pół godziny mało się dzieje ale później jest ostra jazda :D

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
project activity,

moze Paranormal Activity?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tak sorka :) chodziło mi o Paranormal Activity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paranormal Activity
oglądałam i mogę stwierdzić że kto lubi ten gatunek to nie będzie się nudził. Dodam tylko że film jest oparty na autentycznych faktach. Znam osoby które potem nie mogły spać z wrażenia:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko że film jest oparty na autentycznych faktach.

Sory za ofa, ale telepie mna jak slysze "fakty autentyczne"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o Paranormal Activity

tez polecam ten film, ale naprawde dla ludzi o mocnych nerwach. bylem w kinie na tym.

ostatnia scena powoduje

Znam osoby które potem nie mogły spać z wrażenia

ze mozna nie zasnac pozniej, albo i miec koszmary przez kilka dni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogldam teraz film WAZ, jak ktos lubi duzo przeklenst, krwii i chorych akcji polecam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paranormal Activity, przez pierwsze pół godziny mało się dzieje ale później jest ostra jazda :D

 

Uffff, dobrze, że oglądałem go teraz, a nie o 22 :D mocny film...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Paranormal Activity

ja sie czegos wiecej spodziewalem po tych opiniach, dla mnie nuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja sie czegos wiecej spodziewalem po tych opiniach, dla mnie nuda
Miałem takie same odczucia, plus za to że to film z pomysłem, a nie horror typu pożygaj się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie obejrzałem go bez czytania opinii i komentarzy. Zaczynałem go oglądać z przekonaniem, że faktycznie jest oparty na faktach :D W innych horrorach leje się krew, odpadają głowy, ręce etc. i w sumie można spodziewać się niektórych scen. W P.A. film przynudzał, kiedy akcja była w dzień, Kiedy szli spać to napięcie wzrastało ;), bo nie wiadomo w sumie co będzie tym razem. Oglądałem go na dużym ekranie, pełne skupienie, wpatrzony w ekran, by dostrzec jakikolwiek zmieniający się szczegół, jakiś ruch, i patrzysz, i patrzysz i nagle jeb... kołdra się podnosi :D I to m się właśnie w tym podobało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zly Porucznik (z Nicolasem Cagem) - podobno pierwowzor lepszy (nie ogladalem) a remake wg FM ma 6,7, ale mi sie dobrze ogladalo. Nie ma zbyt duzo akcji, ale film ma dobry klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapowiedź (Knowing)

"1959 rok. W trakcie uroczystości otwarcia nowej szkoły podstawowej, grupa uczniów zostaje poproszona o narysowanie swoich wyobrażeń o świecie przyszłości. Ich rysunki trafiają do specjalnej kapsuły czasu, która zostanie otwarta dopiero za 50 lat. Jedna z dziewczynek umieszcza w niej kartkę z szeregiem, na pozór przypadkowo wybranych, cyfr, które rzekomo podpowiedziały jej tajemnicze głosy. Pół wieku później nowi uczniowie przeglądają zawartość kapsuły, a sekretny szyfr trafia do rąk Caleba Koestlera (Chandler Canterbury) i jego ojca, profesora astrofizyki Johna (Nicolas Cage). Ten ostatni dokonuje niezwykłego odkrycia - na kartce zapisano, i to z zadziwiającą dokładnością, daty oraz liczbę ofiar największych kataklizmów, które nawiedziły Ziemię w ciągu ostatnich 50 lat. Studiując głębiej złowieszczy szyfr, John zauważa, że kryje on również zapowiedź kolejnych trzech katastrof, z których ostatnia będzie miała skalę światową."

Wg mnie kolejny dobry film z Nicolasem, wczesniej NEXT... Polecam.

Zapowiedź (Knowing) 2009 zwiastun.

Jeden z ciekawszych filmów jakie miałem przyjemność ostatnio oglądać.

wiem wiem już było ale to świetny film

Zapowiedz (Knowing) - ogladalem pare dnia temu - wszystko ok tylko po co ci kosmici na koncu? Mozna bylo cos lepszego wymyslec.
Idąc za waszymi poradami, obejrzałem cały film :ok: Ale jak zauważył jozko motyw z kosmitami niszczy cały film. Tylko dla fanów Cage'a.

Avatar obejrzałem i załuję że nie w systemie 3D w kinie, ale cóż szczęście mieszkania na wsi się mści. Pięknie zrobiona bajka, dla miłośników fantastyki i "Gwiezdnych wojen". Mimo swojego wieku film obejrzałem jednym tchem wraz z synem. Gorąco polecam. Super efekty specjalne (a właściwie cały film to efekt specjalny), kupa pracy na komputerach...... ehhh co tu opowiadać. Polecam ale tylko w kinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście "Patologów" ? Dość hardowy film, przynajmniej jeśli chodzi o tematykę.

Polecam również "Katakumby"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności