Skocz do zawartości
golden87

Aktualizacja oprogramowania MIB2 Standart, Odblokowanie Android Auto/Carplay CID-LOCK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stety jak macie soft x1xx nie da rady wskoczyć wyżej a tym bardziej odblokować AA/CP ale np: 0254 jest możliwość wrzucenia 0478 tak robię w przypadku mib std 2 pq.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

IMG_0318.HEICWitam.

Pomóżcie proszę bo zwariuję. Mam czytnik navi o symbolu 3Q0035864. MÓJ mechanik powiedział że w tym modelu nie da się nic zrobić bo ma za mało pamięci na wgranie Android auto i tych wszystkich dodatkowych bajerów.

Zalecił mi zakup innego czytnika navi o symbolu 3Q0035846.

I tu moje pytanie czy są jakieś zamienniki do 3Q0035846 oraz czy faktycznie konieczna jest wymiana jednostki?

Gdzie szukać takiej jednostki poza olx i allegro oczywiście. Na google nie wiele tego jest.

Koszt jest znaczny od 1400 do 2800zł.

Chciałbym wydać mdrze te pieniądze.

Moja obecna jednostka to:

 

 

IMG_0318.HEIC

Edytowane przez Damiani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Damiani

Dwa posty wyżej masz opis do tego modelu i tego samego softu co Twój 138. Nawet Ci się przeczytać nie chciało?

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, [email protected] napisał:

Czy ktoś podeśle aktualny działający link do instrukcji odblokowania Android Auto i sterowania głosem?

Producent miba delphi robisz tak jak tu na wideo https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=4EGOiGXjCOA

Link do MST2 Delphi SD Activator by Congo & Duke już sobie znajdziesz

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,potrzebuję odblokować Discovery media generacja 2 gp, aby działało Android Auto , Mirror link. Passat 2017 ktoś coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.01.2024 o 07:33, robert_s napisał:

Nie stety jak macie soft x1xx nie da rady wskoczyć wyżej a tym bardziej odblokować AA/CP ale np: 0254 jest możliwość wrzucenia 0478 tak robię w przypadku mib std 2 pq.

Mogę wgrać bezpośrednio aktualizację na MST2_EU_VW_P0883D mając aktualnie MST2_EU_VW_P0867D ?
Czy trzeba zachować kolejność wersji?
 

SW rev: 1769
Device type: STD2Nav
Brand: VW
Device region: EU
FW ver: MST2_EU_VW_P0867D
FW MU ver: 0867
HW: 851

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja robię bez zachowania kolejności czyli od razu maks

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło... jedynie te kwadratowe ikony mnie denerwują w Android Auto ale to chyba nie kwestia softu w MST2.
Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności