Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

a macie może link skądmozna go ściągnąć :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun_VW - Emule . Ale ja mam od tego znajomego na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdun_VW - Emule . Ale ja mam od tego znajomego na DVD.

 

no trudno, nie sciagam nic tym programem, Uzywam tylko Bit Cometa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogłam znaleźć na eMule i kupiłam na Allegro. Nie był drogi, bo to dodatek do gazety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam grany w kinach obecnie U23D czyli koncert U2 zarejestrowany w technologii 3D

coś pięknego :) muzyka jedno, efekty drugie

jak ktoś nie słucha U2 to może śmiało się przejść dla samych efektów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja oglądałem film "40 dni i 40 nocy" , aż tak nowy to on nie jest, ale ciekawa komedia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja jestem pod wrazeniem ostatniego filmu, ktory widzialem... "Zeitgeist"-film daje troche do myslenia-to akurat film dokumentalny.

A tak poza tym, to:

-"American Gangster"

-"To nie jest kraj dla starych ludzi"-czy jakos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The last Knight of Scotland -polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21512.jpgspacer.gifspacer.gif

Strzelec

Tytuł oryginalny:Shooter

Reżyser: Fuqua Antoine

Obsada: Mark Wahlberg, Michael Pena, Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas

Kraj: USA

Rok produkcji: 2007 2020020007

Gatunek: akcja

O FILMIE:

Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera, byłego snajpera korpusu marines i rozczarowanego amerykańskiego bohatera, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.

 

Polecam :super: fajny wątek i fajne efekty

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam tym oczywiście co nie oglądali i nie oglądają serial na TVN 39 i pół dawno takiego polskiego serialu nie było

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam tym oczywiście co nie oglądali i nie oglądają serial na TVN 39 i pół dawno takiego polskiego serialu nie było

 

pozdrawiam !!!

:587:

Dwa odcinki przemęczyłem - tragedia :644:

Ale to tylko moja opinia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tytuł oryginalny:Shooter

Reżyser: Fuqua Antoine

Obsada: Mark Wahlberg, Michael Pena, Danny Glover, Kate Mara, Elias Koteas

Kraj: USA

Rok produkcji: 2007 2020020007

Gatunek: akcja

O FILMIE:

Mark Wahlberg wciela się w postać Boba Lee Swaggera, byłego snajpera korpusu marines i rozczarowanego amerykańskiego bohatera, który miał nadzieję, że po odkryciu druzgocącej zdrady na zawsze będzie mógł skończyć ze swoją dotychczasową pracą. Teraz, mimo tego, że odszedł ze służby i zaszył się daleko w górach, okazuje się, że jest potrzebny krajowi. Odwiedza go bowiem emerytowany pułkownik Isaac Johnson (Danny Glover), który informuje go o tym, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.

 

Oglądałem wczoraj, też polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem wczoraj, też polecam :)

 

"Wypozyczyłem" dzisiaj, obyście mieli racje że taki dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Shooter

Ja się przymierzam do obejrzenia w weekend, muszę tylko wypożyczyć wersje DVD bo ta skompresowana jakaś nie taka już (człowiek zobaczy parę filmów HD i staję się wybredny :rotfl: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj go oglądałem. Ciekawy film

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzadko coś polecam, ale spodobał mi się "baiołulf". Postaci są trochę "plastikowe" bo to jednak animacja. Trochę się rózni od oryginału, ale to dobrze bo w wersji oryginalnej (czy tez raczej jej transkrypcji na współczesny angielski) Beowulf jest mocno niestrawny. Naprawdę polecam.

Niektórzy tu piszą też o Boracie. Ten film dla mnie jest super, ale nie wygłupy Borata i jego grubego kumpla reżysera, tylko reakcja ludzi których wkręca, a którzy do końca próbują być "politically correct".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłam w kinie na nowym polskiem filmie Pora mroku i musze powiedzieć ze dobry film, trzyma w napięciu jak na horror przystało :)

link do filmu :

http://www.poramroku.vision.pl/

http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=31501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juno - film o kilkunastoletniej dziewczynie która zachodzi w ciąze i satje przed wyborem: urodzic - nie urodzic. na szczescie nei zabija. szuka rodziny zastepczej dla dziecka.

 

Film o odpowiedzialnosci utrzymany w młodzieżowym klimacie. jak ktos ma dzieci w gimnazjum to smialo mozna puscic.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam to ja polecam The Kingdom - Krolestwo

Film o ataku terrorystycznym w Arabi Saudyjskiej bardzo ciekawy i wicagajacy, niestety na zakonczeniu pokazuje ze wszyscy ludzie sa do siebie podobni a i mozna sie przy nim od obaw do nienawisci do islamistow nabawic. Nie to zebym kogos obrazal z uwagi na czyjes wyznanie religijne jezeli kogos urazilem to przepraszam. Filmik na prawde polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności