Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Ori alu i ori stal mają te same śruby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz z oponami.. http://allegro.pl/vw-tiguan-kola-aluminiowe-235-55-17-alufelgi-5x112-i5084540324.html Ja jak szukałem do swojego a nie było w necie za dużo zdjęć to zrobiłem fotę boku auta, wrzuciłem na kompa i w paincie wycinałem koła, wklejałem z aukcji i sprawdzałem jak wygląda orientacyjnie. Zależy jeszcze od koloru auta, mi w 90% się sprawdził wygląd. Jest gdzieś program nawet, zaznaczasz jakie masz auto, kolor, pokazuje Ci jego bok i wybierasz koła z palety i wielkości. Gdzieś ta strona była, przed formatem miałem zapisaną...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opony mam 225x45, tutaj brzydko wygląda bo opona wielka na 55(jak koło u wozu), ten wzór mi się podoba i wychodzi na to ze jutro zakladam je do mojego czarnego kombi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
opony mam 225x45, tutaj brzydko wygląda

Z taką oponą też za ładnie nie będzie...

Ten rozmiar z aukcji jest typowy pod tiguana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez taka opona no może ciut szersza bo 235x45 jest w ori do passata na 17", tak wiec 235 a 225 to chyba nie taka wielka różnica, natomiast na prfilu 45 a 55 to juz dosc znacznie widać. tak czy inaczej decyzja zapadła i mam nadzieje ze bedzie dostojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich którzy szukają oryginalnych 18' przypominam ciekawą alternatywę dla bardzo popularnych Chicago.

 

Jest to (moim zdaniem) dosyć rzadko spotykana felga SAMARKAND. Była montowana jako część pakietu Volkswagen Individual.

Jest częściowo polerowana i bardzo ciekawie wygląda w różnym oświetleniu. (uwaga na "regenerowane" sztuki)

Warto używać jej z oponami z rantem ochronnym gdyż sama felga ma polerowany rant.

 

Załączam fotki jak wyglądają na żywo.

 

pas1.jpg

 

pas2.jpg

Edytowane przez infoset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co sądzicie o takich felgach do Passata b6 ?

http://www.ebay.co.uk/itm/17-GMF-TTRS-ALLOY-WHEELS-FITS-VW-VOLKSWAGEN-PASSAT-PHAETON-SCIROCCO-TIGUAN-/300918391788

 

Jak ktoś widział już takiego Passata i ma zdjęcie prosiłbym o wrzucenie go tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ok, przeczytałem (prawie) wszystko w tym wątku...

 

Pytanie: B7 kombi, standardowe zawieszenie. Czy 18" Interlagos będą jakoś normalnie wyglądać i czy przy załadowanym aucie nie będą obcierać z tyłu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 18" Interlagos będą jakoś normalnie wyglądać i czy przy załadowanym aucie nie będą obcierać z tyłu?

 

Nie wiem jak byś musiał go obciążyć, żeby obcierało ;) Przejrzyj wątki z B7 w dziale Mój Passat, zdaje się że jeden z Kolegów takie miał w swoim. A cd wyglądu to albo nie będzie Cię to kłuło, albo z czasem pomyslisz o lekkim obniżeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak byś musiał go obciążyć, żeby obcierało ;)

 

Da się nawet na standardowych 16";)

 

Przejrzyj wątki z B7 w dziale Mój Passat

 

Idę patrzeć :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, ok, przeczytałem (prawie) wszystko w tym wątku...

 

Pytanie: B7 kombi, standardowe zawieszenie. Czy 18" Interlagos będą jakoś normalnie wyglądać i czy przy załadowanym aucie nie będą obcierać z tyłu?

 

Nie będą obcierać.

 

Wyglądać będą OK - to ładne felgi - http://i40.tinypic.com/28mfpi.jpg

 

Inna sprawa, że B7 jest już nowocześnie "kanciasty" i rozważyłbym do niego model KANSAS http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/21/2696/48079600/02062012145-8828709582166461696.jpg. Byłyby w dodatku idealne jeżeli chodzi o parametry (tak jak zaplanował producent). Interlagos mają 3mm niezgodność.

 

I jeszcze jedna kwestia do rozważenia przy INTERLAGOS - mnóstwo "replik" na rynku - są nawet 16 calowe(!), dużo widać tego na mieście.

Edytowane przez infoset

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będą obcierać.

 

Wyglądać będą OK - to ładne felgi - http://i40.tinypic.com/28mfpi.jpg

 

To akurat amerykaniec ;)

 

Inna sprawa, że B7 jest już nowocześnie "kanciasty" i rozważyłbym do niego model KANSAS http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/21/2696/48079600/02062012145-8828709582166461696.jpg.

 

Jak znajdziesz mi ori komplet w idealnym stanie z pewnwgo źródła za 1600 PLN to biorę :ok

 

I jeszcze jedna kwestia do rozważenia przy INTERLAGOS - mnóstwo "replik" na rynku - są nawet 16 calowe(!), dużo widać tego na mieście.

 

Ostatnio widziałem nawet 205/55R16 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz mi ori komplet w idealnym stanie z pewnwgo źródła za 1600 PLN to biorę :ok

 

No to cena rewelacja. Rozumiem że nie były regenerowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to cena rewelacja. Rozumiem że nie były regenerowane?

 

Jakby były to bym się nie napalał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo się nosiłem z zakupem felg, w końcu trafiła się okazja i spontaniczny zakup.

Stare 16' odeszły do lamusa.:D

 

Zawieszenie standard. ET nawet nie wiem jakie, ale są praktycznie równo z nadkolami, dużo lepiej niż stare 16'.

 

4b78ca563a70.jpg

 

Tylko teraz dziury trzeba omijać. :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja sie pochwale;) 45883484c8faf4583c226630f2e46654.jpgc91211a73763e746c0a7586fe20e4155.jpg

 

235/40/18 ET 43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności