Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli po dolaniu do odpowiednigo poziomu za każd razem kiedy odpalampassiora to ona za każdą razą trzy razy iszczy i cały czas miga

co to oznacza??:help::help::help:

 

Podepnij Vag- a, może czujnik walnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za opis kontrolek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany pytałem się już wcześniej o kontrolkę "widmo" i nie uzyskałem odpowiedzi także podłączyłem pod Vaga i ...OBRAZ 658.jpg

co to takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra Pany pytałem się już wcześniej o kontrolkę "widmo" i nie uzyskałem odpowiedzi także podłączyłem pod Vaga i ...[ATTACH]51500[/ATTACH]

co to takiego?

Myślę że masz założony licznik z Polo albo czegoś podobnego. Generalnie znalazłem na necie coś o kontrolce złożonego fotela ale nie ma żadnej fotki tej kontrolki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że masz założony licznik z Polo albo czegoś podobnego. Generalnie znalazłem na necie coś o kontrolce złożonego fotela ale nie ma żadnej fotki tej kontrolki.

a jak sprawdzić czy licznik jest oryginalny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawdzić czy licznik jest oryginalny??

Odczytać VAgiem jego oznaczenie,ewentualnie wyjąć licznik i sprawdzić oznaczenie.I w Etce sprawdzić czy taki był montowany w danym modelu.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odczytać VAgiem jego oznaczenie,ewentualnie wyjąć licznik i sprawdzić oznaczenie.I w Etce sprawdzić czy taki był montowany w danym modelu.

jak to Vagiem sprawdzić bo laik w tym temacie jeszcze jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak to Vagiem sprawdzić bo laik w tym temacie jeszcze jestem

podpinasz kompa pod auto do złącza przez kabel i wchodzisz w zegary i w trakcie połączenia będzie piszczeć i wskazówki powinny przejść w całym zakresie a potem wyświetli ci się nr w lewej budce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3B092820A -licznik passata jak w mordę strzelił więc o co chodzi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3B092820A -licznik passata jak w mordę strzelił więc o co chodzi??
o to ze etka nie rozpoznaje tego nr ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jaki jest Twój wniosek??Sorki pomyliłem numer :) 3B0920820A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. [center:d7c12b1694]KIERUNKOWSKAZY PRZYCZEPY[/center:d7c12b1694]

Lampka sygnalizacyjna miga, podczas włączonych kierunkowskazach samochodu i przyczepy.

Jeśli któryś z kierunkowskazów przyczepy tudzież samochodu nie działa, to lampka nie świeci.

 

a u mnie zapala sie ta kontrolka po włączeniu swiateł , dlaczego tak jest ? dzisiaj podłaczałęm podświetlenie w navi i włącznika awaryjnych i własnie po tych operacjach zaczeła zapalac sie ta kontrolka , wczeniej nigdy nie paliła sie u mnie ta kontrolka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam passka z 99r, i chciałem się zapytać czy podczas uruchamiania silnika kiedy zapalają się kontrolki to powinna się świecić kontrolka od klocków hamulcowych? Bo u mnie nic takiego nawet na 1-sek się nie pojawia, u kolegi tak samo, a natomiast u wujka tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja mam passka z 99r, i chciałem się zapytać czy podczas uruchamiania silnika kiedy zapalają się kontrolki to powinna się świecić kontrolka od klocków hamulcowych? Bo u mnie nic takiego nawet na 1-sek się nie pojawia, u kolegi tak samo, a natomiast u wujka tak.

Podepnij Vag-a i zrób test zegarów, bo powinna sie zaświecic kontrolkaod klocków sprawdzic system hamulcowy i zgasnac, no chyba ze ktos zmienił klocki na bez czujników i wyłączył Vagiem zeby mu nie świeciła cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z mojej strony. Po dłuższym postoju (np. w nocy) odpalam samochód i zapala mi się (!),mruga ABS i piszczy pare razy, po czym gaśnie i jest spokój.

Błędów w VAG-u nie ma.

Ma ktoś jakieś sugestie ?

 

dzieki za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko z mojej strony. Po dłuższym postoju (np. w nocy) odpalam samochód i zapala mi się (!),mruga ABS i piszczy pare razy, po czym gaśnie i jest spokój.

Błędów w VAG-u nie ma.

Ma ktoś jakieś sugestie ?

 

dzieki za odpowiedzi

 

Sprawdź stan płynu hamulcowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan płynu jest ok. Też o tym pomyślałem, ale sprawdziłem i jest OK. Jeszcze jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki na dzień dobry,w następnej kolejności mały resecik,odepnij klemy aku na parę minut...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No spróbuje zrobić ożywiający reset. Mogłbyś mnie oświecić co mają bezpieczniki do mrygania i póżniej gaśnięcia ? :) bo mój ogranioczony mózg nie potrafi połączyć tych dwóch rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności