Jump to content
  • 1
Sign in to follow this  
enriquez

Mój samochód - rocznik 2019

Question

Hej, 

Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że przy wyborze auta w profilu roczniki kończą się na 2018, a mamy 2019 i nie można wybrać takiego rocznika.

1 answer to this question

Recommended Posts

• 0
W dniu 19.03.2019 o 22:59, enriquez napisał:

Hej, 

Chciałbym nieśmiało wspomnieć, że przy wyborze auta w profilu roczniki kończą się na 2018, a mamy 2019 i nie można wybrać takiego rocznika.

Witam,

To nie jest odpowiedź, ale dołączam się do tego pytania Kolegi enriquez'a , którego przy okazji pozdrawiam i dziękuję za szereg cennych uwag i opinii w innych postach, które czytałem na tym Forum.

Moja uwaga dotyczy niepełnego zestawienia opcji silnikowych i przekładni w profilu auta produkowanego od połowy 2019 roku - czyli modeli Passat B8 FL. W profilu nie można wybrać opcji napędu Passata B8 FL (z roku 2019) z silnikiem 2,0 TSI 140 kW (190 KM) z przekładnią DSG 7. Brak także innych opcji napędów do wyboru z silnikami 2,0TSI.

W instrukcji obsługi (z lipca 2019) Producent podaje w zestawieniu układów napędowych silniki TSI 1,5 l 110 kW (DADA) oraz  TSI  2,0 l: 140 kW (DKZA), 162 kW (CHHB lub CXDA),  200 kW (DNUA) i 206 kW (CJXA) sparowane odpowiednio z różnymi skrzyniami biegów. Na Forum istnieje możliwość wybrania (w profilu) jedynie silnika 1,5TSI Evo 150 KM, który w nowym Passacie B8 FL jest łączony ze skrzynią biegów manualną SG6, lub DSG7. Czyli tez brak jest dla tego silnika pełnych opcji wyboru.

Pozdrawiam i proszę Administratorów o uzupełnienie.