Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

nadszedł rok akademicki, więc co polecacie na dłuugie wieczory :D ? bo przecież uczyć się nie będę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shooter naprawdę dobry film ;)

 

How High - spora dawka jaj

 

oba polecam

 

co tam ponowie jeszcze macie na te długie wieczory?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam

"Kokainowi kowboje"

 

Gdyby nie kokaina to Miami było by dziurą, małą wiochą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Equilibrium- z Christian Bale. Lekka przyszłość, ludzie zażywają pewien lek który zabija u nich uczucia. Główny bohater uwalnia się od tego i próbuje to wszystko powstrzymać.

 

The Prestige- z Hugh Jackman (Wolverine z X-Men) i Christian Bale. Film opowiada o dwóch rywalizujących ze sobą magikach. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem.

 

Naprawdę filmy warte uwagi. Jeszcze nigdy nie słyszałem żadnego negatywnego słowa o nich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Equilibrium

Faktycznie, bardzo dobry filmik,

 

coś powiedzmy w "podobnym stylu" albo i nie (sorki troszkę wypiłem) ale bardzo dobry filmik sci-fi - "Wyspa" ("The Island") - Akcja rozgrywa się w roku 2019. Świat został skażony i przeżyła jedynie garstka ludzi. Pod ziemią, w zamkniętym kompleksie mieszkaniowym, w którym żyją, codziennie odbywa się losowanie. Zwycięzca zostaje w nagrodę przeniesiony na tytułową wyspę, ostatni nieskażony skrawek Ziemi.

 

POLECAM

 

How High - spora dawka jaj
- to jest moim zdaniem jedna z kultowych komedii - rapowo, dzointowo, hip-hopowo, "bitchowo"

 

A z "pukaczy" polecam "Dracula" - ciekawa fabuła, kostiumy, a akcja jeszcze lepsza :) niestety nie pamiętam reżysera ani nazwisk aktorów i roku produkcji :/ ;]

 

Seriale do ściągnięcia z neta - "Jericho" i "Battlestar Galactica" - potrafilem po kilka odcinkow dziennie obejrzec ...

Edytowane przez two_pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5d00613f32ffa7e5.jpeg

 

To ja polecam Gran Torino Zajebisty film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filmy akcji godne uwagi, jeżeli ktoś takie lubi: Uprowadzona (Taken) i Po prostu walcz (Never back down).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z mojej strony to:

-Blow

-The hurricane

-Prestige

-Iluzjonista

-Old school

-Odwieczny wróg

-Motyl i skafander

-The score

-Payback

-Drailed

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony rzuce takie o to propozycje :

 

1. 7 dusz z Willem Smithem - na początku film wydawał się nudny bez akcji i taki tez jest ale fabuła jak i motywy jakimi kieruje się główny bohater są wręcz zadzwiające. Jeśli chcesz by twoja dziewczyna podczas seansu uroniła łezki ;) to ten film do tego się nadaje :)

 

2. Henry Poole Is Here film oparty o wiarę tzn czy wierzyć w Boga, w tym filmie ukazanym cudem jest pleśń, zaciek na ścianie ktory ukazuje twarz Boga, widzą ja wszyscy prócz Henrego Pool'a.

 

3. Choć goni nas czas - The Bucket List nie masz co robic wieczorem ?? obejzyj ten właśnie film, los dwóch osób kompletnie się od siebie różniących, jedne bogaty drugi z klasy średniej, bogaty nie utrzymujący kontaktu z rodziną, biedny - rodzina jest dla niego wszytskim. Losy ich lacza sie w szpitalu, ostatnie swoje dni zycia spedzaja razem na realizacji swoich marzen.

 

4. Mr.Brooks bardzo ciekawy film akcji, główną rolę gra w nim Kevin Costner, cierpiacy na rozdwojenie jaźni, z jednej strony przykladny maz i ojciec z drugiej strony wyrafinowany morderca, czerpiacy przyjemnosc z samego aktu zabijania. Wszystko zaczyna sie komplikowac gdy podczas jednego z morderstw ktos robi mu zdjecie ...

 

5. The Red Baron film opowiadajacy o najslynniejszym pilocie z czasow II WŚ film pełen akcji, bitew stoczonych w powietrzu, bombardowań, no i jak zwykle by zepsuć porządny film :D pojawia się watek miłosny :637::637: ale film bardzo mi sie podobal mimo LOVE

 

6. W pogoni za szczęściem film świetny nie ma tam za duzo akcji, ale opowiada historie czlowieka ktory nie majac praktycznie ani grosza przy sobie, zona go zostawia, zostaje wyrzucony z mieszkania, on sam i jego 5 letni synek, musza przetrwac w okrutnym swiecie. Zaczyna starac sie o posade maklera. film opowiada cala jego historie jak z biedaka stal sie milionerem. FILM OPARTY NA FAKTACH

 

7. The killing floor - chcecie sie zastanawiac przez caly film kto i dlaczego gnebi przesladuje pewnego czlowieka ?? polecam ten film, nikt nie zgadnie nawet w polowie filmu kto jest kim :)) swietny film !!!!

 

8. Zabić wspomnienia zero akcji, ale swietny film, ostatnio widzialem go na HBO moze ktos z was rowniez, mi osobiscie bardzo sie podobal, nawet mozna uronić lezke ;)) dobry film by ogladac we dwoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 dusz z Willem Smithem - na początku film wydawał się nudny bez akcji i taki tez jest ale fabuła jak i motywy jakimi kieruje się główny bohater są wręcz zadzwiające. Jeśli chcesz by twoja dziewczyna podczas seansu uroniła łezki to ten film do tego się nadaje
zgadzam sie w 100% świetny film, i nie łezkę tylko całą fontanne. U mnie miał niezłe wzięcie na policji:hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukana z Angeliną Jolie-polecam:ok:

 

Historia matki której porwano syna.Policja znajduje obcego chłopaka i próbuje wmówić matce że to jej własny syn..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transformers: Revenge of the Fallen (Zemsta upadłych)

 

Jezeli ktos lubi takie fantastyczne cus to POLECAM ! Film cały czas mnie interesował i trzymał w napięciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oszukana z Angeliną Jolie-polecam:ok:

 

Historia matki której porwano syna.Policja znajduje obcego chłopaka i próbuje wmówić matce że to jej własny syn..

Popieram świetny fil :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna dorwac ten film STUKU ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blody http://torrenty.org/****** z lektorem

 

//ostatnie ostrzeżenie - za kolejny link będą punkty (ale nie pomógł)

Edytowane przez artmin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności