Skocz do zawartości
Dzygit

Wymiana podświetlenia konsoli środkowej B3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Camell990

Kolego jak zrobiłeś to oświetlenie kratek nawiewów???

Chciałem tak zrobić u siebie na czerwono:D

Pod co się podpinałeś??

 

Pozdrawiam:vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pasku było kiedyś podświetlenie popielniczki. Wywaliłem je i został mi luźny kabel. podepnij się tam jak też nie potrzebujesz tego podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego jak zrobiłeś to oświetlenie kratek nawiewów???

Chciałem tak zrobić u siebie na czerwono:D

Pod co się podpinałeś??

 

Pozdrawiam:vw:

Koniecznie chcesz mieć festyn?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość oddish

Witam! U mnie w pasku b3 jest tylko jedna żarówka na 3 pokrętła i ona ma dawać światło na te właśnie 3 pokrętła tyle że plastik światłowodu jest w jednym miejscu pęknięty i chyba dlatego żarówka podświetla tylko środkowe kółko. Jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie w pasku b3 jest tylko jedna żarówka na 3 pokrętła i ona ma dawać światło na te właśnie 3 pokrętła tyle że plastik światłowodu jest w jednym miejscu pęknięty i chyba dlatego żarówka podświetla tylko środkowe kółko. Jak to naprawić?

W pasku B3 zawsze będzie się świeciło tylko środkowe pokrętło, taka wada tego auta.

Musisz sam dorobić sobie oświetlenie dokładając więcej żarówek czy diód, lub kupić gotowy zestaw. Ja sam sobie zrobiłem takie oświetlenie i jest git.

post 14 http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=46015

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam w sprawie podświetlenia licznika aby wyciągnąć tą wkładke zieloną trzeba wyciągać całe zegary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Camell990
Witam w sprawie podświetlenia licznika aby wyciągnąć tą wkładke zieloną trzeba wyciągać całe zegary?

 

Nie trzeba wymontowywać całych zegarów bo po co??

Wystarczy przednią szybkę odkręcić i masz dostęp do zielonego filtra:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim. przepaliło sie u mnie podświetlenie zapalniczki.. jak to draństwo wyciągnąć na wierzch? a!.. jest jeszcze następujący problem: wymieniałem żarówkę podświetlania panelu nawiewu, ale nierównomiernie rozprasza światło- środek widoczny doskonale (pokrętło oraz ikony wokół niego). z bocznymi jest gorzej- widoczna jest tylko kreska na pokrętle nie ma możliwości dojrzenia co jest wokół pokrętła. myślałem, że jest tam więcej żarówek, ale nie- tylko jedna. istnieje jakiś sposób żeby to lepiej świeciło? (żadne "diodowania" czy "mostkowania" nie wchodzą w grę). pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zadałeś sobie choć trochę trudu żeby poszukać :?::mad: Zresztą to pytanie retoryczne - oczywiście że nie szukałeś :!:

Na wszystkie Twoje pytania wielokrotnie już były na Forum dawane odpowiedzi :!:

Szukajka nie gryzie

:!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbigniew choćby TU jest trochę opisane, a temat jeszcze ciepy, no ale oczywiście tak jak Remek napisał ---szukać się nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiada ktoś wkładkę do druku panelu sterowania nawiewami do Passata b3??Jeżeli tak to proszę o przesłanie na e-maile

Podłączma sie do ptania, mógłby ktośpodesłąć skan na maila? [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem taki skan i był on dostępny chyba na forum jeżeli znajdę to wrzucę tutaj. Muszę wstawić fotkę jak to wyglądało u mnie - powiem tak każdy kto zobaczył to też chciał tak mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności