Skocz do zawartości
kubelt

II ogólnopolski zlot vw-passat.pl

Rekomendowane odpowiedzi

no bo moja pani sie dopytuje czy zlot bedzie czy nie.myslalem ze moze zalatwilbym sobie jeszcze 1 pare ale niestety szkola im wypada.a tamtych forumowiczow ktorzy olali wplaty na zlot tez radze olewac i juz zdechna smiercia naturalna. :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopłaty - temat bolesny ale - tak jak piszecie - wolę szybką akcję z dopłatami i zlot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość DarioLee

Do kiedy trzeba dac znac ? Za miesiac koncze szkole i jak Bóg da to czerwiec/lipiec bede sie bronil a termin bede znal na pocz czerwca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też załatwiłem jedną dodatkową osobę więc jedną z dwójek proszę zmienić na trójkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DarioLee, przypuszczam, że jeśli wszystko wypali to na początku czerwca i tak będą wolne miejsca.... także jak będziesz wiedział na 100%, że możesz - daj znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obecnie zajętych miejsc mamy 138. Jest to conajmniej o 40 miejsc za mało, abyśmy mogli potwierdzić rezerwację ośrodka i w ogóle móc w nim przebywać.

Ośrodek liczy 200 miejsc, więc nikt nam go nie wynajmie przy liczbie 138 osób.

 

Mam takie zapytanie, ale od razu dodam, że nie szukam dziury w całym, nie wiem jaka była rozmowa z dyrekcją hoteliku, ale:

Ośrodek liczy 200 miejsc, załóżmy że będzie na zlocie 138 osób. Czy przy takiej liczbie na pewno nie będą nas chcieli ?? Nie sądzę, aby znaleźli do tego czasu tak liczną grupę lub zapełnili ośrodek "pojedyńczymi" przypadkowymi osobami.

138 osób to jest tak naprawdę spora liczba, a jeżeli zlot się nie odbędzie to raczej chyba nie prędko znajdą w to miejsce tak sporą grupę.

Pisaliście w poście o tym, że ośrodek zmienił zdanie w stosunku do dzieci - że muszą płacić (padło podejrzenie, że zwęszyli dodatkowe $). Czy w przypadku minimalnej ilości osób też nie ma takiego manewru ?

Czy jest taka opcja, żeby im powiedzieć: sory Winetu, ale będzie tylko 138 osób. Chcecie nas ? Czy mamy iść gdzie indziej? I powołać na na stare handlowe powiedzenie: lepiej zarobić mniej niż wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazio, mają grupę, którą można powiedzieć "podkupiliśmy".

138 osób to zdecydowanie za mało. wcześniej podawałem jaka ilość osób jest realna. małymi kroczkami, ale zbliżamy się do wymaganej, także nie róbcie póki co niepotrzebnych kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość some0NE
Pisaliście w poście o tym, że ośrodek zmienił zdanie w stosunku do dzieci -

 

AFAIK doszlo do nieporozumienia, a nie zmiany zdania :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisaliście w poście o tym, że ośrodek zmienił zdanie w stosunku do dzieci -

 

AFAIK doszlo do nieporozumienia, a nie zmiany zdania :ok:

 

Cytat z

http://www.forum.vw-passat.pl/topics67/jedna-przykra-zmiana-vt14480.htm

"Na swoje usprawiedliwienie dodam, że nie byłem sam, który tak zrozumiał wypowiedź kierownika."

Dla mnie nie wygląda to na nieporozumienie, ale pomińmy to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazio, to co przytaczasz nie ma w tym przypadku nic do rzeczy. gdyby część osób, które rezerwowały miejsca nie olały sprawy, nikt nie miał by problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość some0NE
małymi kroczkami, ale zbliżamy się do wymaganej

