Skocz do zawartości

Tedi

  • Liczba zawartości

    48
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Tedi

  • Urodziny 06/23/1967

Informacje osobiste

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Poznań

Samochód

  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2005
  1. Dokładnie tak samo mysle jak mój przedmówca jestem dwa razy na nie ! To my im zafundujemy reklame na własny koszt a oni i tak napisza to co im bedzie wygodne.Tedi
  2. Załoga Tediego tez melduje powrot do domu bylismy o 15-stej z hakiem. Serdeczne podzienkowanie za tak wspanialy weekend z tak zacnym towarzystwem i nowo poznanymi.Dla Dardiego ) serdeczne podzienkowania za tyle trudu jakiego dokonal w organizacji IV Ogolnopolskiego zlotu Passata.pozdrawiamy Tedi i Tediczka oraz Marika ps.tez juz sie szykujemy na V Ogolnopolski.
  3. Koledzy nadszedł czas aby dokonac zaplaty za IV Zlot.Tylko mam pytanko czy beda sami milosnicy,uzytkownicy Passata? bo ja niestety wystepuje jako miłosnik.Nie chcial bym byc jako wyłomek pozdrawiam.Tedi Pytam bo zlot ma sie odbyc na starych śmieciach jak nasz I Ogolnopolski na ktorym bawilem sie z Wami.Wtedy byly tylko same Passaty
  4. Mnie i mojej zalodze odpowiada czysto i klarownie bylislmy tam na I ogolnopolskim i bedziemy na IV zamawiam pokoj 4 osobowy pozdro Tedi
  5. Dokladnie powiedziane bylo pozegnanie bedzie przywitanie pozdro Tedi
  6. Dardi gratuluje pomyslu miejsce jak Miedzna Murowana jak najbardziej mi odpowiada.Jak sam napisales byl tam I Zlot Ogolnopolski i mimo nastepnych dwoch to ten pierwszy pozostal w calosci w pamieci i wspomnienia sa wspaniale.Tak ze dawaj konkrety kasa poleci i do zobaczyska,milo bedzie spotkac sie z tak szanownym gronie Tedi&Tediczka
  7. Oby se nie skonczylo na dosc modnym dzis slowie Kryzys Dowiemy sie ze sorry ale osrodek czy inne wazne rzeczy wplynely na to iz IV Ogolnopolski zlot nie moze sie odbyc.Wielu z nas wie jak to sie odbywalo za I.II i III czym blizej daty zlotu byla wieksza nerwowka odnosnie wplat i zapewnienia obecnosci na zlocie.Nie sadze by dobra wrozka sama wplacila za nas zadatek,by osrodek przygotowal sie na przyjecie tak ogromnej grupy Zlotowiczow pozdrawiam Tedi
  8. Panowie w ubieglym Roku o tej porze byla akcja wplat zaliczkowych w celu 100% przybycia Fakty mowia same za siebie
  9. Koledzy widac ze nie bedzie komu Wam zagrac a szkoda
  10. Koledzy co tam na temat IV Zlotu Ogolnopolskiego jakas cisza nastala ????
  11. Ja jako uczestnik I.II.III zlotu +moja zaloga jestesmy za,aby podac konkrety a kasa i potwierdzenie na 100% poleci.Miejsce jest dla nas malo istotne wazne aby sie spotkac ze znajomymi i poznac nowych.Tedi
  12. Podziekowanie dla grupy poznanskiej za mile i kameralne spotkanko oplatkowe Widac ze nadal zmeczeni bo do tej pory nikt tu sie nie wpisal jeszcze.Tedi i Tediczka dotarlismy do domku okolo godziny 24-tej Wyzerka byla super i te przysmaki szefa knajpy wysmienite i ta kielbaska az palce lizac:) i obsluga superowa.Browarkow troszke sie polalo Maximus (Darek) nastepnym razem pieszo lub zalatw sobie kierowce ale co tam nadrobiles jedzonkiem hi hi bo chyba od rana nic nie jadles. No i podziekowanie dla naszych szanownych dziewczyn co nas pozawozily do domku pozdrawiamy i do nastepnego spotkania. Knajpa wysmienita nareszcie mamy stala mete na tego typu imprezki
  13. Michal szkoda myslelismy ze bedzie Tobie pasowalo 13.12.08 no chyba ze sonda wypadnie ze 6.12.08 to zapraszamy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności