Tedi
-
Liczba zawartości
48 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Tedi
- Urodziny 06/23/1967
Informacje osobiste
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Poznań
Samochód
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2005
-
Tedi obserwuje zawartość → Uszczelniacz miski olejowej, ostre hamowanie, zblokowane hamulce przód, woda w silniku, błoto zamiast oleju, FOTKI, Konkurs AŚ - co dalej i oraz 7 innych
-
Dokładnie tak samo mysle jak mój przedmówca jestem dwa razy na nie ! To my im zafundujemy reklame na własny koszt a oni i tak napisza to co im bedzie wygodne.Tedi
-
Załoga Tediego tez melduje powrot do domu bylismy o 15-stej z hakiem. Serdeczne podzienkowanie za tak wspanialy weekend z tak zacnym towarzystwem i nowo poznanymi.Dla Dardiego ) serdeczne podzienkowania za tyle trudu jakiego dokonal w organizacji IV Ogolnopolskiego zlotu Passata.pozdrawiamy Tedi i Tediczka oraz Marika ps.tez juz sie szykujemy na V Ogolnopolski.
-
Koledzy nadszedł czas aby dokonac zaplaty za IV Zlot.Tylko mam pytanko czy beda sami milosnicy,uzytkownicy Passata? bo ja niestety wystepuje jako miłosnik.Nie chcial bym byc jako wyłomek pozdrawiam.Tedi Pytam bo zlot ma sie odbyc na starych śmieciach jak nasz I Ogolnopolski na ktorym bawilem sie z Wami.Wtedy byly tylko same Passaty
-
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Mnie i mojej zalodze odpowiada czysto i klarownie bylislmy tam na I ogolnopolskim i bedziemy na IV zamawiam pokoj 4 osobowy pozdro Tedi -
Dokladnie powiedziane bylo pozegnanie bedzie przywitanie pozdro Tedi
-
IV Ogólnopolski zlot miłośników vw passat - co z nim?
Tedi odpowiedział Dardi → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Dardi gratuluje pomyslu miejsce jak Miedzna Murowana jak najbardziej mi odpowiada.Jak sam napisales byl tam I Zlot Ogolnopolski i mimo nastepnych dwoch to ten pierwszy pozostal w calosci w pamieci i wspomnienia sa wspaniale.Tak ze dawaj konkrety kasa poleci i do zobaczyska,milo bedzie spotkac sie z tak szanownym gronie Tedi&Tediczka -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Oby se nie skonczylo na dosc modnym dzis slowie Kryzys Dowiemy sie ze sorry ale osrodek czy inne wazne rzeczy wplynely na to iz IV Ogolnopolski zlot nie moze sie odbyc.Wielu z nas wie jak to sie odbywalo za I.II i III czym blizej daty zlotu byla wieksza nerwowka odnosnie wplat i zapewnienia obecnosci na zlocie.Nie sadze by dobra wrozka sama wplacila za nas zadatek,by osrodek przygotowal sie na przyjecie tak ogromnej grupy Zlotowiczow pozdrawiam Tedi -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Panowie w ubieglym Roku o tej porze byla akcja wplat zaliczkowych w celu 100% przybycia Fakty mowia same za siebie -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Koledzy widac ze nie bedzie komu Wam zagrac a szkoda -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Michal bądżmy dobrej mysli. pozdro Tedi -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Koledzy co tam na temat IV Zlotu Ogolnopolskiego jakas cisza nastala ???? -
Kiedy kolejna edycja Ogólnopolskiego zlotu ?
Tedi odpowiedział temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Ja jako uczestnik I.II.III zlotu +moja zaloga jestesmy za,aby podac konkrety a kasa i potwierdzenie na 100% poleci.Miejsce jest dla nas malo istotne wazne aby sie spotkac ze znajomymi i poznac nowych.Tedi -
Spot opłatkowy Wlkp 13 XII 2008 - deklaracje
Tedi odpowiedział MAXIMUS1207 → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Podziekowanie dla grupy poznanskiej za mile i kameralne spotkanko oplatkowe Widac ze nadal zmeczeni bo do tej pory nikt tu sie nie wpisal jeszcze.Tedi i Tediczka dotarlismy do domku okolo godziny 24-tej Wyzerka byla super i te przysmaki szefa knajpy wysmienite i ta kielbaska az palce lizac:) i obsluga superowa.Browarkow troszke sie polalo Maximus (Darek) nastepnym razem pieszo lub zalatw sobie kierowce ale co tam nadrobiles jedzonkiem hi hi bo chyba od rana nic nie jadles. No i podziekowanie dla naszych szanownych dziewczyn co nas pozawozily do domku pozdrawiamy i do nastepnego spotkania. Knajpa wysmienita nareszcie mamy stala mete na tego typu imprezki -
Spot opłatkowy Wlkp 13 XII 2008 - deklaracje
Tedi odpowiedział MAXIMUS1207 → na temat → Zloty Ogólnopolskie Wspominki
Michal szkoda myslelismy ze bedzie Tobie pasowalo 13.12.08 no chyba ze sonda wypadnie ze 6.12.08 to zapraszamy