 

niesamowicie mnie to cieszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z paroma osobami i tak jak ja trzymają się do ostatniej chwili z deklaracją bo jak to w życiu, nigdy nic nie wiadomo (a po co się deklarować a później po nosie dostać) ... więc jestem pewien że ruch w temacie zacznie sie na 1-2 tyg przed zlotem, i że zlot wypali na cacy :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rozmawiałem z paroma osobami i tak jak ja trzymają się do ostatniej chwili z deklaracją bo jak to w życiu, nigdy nic nie wiadomo (a po co się deklarować a później po nosie dostać) ... więc jestem pewien że ruch w temacie zacznie sie na 1-2 tyg przed zlotem, i że zlot wypali na cacy :hurra:

Wydawało mi się, że organizatorzy muszą się określić do jakiegoś terminu, a wtedy tą deklarację przyjazdu ogłoszoną na tydzień przed zlotem będzie sobie można wsadzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duży, widzisz... nikomu nie wytłumaczy się osobno, za mało czasu :/

 

musimy do poniedziałku mieć wcześniej wymienianą minimalną liczbę osób.. później jak ktoś dojdzie - nie przeszkadza. jednak w obecnej chwili nic to nie zmienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dx3x

z miłą checia bym sie zabrał na zlot ale niestety nie bedzie mnie w tym terminie w polsce :( ibardzo załuje bo bym wykupil 2 miejsca ale niestety bede dopiero od 6 lipca w polsce :(

zaluje jak widze co sie tu kroii bedzie widze niezla impreza

ale mnie i paska mojego nie bedzie szkoda

pozdrawiam maniakow paska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedrus. Czy mogę prosić Cię o rezerwacje na parterze.Mam roczną córeczkę-kapryśną i nie chciałbym nikomu przeszkadzać kręcąc się z całym majdanem po holu i schodach, nie mówiąc już, że dla mnie też w dużym stopniu by ułatwiło życie :vw:[/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pit

Mimo tego że na zlot postaram się zawitać tylko na chwilę to jeśli będzie dodatkowa dopłata do zlotu to ja się dokładam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja potwierdzam raz jeszcze:

 

- Phoenix z Żoną

- syn 15 lat

- córka 2 latka

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko będę pewien, że dostane wolne to na pewno się zjawię. Na ten temat rozmawiałem już wcześniej z Admin. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Obserwuje ten temat od kilku dni, jak tylko powstała szansa na dopisanie się do listy uczestników zlotu, i z dnia na dzień krew mnie zalewa coraz bardziej :mur:

Paru konkretnych ludzi organizuje coś dla ogółu, poświęca swój wolny czas na stworzenie świetnej zabawy dla swoich ziomków z forum za co wielki szacun :padam: dla nich, a przez stado nieodpowiedzialnych oszołomów to wszystko stoi pod znakiem zapytania?? :przestraszony:

Przecież to na kpinę w żywe oczy zakrawa!! Czy Wy, którzy tak potraktowaliście sprawę zlotu macie kur:cenzura: świadomość swoich czynów?? Na miejscu admina nie blokowałbym dla takich typów możliwości pisania tylko od razu wyj:cenzura: z forum bez możliwości powrotu :krzeslem::krzeslem:

Owszem zdarzają się wypadki losowe, nieprzewidziane a konieczne wyjazdy, ale żeby nie móc nawet poinformować o tym kogo trzeba a tym bardziej nie odpowiadać na PW czy maile, to trzeba mieć umysł małego dziecka, które boi się odpowiedzialności i chowa się za spódnicą mamusi , a w tym przypadku za zasłoną milczenia :wpale::wpale:

Szczerze zazdroszczę wszystkim którzy będą się bawili w Spale (bo co do tego to nie mam wątpliwości ze zlot się odbędzie :hurra: ). Pociesza mnie tylko fakt że powodem mojej nieobecności jest przewidywany właśnie na początek lipca termin przyjścia na świat mojej pierwszej pociechy :hurra::hurra:

Z tego właśnie powodu nie mogę opuścić mojej Anetki na tych kilka dni bo nie chciałbym aby nasza dzidzia zawitała do nas pod moją nieobecność :przestraszony:

Jeśli zajdzie taka potrzeba to jestem gotów uiścić wpisowe na zlot bez mojej na nim obecności. W razie czego proszę jędrus o stosowne PW .

Pozdrawiam wszystkich! :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności