Skocz do zawartości
Gość ptworek

radio CD pasujące do podświetlenia teblicy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ptworek

Panowie czy możecie plecić jakieś CD które pasuje do fioletowo-czerwonego podświetlenia Passat-a. Podobno najniższy model Nakamichi jest trochę podobny. Nie chciałbym mieć cepeli :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwono niebieskie to nie znam, ale niebieskie sa TTI (srednio badzo bym polecil)

A gdzie bedziesz montowal to radyjko ze Ci tak bedzie razic ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TTI

 

Tu się koledze coś pokiełbasiło z CB. :]

Ja mam takie guziki świecą na czerwono lub zielono wyświetlacz na "miodowo"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upsss. :mur: rzeczywiscie

sorki :wstyd:

Jest takie radyjko PIONEER DEH-30MP lub PIONEER 4400 RB i maja podswietlanie na niebiesko a guziczki na czerwono

Zreszta PIONEER robi sporo takich radyjek.

Na pewno cos znajdziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam takie:

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=179922546

Pasuje można powiedzieć idealnie. Kolory są dopasowane tak jak powinno być, jedyne do czego można się przyczepić to ciut mniejsza intensywność świecenia. Mam osobiście takie i jest OK. A z tego co wiem salony VW miały w sprzedaży te radyjka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ptworek

dzięki, ten Balupunkt rzeczywiście wyglada nieźle. tylko te owale żonie się nie podobają, trzeca zmienić radio albo żonę :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proponuje zone :)

moze drozej ale wiecej korzysci :P

Zobacz te Pioneery co wysylalem - nie sa drogie i fajo graja

Na Allegro jest ich troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pshemo
dzięki, ten Balupunkt rzeczywiście wyglada nieźle. tylko te owale żonie się nie podobają, trzeca zmienić radio albo żonę :ok:

 

Mi tez sie nie podoba, ale z takim kupilem auto i chwilowo nie bede jeszcze zmieniac.

W poprzednim mialem Sony - niestety nie pamietam modelu, ale byly takie na Allegro.

Kumpel rok temu kupowal Panasonica w Norauto w promocji, z mp3, tez bylo niebiesko-czerwone podswietlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam BLAUPUNKT SEATTLE MP74 - idealnie dobrane do VW. Na Pioneery uważaj, bo niektóre mają podświetlenie bardziej wpadające w turkus aniżeli w niebieskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość czeslaw2005

polecam Pioniera DEH-2900MPB..wyswietlacz niebieski.. podswietlenia czerwone..wygląda jak fabryczne do Passata.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość lospuperoz

ja mam takie radyjko..jest podswietlane na niebiesko,jasnosc mozna regulowac, przyciski sa czerwone..naprawde super wspolgra z calym samochodem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robertb

Polecam radyjko BLAUPUNKT MIAMI CD72. Idealnie pasuje do podświetleń VW i super gra. Jak kupiłem moje autko to pomyślałem, że jest fabrycznie montowane bo podświetlenie jest identyczne.

A jak wygląda ??

 

lospuperoz zamieścił zdjęcie powyżej.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze cuś takiego??

Panasonic CQ-C1425N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wooosiu

Witam wszystkich .Ja nie będąc w pośiadaniu Passacika widziałem radyjko SONY rodione specjalnie pod GOLFA/PASSATA niestety nie znam modelu zeby polecić.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody300

mam do sprzedania blaupunkta travel pilot e2 stan idealny ,radio z navigacją i odtwarza mp3 ,jest super dżwięk ,idealnie pasuje kolorystycznie ,napisz na maila [email protected] to wyślę fotkę zamontowanego radia w passacie z podświetleniem nocnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kierując się podobnymi kryteriami jak kolega (tez chcialem zeby podswietlenie pasowało kolorkiem :) ) zdecydowałem sie na takiego pioneera:

 

http://allegro.pl/item180551155_hit_pioneer_deh_2900mpb_cd_mp3_4x45w_mp3_wma_gwar_.html

 

Koszt w MM : 420 zeta, same radio czeka jeszcze na zamontowanie :]

 

 

Jestem jak najbardziej za tym radyjkiem , ale cena trochę niższa

http://allegro.pl/item176526157_pioneer_deh_p_2920_2900mp_mpb_nowosc_na_2007r_gw.html

 

/w niedzielę zakładam do swojego passacika. Proszę o ewentualne uwagi na temat tego sprzęciku. Za każdą będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście Pioneery w ogóle nie pasują wizualnie do Passatów. Sam osobiście bardzo lubie Pioneery i zawsze je kupowałem, ale jak miałem japońskie samochody. Są zbyt futurystyczne i przepełnione przyciskami w stosunku do uporządkowanego kokpitu i klasycznego wyglądu Passatów. Za dużo krągłości, zbędnych przycisków i kolorowych dodatków. Pasuje mi to jak świni siodło. Dlatego uważam, że Blaupunkty posiadając równie surowy wygląd pasują do wnętrza VW. Ale co kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość franz.f
Mi osobiście Pioneery w ogóle nie pasują wizualnie do Passatów.
eeee nie wygłada tak żle sam mam takie zamontowane i całkiem się prezentuje. A jeżeli nie pajonier ;) to zostaje tylko Clarion świtne radio i zaje... podswietlenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności