Skocz do zawartości
Gość Seban

Film,serial plus opinia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moro

Może się Jackowi pomyliło z Kac Vegas jedynką ,a ja nie polecam wręcz odradzam kupę jaką jest Maczeta ,masakra jakaś dobrzy aktorzy a film straszny,Incepcia fajny ,Salt również ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maczeta ,masakra jakaś dobrzy aktorzy a film straszny,Incepcia fajny ,Salt również ,

zgadzam sie, dobrze mowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może się Jackowi pomyliło z Kac Vegas jedynką
Spoko Paweł ma rację poczytałem na necie i 2 ma być w Tajlandii a to się działo w Las Vegas. Tak że to nie jakaś kradziona kopia. A wydawało mi się że w tytule przeczytałem Kac vegas 2. :P

 

---------- Post added at 20:33 ---------- Previous post was at 20:31 ----------

 

Salt również
Mówisz a ja się właśnie przymierzam do obejrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro

 

Mówisz a ja się właśnie przymierzam do obejrzenia.

 

Bardzo fajny polecam ,trzyma w napięciu i Angelinka mmmmyyyhhh ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angelinka mmmmyyyhhh
robi swoje ;)

 

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

 

niedawno, na bezsennej nocce w pracy looknalem sobie:

daybraykers - świt - http://www.filmweb.pl/film/Daybreakers+-+%C5%9Awit-2009-209723

nic specjalnego, ale jak komus sie nudzi w pracy to polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
robi swoje

Olbrychski też nieźle zagrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Olbrychski też nieźle zagrał
az go angelinka w gore podrzucila ;) :lol2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
az go angelinka w gore podrzucila

Też bym się dał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam klasyki które każdy powinien widzieć. :

kino ambitne: Forest Gump, 7 Dusz , wróg u bram , kompania braci, Pacyfik (serial 10 odcinków) , szeregowiec rayan i horror - 1408

 

z mniej ambitnych ale dobre komedie : wszystkie części american pie, wieczny student 1,2 , Harold and Kumar Go to white castle, Harold And Kumar Escape from Guantanamo Bay ,

 

Każdy z tych filmów oglądałem conajmniej po 3-4 razy :)

 

z seriali polecam - 24h, Dr. Hous ,

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam PINGWINY Z MADAGASKARU 16771.th.jpg

 

no czegos takiego to swiat nie widział :lol Bajka, ale z jajem niesamowitym. Leci odcinkami po 10min. oczywiscie w sieci mozna znalesc wszystkie odcinki.

Rico i Król Julian - wymiataja!

filmik na zachete

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=jzmB_pBexdI[/ame]

komentarze mowia same za siebie ;)

Edytowane przez szynder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pacyfik (serial 10 odcinków)
tak to dobry serialik. polecam z czystym sumieniem

 

Ale jeśli mowa o serialach, to jest kilka które bez wstydu mógłbym polecić.

 

Jak ktoś zainteresowany jakimś tasiemcem do 50 odcinków to niech się odezwie/ podam parę tyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezniszczalni- kino akcji w doborowej obsadzie. Powiem tylko tyle jak ktoś lubi rozrywkę typu Rambo i tego typu filmy polecam. Dla innych to będzie chłam. Po obejrzeniu mieszane uczucia. Ale obejrzałem ten film aby się rozerwać dlatego polecam. Nawet moja zonka kochająca horrory w stylu "M jak miłość" i "Na wspólnej" (sorry Łysy ale takie jest moje zdanie o "Na wspólnej") obejrzała ze mną ze względu na doborową obsadę (Stallone, Mickey Rourke,tak tak stary ćpun, Dolph Lundgren, Jet Li, Eric Roberts, Bruce Willys i Arnold Schwarzenegger w małym fragmencie się pokazuje). Tak że osada doborowa. Film tak jak obsada gwarantuje nam dużo wybuchów, strzelania i duuuzo rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezniszczalni- kino akcji w doborowej obsadzie. Powiem tylko tyle jak ktoś lubi rozrywkę typu Rambo i tego typu filmy polecam. Dla innych to będzie chłam.

Ło matko - kicha straszna. Stare dziadki z gębami napompowanymi botoksem, niby śmieszne teksty to chyba podsłuchane u Strasburgera w Familiadzie. Jak ktoś ma ochotę na strzelanki, to lepiej chyba obejrzeć stare Commando czy Rambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam PINGWINY Z MADAGASKARU

Też się nie raz uśmiałem przy tym. Z tego rodzaju krótkich scenek polecam też "The Annoying Orange" Fajne teksty ale niestety po angielsku i trzeba się trochę wgłębić ale "Hey apple...what orange...knife" chodzi za mną do dziś:D Z filmów polecam "Skazaniec". Oglądałem ostatnio i mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie polecam Weekend'u C. Pazury, nie jest wart biletu do kina...

miało być śmieszne ale po pewnym czasie robi się obrzydliwe... jedyny śmieszny wątek to nabijka z pedałów, jednak przewija się przez cały film i po 20-30 minutach się nudzi... a tam coraz bardziej to nakręcają.. zygać się chce bo robi się obrzydliwe na prawdę...

jeżeli chodzi o moją ocenę akcji w filmie to.. w skali od jednego do dwóch daje dwójeczkę... hehe :P

jedyny plus to taki że większość scen z autami to czarne e39 na planie głównym hehehe :D

 

może jakbym zobaczył to jeszcze z raz to zapamiętałbym coś śmiesznego, jak na razie to cały film kojarzy mi się z gejostwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówisz a ja się właśnie przymierzam do obejrzenia.

 

Też polecam, dobry filmik, w sylwka oglądałem :)

 

nie polecam wręcz odradzam kupę jaką jest Maczeta

 

I tu też sie podpisuje, syf straszny... Reżyser chyba zafascynował sie kinem Tarantina, ale nie bardzo mu wyszło :)

 

T.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie polecam Weekend'u C. Pazury, nie jest wart biletu do kina...

miało być śmieszne ale po pewnym czasie robi się obrzydliwe... jedyny śmieszny wątek to nabijka z pedałów, jednak przewija się przez cały film i po 20-30 minutach się nudzi... a tam coraz bardziej to nakręcają.. zygać się chce bo robi się obrzydliwe na prawdę...

jeżeli chodzi o moją ocenę akcji w filmie to.. w skali od jednego do dwóch daje dwójeczkę... hehe

jedyny plus to taki że większość scen z autami to czarne e39 na planie głównym hehehe

 

może jakbym zobaczył to jeszcze z raz to zapamiętałbym coś śmiesznego, jak na razie to cały film kojarzy mi się z gejostwem...

przynaje racje, co prawda pazura zarobi na nim i tak, bo ludzie idą z ciekawosci,

dobry był jeszcze text z talonem " wygrales talon, na co? na ku*** i balon":D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobry był jeszcze text z talonem " wygrales talon, na co? na ku*** i balon"
mnie to nie śmieszyło bo to bardzo stary tekst który w całości brzmiał tak: "wygrałeś talon na k* i balon i żeton na kielnie i beton" przynajmniej tak jak go pamiętam z przed jakich 15-u lat ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:Napisał Weso

dobry był jeszcze text z talonem " wygrales talon, na co? na ku*** i balon"

 

mnie to nie śmieszyło bo to bardzo stary tekst który w całości brzmiał tak: "wygrałeś talon na k* i balon i żeton na kielnie i beton" przynajmniej tak jak go pamiętam z przed jakich 15-u lat ;]

a ze mną się tak nie witali:( :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem film The Tourist - Turysta . Powiem wam , że fakt sciągąłem go w takiej sobie jakości w końcu dopiero wyszedł, ale mogę polecić z czystym sumieniem . Główny Bohater to oczywiście Angelina Joli , jeśli miałbym go porównać do jakiegoś filma to coś jak Salt . Czyli nie należy do filmów które się ogląda kilku krotnie. Ale jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności