Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

moja etka nie znajduje elementu 3c0035730. w passatach od poczatku do 3.11.2008 był montowany 3c8... a później już 5n0...

 

3C0 035 729 też nie co nie zmienia faktu że taki miałem, mam również 3C0 035 730A (do sprzedania) i zapewniam że działa i pasuje do passata samo"3C0" wiele mówi...

Edytowane przez api13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Stałem się dzisiaj posiadaczem modułu 3C0035730. Do tej pory miałem w samochodzie 3C0035729E. W tym poście wyczytałem że wystarczy wymienić moduł na ...730 i będzie działać trzeba tylko dorobić kabelek antenowy. Zamieniłem więc moduły i nic naciskam przycisk na kierownicy multifunkcyjnej i żadnego sygnału w głośnikach telefon nie wykrywa modułu. Podpinam VCP i oto wynik:

 

VIN : ---

Numer Sterownika : 3C0035730

Nazwa : Telefon

Kodowanie : 03 20057

SW : 35303039

Data odczytu : 2010-04-15 17:54:11

Raport Znalezionych błędów

1524(0x05F4):6B Antena telefonu Przerwa w obwodzie Lamp OFF

2794(0x0AEA):69 Jednostka obsługi instalacji do telefonu komórkowego Przerwa/zwarcie do masy Lamp OFF

2749(0x0ABD):64 Sterownik jednostki obsługi telefonu -J738- Brak sygnalu/komunikacji Lamp OFF

 

O ile pierwszy błąd (1524)rozumiem ponieważ nie podłączyłem anteny to pozostałych nie rozumiem.

Proszę o interpretację. Czy to znaczy że moduł jest uszkodzony.

Dodam że po podłączeniu starego modułu .....729E niema żadnych błędów.

 

Proszę o podpowiedź czy mój moduł ...730 jest uszkodzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałem w uchwycie adapter bluetooth 3C0 051 435 PA, działa znakomicie, jedno mnie tylko denerwuje nie posiadam kierownicy multifunkcyjnej i muszę odbierać połączenia przyciskiem telefonu, posiadam MFD2 DVD czy można zaprogramować tak navi abym mógł odbierać połączenie przyciskiem MUTE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy można zaprogramować tak navi abym mógł odbierać połączenie przyciskiem MUTE

 

niestety NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a innymi przyciskami np. w adapterze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a innymi przyciskami np. w adapterze

Też nie, choć instrukcja mówi, że można odebrać połączenie przyciskając przycisk "i" na adapterze - u mnie to nie działa. Sprawdź u siebie.

Edytowane przez Matsil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy mam pytanie odnosnie uchwytu do adaptera mam paska z 2005 z teoretycznie orginalnym zestawem glosnomowiacym ale , no wlasnie ale na moim uchwycie nie ma wyciecia na srodku jak u innych.. czy to orginal czy nie i z kad moge dopasowac adapter do tego uchwytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podrzuc jakies zdjecie to sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
drodzy koledzy mam pytanie odnosnie uchwytu do adaptera mam paska z 2005 z teoretycznie orginalnym zestawem glosnomowiacym ale , no wlasnie ale na moim uchwycie nie ma wyciecia na srodku jak u innych.. czy to orginal czy nie i z kad moge dopasowac adapter do tego uchwytu

możliwe że masz uchwyt firmy BURY to nie będzie pasował, musisz mieć oryginalny do VW,

mam jeden do zbycia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie koledzy ,przesylam wam fotki i prosze o pomoc . mie wiem czy to BURY czy VW.co prawda kupilem orginalna kolyske VW ale nie pasuje z powodu braku tego wyciecia,acha popatrzcie na antene i mikrofon moze one wam cos wiecej powiedza

pozdrawiam.

images_DSC02882_zmniejszacz-pl_1668.jpg

images_DSC02879_zmniejszacz-pl_443.jpg

images_DSC02878_zmniejszacz-pl_2567.jpg

images_DSC02877_zmniejszacz-pl_3089.jpg

images_DSC02871_zmniejszacz-pl_1753.jpg

Edytowane przez silver0044

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość newangel

Witam serdecznie wszystkich. Jestem nowy na forum, bo z zakupem przed 2 tygodniami Passata z Niemiec z 2006r., mam pewne problemy z zestawem głośnomówiącym Premium. Uruchomić go chyba graniczy z "cudem". Mam kierownicę wielofunkcyją, w podłokietniku adapter z określonymi telefonami Nokia (starsze modele) udało mi się kupić 6100 i postępowałem z wyszukiwaniem według procedury i nie może go znaleźć, wcześniej niemiec miał podpięty telefon i wyświetla jego imię że properuje a później że telefonu nie wyszukało. 1 raz wyświetliło nazwę Nokia 6100, ale nie wiedziałem co zrobić. Mam prośbę i pytanie jak zainstalować taki telefon? Czy może trzeba pojechać do serwisu żeby wyczyścić konto czy wgrać jakieś sterowniki? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witajcie koledzy ,przesylam wam fotki i prosze o pomoc . mie wiem czy to BURY czy VW.co prawda kupilem orginalna kolyske VW ale nie pasuje z powodu braku tego wyciecia,acha popatrzcie na antene i mikrofon moze one wam cos wiecej powiedza

pozdrawiam.

Mi to na orginalny zestaw vw to nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i co sadzicie o moim zestawie?domyslacie sie jakiej moze byc firmy ? jestescie w stanie pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i co sadzicie o moim zestawie?domyslacie sie jakiej moze byc firmy ? jestescie w stanie pomoc?

 

Ory to on na pewno nie jest. Juz sam mikrofon wiele tłumaczy.

Jak sądze nie masz modułu pod siedzeniem pasażera. Pewnie Bury ale głowy nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, nie mam modulu.Api 13 a wiesz moze gdzie moge zakupic uchwyt Bury jakis tani bo wiesz jesli on nie bedzie pasowal to przynajmniej nie bede plakal .kupilem orginal VW i lezy w szufladzie.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem orginal VW i lezy w szufladzie

 

Przemyśl czy nie taniej/lepiej dokupić resztę ory. Kabelki mikrofon itd.

 

Kuknij również tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw VW Nokia 6230/6230i i chciałbym zastąpić adapter na Bluetooth

Jego numer to 3B0 051 435 BC. Jaki będzie pasował zamiast tego adaptera

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie i co sadzicie o moim zestawie?domyslacie sie jakiej moze byc firmy ? jestescie w stanie pomoc?

Wieszak jest od zestawu CarTalk firmy Bury, zresztą mikrofon i antena również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc .zamowilem kolyske tej wlasnie firmy ,lada dzien ma przyjsc i wtedy sie przekonamy . jestem mocno ciekaw czy bedzie pasowac i jak to wogule dziala.dam wam znac.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostalem kolyske od BURY i wszystko dziala rewelacyjnie

wielkie dzieki chlopaki ze mogliscie pomoc.

z tego wszystkiego zostala mi orginalna kolyska VW do nokii 6020 ,jak kturys z was potrzebuje to chetnie wam oddam

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności