Jump to content

Maciej_87

 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Informacje osobiste

 • Imię
  Maciej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Wlkp.

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2,0 TSI 140kW 190KM DSG7
 • Rok produkcji
  2020

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koledzy mam pytanko. Czy chcąc dołożyć "na lewo" np. obsługę głosową lub rozpoznawanie znaków to czy zostanie to wykryte przy ewentualnej naprawie gwarancyjnej lub aktualizacji oprogramowania przez serwis? Pytam, bo mam auto na gwarancji a chciałbym dołożyć/uaktywnić opcję rozpoznawania znaków i wyłączenie na stałe systemu start/stop.
 2. Ja już tradycyjnie trasa do teściów i rekord 4,8 literka ? co ciekawe tym razem pojechałem ta sama trasę w trybie normal a nie ECO tak jak ostatnio i wynik o 0,2 lepszy. P.S. Tym razem kawałek S11 i A2 który przejeżdżam za każdym razem jadąc do teściów przejechałem bez tempomatu.
 3. Na powrocie od teściów udało się urwać jeszcze 0.1. Wyliczyłem, że emerycka jazda (w 2 strony) przy dzisiejszych cenach paliwa dała mi oszczędność rzędu 70 zł.
 4. Wczorajszy wyjazd to teściów (2 dorosłe osoby i 3 letnie dziecko w foteliku + bagaże i prawie pełny bak paliwa). Ruch dość spory. Cała trasa pokonana w trybie ECO i z prędkością max 100 km/h. Paliwo drogie wiec trzeba oszczędzać ?
 5. W przypadku mojego egzemplarza po otrzymaniu info. od sprzedawcy, że jest już numer VIN, ale nie ma faktury (15.09.2021) zalogowałem się na stronie myVolkswagen i po ręcznym dodaniu auta po VIN'ie pojawił się szkic auta, ale bez dostępnej instrukcji obsługi. Równo miesiąc później (15.10.2021) ponownie zadzwonił sprzedawca, że auto zostało już skompletowane w 100%. Zalogowałem się na myVolkswagen i szkic zamienił się w zdjęcie oraz pojawiła się instrukcja obsługi. Auto odebrałem 10.11.2021, gdyż dealer ociągał się z rejestracją ? W ubiegłym tygodniu czytałem na jakiejś stronie (niestety nie pamiętam na jakiej), że VW zapewnia, że powoli opanowują sytuację z brakiem półprzewodników więc jest nadzieja, że Twój Passat Arken zostanie dokończony szybciej
 6. Arken w przypadku mojego Passata było tak samo. Wyprodukowany bez faktury. Równy miesiąc stał na placu zanim dołożyli brakującą część. Życzę Ci, żeby w przypadku Twojego egzemplarza trwało to dużo krócej i żebyś w końcu mógł dostać zamówionego Paska.
 7. W moim B8 FL również 2021 też słyszę uderzenie w momencie domknięcia, ale szczerze to nie rusza mnie to. Dopóki szyba jest na swoim miejscu to się nie przejmuję i wychodzę z założenia, że TTTM. Za to wkurzają mnie stukania co jakiś czas z okolic lewego środkowego słupka lub tylnych lewych drzwi, zwłaszcza jak jadę po nierównej nawierzchni, ale to jest sprawa na inny temat na forum.
 8. Jazda w dość gęstej mgle z prędkościami pomiędzy 60 a 90/100 km/h na drogach z max prędkością 90 km/h. Z tego przejechane 15 km autostradą A2 z prędkościami 110-120 km/h + 35 km S11 z prędkościami 100-120 km/h. Silnik według instrukcji jeszcze na dotarciu (przejechane w momencie zrobienia zdjęcia 1259 km (instrukcja mówi o 1500 km docierania silnika).
 9. toomasz przejechałem co prawda niedużo, bo raptem 500 km nowym Passatem i jestem pozytywnie zaskoczony. Nie jestem jakimś zapalonym melomanem, ale podstawowe radio gra naprawdę fajnie. Jeździłem firmowym Passatem z systemem audio w wersji premium i owszem jakość była lepsza, ale uważam, że nie warta dopłacania. Lepiej kasę, którą chciałoby się wydać na audio premium przeznaczyć na coś innego z dodatkowego wyposażenia
 10. Ja kupiłem w tym tygodniu Nokian'y WR Snowproof P (235/45/18 98 V XL). Dziś wylądowały na felgach. Ciekawe jak się będą sprawować. Wcześniej miałem w 2 innych autach również opony tej marki i byłem zadowolony.
 11. Passat odebrany w środę. Wczoraj zrobiona 1 trasa o długości 212 km. Średnia prędkość 63 km/h. Średnie zużycie paliwa 6,3 l. Komfort jazdy w sam raz tzn. nie za twardo i nie za miękko :)
 12. Aktualizacja. Auto dalej czeka na transport do PL ?
 13. Brak możliwości wyboru roku produkcji 2021. Lista kończy się na 2020
 14. Według mojego sprzedawcy (VW) status wyprodukowany bez faktury oznacza, że auto stoi na placu i czeka na domontowanie jakiejś części. Może stać miesiąc a może i 3 jak w przypadku niektórych T-Rock'ów.
 15. Najdalej za 3 tygodnie powinienem odebrać mojego Passata to na pewno odezwę się w tym temacie ponownie ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy