Skocz do zawartości
Gość ptworek

radio CD pasujące do podświetlenia teblicy

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem to radyjko - fajnie wygląda, ale jak ma otwarty panel. Osobiście miałem SONY i już więcej nie kupię. Myślę, że chyba lepiej do VW pasuje Blaupunkt i Pioneer. Ceny nie są za wysokie (oczywiście wszystko zależy od modelu ) a grają zadowalająca. Ale to tylko moja opinia. ( choć czytając po forach - nie tylko )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krawcol

Ja u siebie mialwem panasonica... nie mapietam literowego oznaczenia, ale to byl jakis model 1323. Klawisze na czerwono a wyswietlacz na niebiesko...

Poszukaj na allegro. na pewno cos dla siebie znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Panasonic CQ-C1323NW pasuje idealnie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaix2407

Hej ptworek....a ja jednak polecam Pioneer.....Ogólnie pioneer robi specialne modele do podświetlenia VW (fiuletowy wyświetlacz i czerwone napisy). Nie wszystkie rodzaje ale sporo można znaleźć. Ja mam 3900 MPB i bardzo mi się podoba, cyka też nieźle.....Ogólnie odtatnia literka oznaczenia modelu, czyli B oznacza że jest to radyjko do VW czyli w takiej kolorystyce jak przytoczyłem wcześniej. Jeśli samo MP niekoniecznie....więc szykaj MPB

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andi1973

A czy RCD 300 pasuje do B5???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FREESTYLER

swietne jest sony xpload. czerwone podswietlenie przyciskow. pasuje idealnie. sprawdzcie sami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbigNieff

A ja polecam JVC KD-G332 - ja dla mnie pasuje OK - troche biale podswietlanie wyswietlacza nie podchodzi ale ogolnie czerwone przyciski pasuja ;-) Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Beckera.

Jest to sprzęt najwyższej jakości, były produkowane w różnych wersjach kolorów podświetlenia, wersja niebiesko-czerwona idealnie pasuje do VW (odcienie kolorów dokładnie takie same), można jeszcze doregulować w ustawieniach intensywnośc podświetlenia i wygląda jak radio fabryczne.

 

Przerabiałem Blaupunkty heidelbergi CD50, CD51, Alicante, TravelPilot E2 itp, kolory również takie same jak VW, ale jak dla mnie graja one bardzo kiepsko.

 

Co do Pioneerow z mp3 za 500zł, to też porażka, no chyba że to ma tylko grać, jak gra to już nie istotne no i ten design :mur:

 

Ja mam Beckera Mexico Pro 7925, radyjko niestety dostepne raczej jako używane koło 700zł np na Allegro, nowe widziałęm gdzieś w sklepach internetowych koło 400euro, są przecenione bo kilka lat temu kosztowały prawie dwa razy tyle.

 

Radio ma m.in. wyjście na wzmacniacz, sterowanie subem, mp3, 4x30W (4x18) podwójny tuner.

 

Tak to wygląda, na fotce jest akurat Indianapolis, ale Mexico wygląda idealnie tak samo, Indianapolis ma dodatkowo navi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się jeśli chodzi o jakość to żaden Blaupunkt nie może koło Beckera stanąć.A po za tym idealnie pasuje we wnękę na radio nic nie wystaje np. jak pioneer( przynajmniej te tańsze).Ja w moim becker mam akurat całe podświetlenie na czerwono ale już są plany na czerwono niebieskiego również z nawi jak i z mp-3 którego obecny nie posiada.Co do navi to jak na razie jest problem z oprogramowaniem to co ja mam jak na dzisiejsze czasy to przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

 

tez mam Beckera model z navi 4721

podwojny tuner jest super sprawa, caly czas skanuje i przelanczane stacji jest b. szybkie

tylko ze niestety podswietlenie mam red/yellow :dobani:

z tego co sie zorientowalem modele z koncowka 25 sa pod VW red/blue

na panelu prawdopodobnie sa diody rgb wiec byc moze to tylko kwestia firmware'u

 

pytanie: czy ktos przerabial panel beckera pod vw

 

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekwawa

Duzo radyjek Alpine pasuje kolorystycznie i grają też ładnie ja mam jeden ze słabszych modeli z serii CDA (przyciski niebieskie i czerowne( w ustawieniach różne inne kolory) - wyświetlacz białe znaki) spisuje się rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry, niestety jest tak, że na Polskę to tylko dobre sa palmtopy - do nich są dostępne dość dokładne polskie mapy.

A do Beckera jak i innych fabrycznych nawigacji nie ma dobrych polskich mapek, wyprowadzą w pole albo mozna jeźdżić w kółko :D ,ale z tego co pamiętam to Ty często jeżdzisz do DE, a tam są już mapki suuper na wszystko :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim, wybór padł na alpinę, miałem kiedyś w BMW i rewelacja.

 

 

http://www.fotosik.pl/aukcje/aukcjaPro.php?aucId=11753&id=a9e993d90b730d1f.html#e

 

Jak tylko zrobię fotki to wrzucę.

 

 

Fajne, fajne ale czy ten wyswietlacz jest niebieski? czy na zdjeciu tak blado wyszedl??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh. no nie myslalem ze mnie to spotka. zagladalem do tego tematu tak z ciekawosci a w miedzyczasei spalilo mi sie oryginalne radio. cos na poczatku trzeszcalo w glosnikach co jakis czas az wreszcie dym polecial tak ze zglupialem przez moment :przestraszony:

no i teraz sam sie za radiem rozgladam. ale taks ie zastanawiam czy kupowac w necie czy gdzies w norlamnym sklepie. nie jestem elektronikiem, elektrykiem itp. czy sam dam rade podlaczyc radio kupione. czy nie trzeba jakis przejsciowek no i czy wymiar jest taki sam tzn cczy nie trzeba jakiejs zaslepki by sie to wszytko trzymalo i jakos wygladalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość waldemar

Witaj. Ja kuoiłem JVC wygląda jak fabryczne idealnie dopasowane kolory.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekwawa
heh. no nie myslalem ze mnie to spotka. zagladalem do tego tematu tak z ciekawosci a w miedzyczasei spalilo mi sie oryginalne radio. cos na poczatku trzeszcalo w glosnikach co jakis czas az wreszcie dym polecial tak ze zglupialem przez moment :przestraszony:

no i teraz sam sie za radiem rozgladam. ale taks ie zastanawiam czy kupowac w necie czy gdzies w norlamnym sklepie. nie jestem elektronikiem, elektrykiem itp. czy sam dam rade podlaczyc radio kupione. czy nie trzeba jakis przejsciowek no i czy wymiar jest taki sam tzn cczy nie trzeba jakiejs zaslepki by sie to wszytko trzymalo i jakos wygladalo.

Witam,

jeżeli kupisz nieoryginalne radio (np. Alpine :ok: ) będziesz miał w pudełku: radio, metalową ramkę mocującą do konsoli, plasikową ramkę maskującą do konsoli, przejściówkę Alpine - ISO i futerał na panel.

 

Żeby zamontować radyjko nie musisz być "szpecem" poradzisz sobie:). Jeżeli chodzi o podłączenie elektryczne to oryginalne radio ma złącze ISO, a każde przyzwoite radio jeżeli nie będzie miało gniazda ISO to w zestawie będzie przejściówka.

 

Poza tym pytałeś gdzie kupić... Jak kupisz w supermarkecie typu "media......" to montaż masz gratis w ich serwisie.

 

Jak już pisałem wcześniej polecam Alpine ponieważ świetnie gra i pasuje kolorystycznie. W tym radiu można zmieniać kolor podświetlania. Ja mam tak jak na foto duże przyciski niebieskie, wszystkie pozostałe czerwone, wyświetlacz biały.

CDA-9847R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i teraz sam sie za radiem rozgladam.

 

hej jak chcesz to ja mam ladnego Panasonica na MP3 do sprzedania (podswietlenie niebiesko-czrwone) cena 300 zł stan jak nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności