Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

a tak z innej beczki, czy już ktoś zakładał xenon HID do zwykłego reflektora w Passacie 3B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co poprawiła się jakość oświetlania drogi?

to , że się poprawiła to jest mało powiedziane ... jest poprostu bajka :) na krótkich (soczewa) może i nie ma jakiejś tam rewelacji nie wiadomo jakiej ( chociaż mam zalożone na krótkie żarówki jakieś noł nejmy , więc może gdybym kupil lepsze bylo by o wiele lepiej ) ale na długich jak mam założone te osramy Night breaker to jest poprostu potężne białe światło ( no może prawie białe :D ale predzej mu do białego niż do zółtego ) i świecą bardzo ale to bardzo daleko ... więc z ręką na sercu mogę polecić te lampy jak i te żarówki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbym kupil sobie żarówki (efekt ksenon). Może Ty czajek masz jak to by wygladalo przy lampach Depo? Bo napwno na ringi bede mial led niebieska. Jeszcze jedno łatwo Ci było wyminic stare lampy na nowe? Wtyczka pasowala bezproblemowo bo przeciez w standardowych lampach mam h1+h7 a w Depo bedzie h7+h7

 

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

 

czajek jakie masz żarówki 100w czy 55w? na krotkich i dlugich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam dylemat, chce kupic lampy do bialego passka. Rozpatruje tylko dwie firmy bo wyczytalem na forum, że Sonar i Depo są dobre. Wogóle to tak pisza na allegro. Chodzi mi o czarne tło w tych lampach bo mam czarne szyby. Proszę o pomoc w wyborze uwzględniając cenę oraz gwarancję na te lampy.

Depo: http://moto.allegro.pl/show_item.php...1313217566&msg

Sonar: http://moto.allegro.pl/lampy-przedni...340963927.html

Jeśli ktoś posiada takie to proszę mi napisać które światła świecą jak mam włączone mijania, a które postojowe

 

powiem Ci kolego, że te sonary fajnie wyglądają, też mam białego paska z czarnymi szybami, zajrzyj sobie w mój temat, masz linkę w podpisie

wracając do sonarów... no gówno takie... nie polecam, nigdy więcej nie kupię, jak bym wiedział, że to takie dziadostwo, zastanowiłbym się drugi raz, NIE POLECAM

mam już je ze dwa lata założone, w nocy na dzień dzisiejszy ledwo świecą, już się boję jeździć, najgorzej jest w nocy na trasie, jak jest nieoświetlona droga, bez długich nie ma jazdy, dodam, że żarówki mam phillips extreme power to się chyba nazywa... łoj padlina... nie kupuj tego gówna...

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja się wypowiem na temat lamp Depo h7/h7 na soczewce . A więc na oryginalnych lampach miałem stracha jeździć nocą, bo światło emitowane przez nie kiepsko by się nawet sprawdziło do podświetlenia ekranika telefonu... Po założeniu tych depo różnica jest kolosalna. Świeca bardzo dobrze, daleko i ładnie oświetlają drogę i pobocze. Żarówki mam założone jakieś normfest'y z ASO. Słyszałem nie najlepsze opinie o tych lampach, że byle jak świecą, ale ja złego słowa powiedzieć na ich temat nie mogę, chyba, że dostałem jakąś lepszą partie w co wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wam za wyrażenie swojej opinii:) Jesli chodzi o to co wilczak napisales dostales przeciez roczna gwarancje to powinnes zwrocic towar jesli widziales ze jest cos nie tak? Wybieram depo wszyscy to chwala i wogole maja gwarancje na 2 lata.

 

---------- Post added at 16:07 ---------- Previous post was at 16:03 ----------

 

panowie a mieliscie problem z montażem lamp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakbym kupil sobie żarówki (efekt ksenon). Może Ty czajek masz jak to by wygladalo przy lampach Depo? Bo napwno na ringi bede mial led niebieska. Jeszcze jedno łatwo Ci było wyminic stare lampy na nowe? Wtyczka pasowala bezproblemowo bo przeciez w standardowych lampach mam h1+h7 a w Depo bedzie h7+h7

 

---------- Post added at 18:08 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

 

czajek jakie masz żarówki 100w czy 55w? na krotkich i dlugich?

 

nie mam efekt xenon , ale to nie potrzebne jest... mówie ci kup sobię te osramy do nich Night Breaker one są zajeb...ste . Wtyczki nie mają nic do rzeczy te h1 h7 ... bo z lampami masz wtyczki juz w komplecie h7 h7 .. podpinasz tylko taką jedną wtyczkę główną i tyle , ale nic nie trzeba przerabiać ani nic . Hmm jeśli chodzi o montaż to pasuję to tak na styk... trzeba trochę wciskać te kierunki... ale sobię napewno poradzisz . żarówki mam 55 w , nie kupuj żadnych 100 w. bo po 1 niszczy się odbłyśnik i wogólę lampa , a po 2 ludzie z przeciwka jak będą jechać będą mieli masakre.

 

PS: Tym , że będziesz miał slabą widoczność się nie martw !!!!!!!!! Te lampy świecą rewelacyjnie w porównaniu ze standardowymi lampami (oczywiście chodzi mi o to , że stare są zaśnieżałe , przyzółknięte ) !! kup tylko te żarówki co mówię wmontuj je na długię i zobaczysz w nocy , jak powinny świecić żarówki :) uwierz ,lepsze oświetlenie Ci już nie będzie potrzebne

Kurde nie mam aparatu tu w Lublinie i nie mam jak pstyknąć foty :/ bo bym Ci pokazał jak świecą , żebyś na własne oczy zobaczył , może wezmę ewentualnie walnę dzisiaj wieczorkiem telefon mojej dziewczyny , ma tam chyba 5mpx to może coś będzie widać :)

Edytowane przez czajek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwadrator montaż jest prosty, ja nie miałem żadnych problemów tylko należy ostrożnie z regulacją bo łatwo zerwać gwint i wtedy jest już kiepsko, plastiki są nie najlepszej jakości, ale jak delikatnie i sprawnie się to zrobi to nie ma żadnych problemów. Pamiętaj, że koniecznie trzeba ustawić światła, bo albo będą oświetlały kosmos, albo ziemie przed autem. Regulację ustawia się specjalną "maszyną" którą ma każdy większy warsztat lub stacja diagnostyczna. Silniczki do elektrycznego sterowania lampami pasują plug&play tak jak wszystkie kostki.

 

lukasz1987b moim zdaniem lampy ładne, ale chyba wyglądają zbyt nowocześnie do B5 przedlift, no i cena troszkę duża, ale ostateczny wybór należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem wlasnie lampy zamienniki org i mam problem z wyjeciem regulacja recznej na elektryczna moze mi ktos podpowiedziec jak to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupilem wlasnie lampy zamienniki org i mam problem z wyjeciem regulacja recznej na elektryczna moze mi ktos podpowiedziec jak to zrobic?

 

Wrzuć dokładne foto miejsca silniczka,lampy przy okazji też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://img5.imageshack.us/img5/2879/p1030342r.jpg dodaje foto samego miejsca na silniczek. Niech ktos powie mi jak to wyjac i wlozyc silniczek z starych lamp

 

Przekręcasz nieco w lewo i wyciągasz ;) Tylko uważaj bo od wewnątrz ta regulacja trzyma środek reflektora,taka plastikowa kulka i jak za mocno pociągniesz to ją złamiesz-powinno się ją także wysunąć w bok,po uprzednim odchyleniu silniczka/regulacji manualnej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sobie poradzilem ;) Trzeba bylo przekrecic w prawo i potem w bok ta kulke tak jak mowiles i normalnie wyciagnac. Lampy juz w samochodzie roznica jest ogromna jutro jakies fotki skoluje.

Moja lampy sa firmy DJAUTO H4+H7 cena 245zl komplet. Jestem jak najbardziej zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś mi wpadła w oko taka lampka w pasku B5, może kogoś zaciekawi :)

B5lampa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauwaz ze tego typu lampy wszystkie Depo z soczewkami itd sa na zarowki H7+H1 (lub inne jedno wloknowe)

I w moim przypadku bym musial zrezygnowac z lamp przeciwmglowych badz halogenow (roznie to jest nazywane)

Wiec u mnie w gre wchodzily tylko tego typu zamienniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mi wpadła w oko taka lampka w pasku B5, może kogoś zaciekawi :)

 

Z tego co kojarzę to kol. Sejo ma takie zamontowane :)

 

 

 

Tylko zauwaz ze tego typu lampy wszystkie Depo z soczewkami itd sa na zarowki H7+H1 (lub inne jedno wloknowe)

Nie tylko.Depo produkuje także D2S/H7 pod xenon

I w moim przypadku bym musial zrezygnowac z lamp przeciwmglowych badz halogenow (roznie to jest nazywane)

Wiec u mnie w gre wchodzily tylko tego typu zamienniki

 

Na rynek US i Kanadę były w 3B halogeny w kratce zderzaka.Ale ciężko je dostać,graniczy z cudem.Ja rozwiązałem to inaczej :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-soczewka-lampy-typu-clear-black-i1414914918.html

 

Miał ktoś do czynienia z tymi lampami od tego sprzedawcy??

To są h7+h7 czy one są pod xenon? No i interesowało by mnie jaki jest ich producent/firma. Może ktoś ma konkretnie ten model lamp od tego sprzedawcy i może się na ten temat wypowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-soczewka-lampy-typu-clear-black-i1414914918.html

 

Miał ktoś do czynienia z tymi lampami od tego sprzedawcy??

To są h7+h7 czy one są pod xenon? No i interesowało by mnie jaki jest ich producent/firma. Może ktoś ma konkretnie ten model lamp od tego sprzedawcy i może się na ten temat wypowiedzieć.

 

Ciężko stwierdzić co to za firma.Poza tym nic nie widać w tylnej części bo są zaślepki i nie wiem jakie tam jest gniazdo/oprawka.Najlepiej zadzwoń tam i zapytaj.

P.S. Po napisach na obudowie wnioskuję że Hella to napewno nie jest :hyhy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-soczewka-lampy-typu-clear-black-i1414914918.html

 

Miał ktoś do czynienia z tymi lampami od tego sprzedawcy??

To są h7+h7 czy one są pod xenon? No i interesowało by mnie jaki jest ich producent/firma. Może ktoś ma konkretnie ten model lamp od tego sprzedawcy i może się na ten temat wypowiedzieć.

jak się dowiesz czegoś o lampkach to daj znać na forum - interesują mnie inne od tego sprzedającego - ten sam model tylko całe w chromie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności