Skocz do zawartości
Gość ptworek

radio CD pasujące do podświetlenia teblicy

Rekomendowane odpowiedzi

tomekwawa jest jeszczetaka sprawa: moje oryginalne radio beta5 nie ma strowania takiego (nie wiem jak to sie nazywa) balansu przód-tył. w zwiazku z tym czy nie bede musial zamieszac w kabelkach od glosników zeby ta funkcja dzialala??

 

Dodi79 a jaki to model??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz musiał. Kostka ISO załatwi wszystko za ciebie. W moim Sony CDX-4250RV nie ma niestety MP3, (kiedy go kupowałem o MP3 w radiu i dobraniu koloru nie było co marzyć) ale radyjko świetnie komponuje się z deską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dzis mi pewnien spec podlaczyl. troszke sie nameczyl bo wczesniejszy wlasciciel mial niezle cuda w tej furce (wzmacniacz, tuba, zmieniarka - ogolnie studio nagran :D) ale mam dwa problemy. pomóżcie!!

 

1. radio (takie tam noname) traci sygnal co niby jest wiana braku wzmacnacza antenowaego. no i polecona mi wymiane anteny ale skad inad wiem ze sa wzmacniacze takie montowane juz przy radiu na kablu od anteny. jak myslice czy bedzie lepiej chodzilo??

 

2. taka ramka maskujaca wokół panelu radia to rzecz uniwersaklan czy konkertna do passata??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie antena tylko radio na śmietnik bo za antenę zapłacisz więcej niż za to radio a efekt będzie żaden,a ramka do każdego radia jest inna,to koszt 20-50 zł,ale poco ci jakiś bezfirmowy sprzęt pewnie super mp3 za super kasę 150 zł i tydzień gwarancji,lepiej od.załować kasy i kupić coś porządnego ale to twój wybór i twoja kasa :509:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam dam radę, zapamiętajcie, że nie stać was na tanie rzeczy...dlaczego? bo kto kupuje tanio często kupuje dwa razy...A z czym się to wiąże to wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kac222 radyjko to mam jeszcze ze starej furki. trzy lata lezalo i skoro padl mi potencjometr w oryginalnej becie to pomnyslalem po co kupowac nowe jak to jeszce jakos pociagnie. pewnie ze to jest jakas oszcednosc ale jakbym chcial nowe kupic to bym nie oszczedzal tylko szkoda zeby kupowac inne a to by lezalo. poki co mi pasuje.

no ijeszce to ze jednak kupuje wzmacniacz antenowy taki dostawiany a nie nowa antene bo nie chce cudowac z podsufitka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak ma się marnować to lepiej je wykorzystać i do śmieci.Ja też dokupiłem jakiś wzmacniacz do anteny i teraz lata idealnie dla mnie również za dużo grzebania przy podsufitce .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze nie jestem sam z moja opinia :D bo juz sie balem ze to ja mam dziwne mysli :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy RCD 300 pasuje do B5???

 

Dołączam do pytania

 

Czy to radyjko czyta wypalane płyty?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy możecie plecić jakieś CD które pasuje do fioletowo-czerwonego podświetlenia Passat-a. Podobno najniższy model Nakamichi jest trochę podobny. Nie chciałbym mieć cepeli :kwasny:

 

Tylko taki model i nic innego pasuje w 100% do paska :)

http://allegro.pl/item463924771_pioneer_deh_2000mpb_2000_mpb_nowy_gwarancja_nowy.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mam blaupunkta nieżle pasuje do paska z mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt santa cruz w którym można zmieniać kolory idealnie pasuje. Czerwień wyświetlacza można dostroić tak ze wyglada jak podświetlenie deski..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykam, bo taki temat jest omawiany w "Car Audio".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności