Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie chce kupić 17stki do mojego passata b6 kombi, czarny w Highline. Jak możecie to podeślijcie jakieś fotki takiego modelu i odrazu nazwę felg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy felgi

http://www.ceneo.pl/1250815#tab=click_scroll

będą pasowały do b6 varianta z 2010. Chodzi o ET. Te mają 40 a wg. homologacji powinno być ET45.

bez problemu

Panowie chce kupić 17stki do mojego passata b6 kombi, czarny w Highline. Jak możecie to podeślijcie jakieś fotki takiego modelu i odrazu nazwę felg.

I może jeszcze ci znaleźć w dobrej cenie, kupić, przywieźć i zamontować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zaproponował jeszcze mycie z woskowaniem w pakiecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_0249.jpg

8.5/18" et30

Nic nie przyciera i nie wystaje zbytnio...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy, potrzebuję się dowiedzieć czy 10,5 " et 52 r19 z oponami 235/40/19 lub 235/45/19 podejdą na tył do passata ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem na forum nowy. Do swojego Passata chciałbym kupić felgi 19" z oponami 235/35 Zawieszenie oryginał (4motion jeśli to coś zmienia). Może ktoś wyrazić rzeczową opinię na temat użytkowania takiego rozmiaru felg na Polskich drogach? Wiadomo że stracimy trochę na wygodzie ale jak to wszystko oceniacie? Dla lepszego wyglądu warto się poświęcić? PS nie mam dzieci/żony/teściowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradźcie proszę.

Czy felgi 7x17" ET49 będą dobre do opon 235/45/17 do sedana? Sprawa dosyć pilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kliku dni jestem posiadaczem b6. Planuję zakup alu felg i opon. Czy np. do tych felg

http://allegro.pl/felgi-16-5x112-vw-audi-seat-skoda-131-i5118426823.html

lub

http://allegro.pl/612-mb-felgi-16-5x112-vw-golf-v-vi-5-6-passat-i5193346380.html

będą pasowały opony np.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5243601692

Nadmienię iż w jednych felgach osadzenie ET jest 35 a w drugich 45. Czy oba warianty są dobre do tych opon?

Z góry thnx. za odp. i poświęcon czas.

Edytowane przez yoe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam, kolego trzeci sezon latam na 225/35/19 i nie ma tragedii. To prawda jest twardo i mam jeszcze zawieszenie od sportline ale nic się nie dzieje. Po dziurach jeździmy powoli i to nawet na zimówkach 16''. Myślałem również o 235 ale miałem obawy że nie wejdzie. Jak dla mnie to śmiało 19'' bo wygląd jest mega... Pozdrawiam

Witam, jestem na forum nowy. Do swojego Passata chciałbym kupić felgi 19" z oponami 235/35 Zawieszenie oryginał (4motion jeśli to coś zmienia). Może ktoś wyrazić rzeczową opinię na temat użytkowania takiego rozmiaru felg na Polskich drogach? Wiadomo że stracimy trochę na wygodzie ale jak to wszystko oceniacie? Dla lepszego wyglądu warto się poświęcić? PS nie mam dzieci/żony/teściowej :)
Edytowane przez lammel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do kolegi yoe.

 

 

Oba warianty są jak najbardziej dobre, osobiście poleciłbym CI ten wariant 1 czyli 7" et35.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie wie ktos moze jaki jest nr seryjny tej felgi

A po co Ci nr? Nie może być model felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po co Ci nr? Nie może być model felgi?

 

model model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zadzwonie so serwisu passata i tak powiem to to beda wiedzieli o co chodzi bo ten interlagos to jest jakiejś włoskiej firmy a mi chodzi o symbol z oryginalnej felgi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności