Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

A poprawi mi sie komfort przy takim rozmiarze?? Bo na zime ma 205/55 R16 i nie ma porownania,nawet nie czuc , ze mam kola zalozone tak cicho jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałeś gdzieś może fotkę takich 16 na passacie ? Najbardziej myślę o zakupie oryginałów z highline muszą być 16''.

 

Ja mam repliki ale 17".Wyglądają o niebo lepiej niż 16" ale gorzej niż oryginalne 18". Co do jakości to niestety złazi z nich bezbarwny akryl i badziewnie to wygląda i niestety nie da się tego zregenerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odpowiedź. Pozostaje mi dalej szukać oryginałów z highline 16'' tylko te na Allegro to większość po malowaniu, ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi felgami po malowaniu ?

 

Robię edytę, bo widzę, że Ty masz te polerowane a tamte są srebrne (może bardziej wytrzymałe ?).

Przy okazji to jakoś dziwnie te twoje repliki wyglądają miejsca na śruby są gdzieś pochowane ?

Edytowane przez xplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ktoś ma jakieś doświadczenia z takimi felgami po malowaniu ?

 

Kup znorane na sztuki i sam daj do malowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ktoś doradzi, czy felgi (oryginal vw) od B7 będą pasowały do B6 ?

 

dokładnie chodzi o te

 

7.5x17 ET47 5x112

3AA601025G

 

http://www.ebay.de/itm/Original-VW-Passat-B7-EOS-Minneapolis-Alufelgen-Sommerraeder-235-45-17-Zoll-/181151094117?nma=true&si=3ZGkpWiQcEGWeJ703%252BZn7UsyQm4%253D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

 

3AA601025G-315.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie...

W końcu to jest to samo auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za szybką odp. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie troche z innej beczki ale powinno pasować do tematu . Mam felgi s-line 18'' et 35 8cali opony 225/40 i moje pytanie brzmi czy ktoś ma u siebie załozone takie felgi i wie jakie dystanse dac na tył zeby były koła mniej wiecej równo z błotnikiem , przód wmiarę ładnie sie spasował . Zawieszenie orginalne w planach obnizenie o 40mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie troche z innej beczki ale powinno pasować do tematu . Mam felgi s-line 18'' et 35 8cali opony 225/40 i moje pytanie brzmi czy ktoś ma u siebie załozone takie felgi i wie jakie dystanse dac na tył zeby były koła mniej wiecej równo z błotnikiem , przód wmiarę ładnie sie spasował . Zawieszenie orginalne w planach obnizenie o 40mm.

 

Ja mam u siebie 8j 41et opona 235/40 przy dystansie 10mm i pełnym załadunku osobowym tył na dziurach przyciera o wygłuszenie błotnika , w 3 -4 osoby jest ok. ty masz oponę węższa ale et mniejsze więc myślę że wyjdzie na to samo także 10mm max chyba ,że usztywnisz zawieszenie z tyłu to wtedy możliwe ,że zyskasz kilka mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie mam zamiar usztywnic spręzynami eibacha z czasem jak funduszy przybedzie, także dzięki bardzo za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Posiadam felgi 7.5J x 17H2 ET 35. Chciałbym do nich zakupić opony o rozmiarze 235/45/17. Moje pytanko czy takie rozwiązanie podejdzie do passata b6 w kombi? Czy opona nie będzie wystawać poza obrys auta lub obcierać nadkola? Czy może lepsza będzie 225/45/17?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich

Posiadam felgi 7.5J x 17H2 ET 35. Chciałbym do nich zakupić opony o rozmiarze 235/45/17. Moje pytanko czy takie rozwiązanie podejdzie do passata b6 w kombi? Czy opona nie będzie wystawać poza obrys auta lub obcierać nadkola? Czy może lepsza będzie 225/45/17?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

 

235/245 przeważnie zakładają na 8j żeby uchronić felgę przed krawężnikami, przy 7,5 j myślę ,że 225 w zupełności wystarczy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał nawet 215 do 7,5, ładniej się ułoży, mniejsze zużycie paliwa. W 8J miałem 225 i było optymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W B6 ori to 235/45/17 i właśnie na feldze 7.5 cala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi

W B6 ori to 235/45/17 i właśnie na feldze 7.5 cala...

Chodzi mi tu głównie o ten współczynnik felgi ET 35. czy opona o tym rozmiarze nie będzie wystawać poza obrys auta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi tu głównie o ten współczynnik felgi ET 35. czy opona o tym rozmiarze nie będzie wystawać poza obrys auta?

 

Przy 7,5j nie będzie obcierać nawet z opona 235

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panow.

Takie parametry felg:

7Jx17 ET39

7N0 601 025 H

produkcja 2011

 

Przy duzych predkosciach, na bardzo dobrej drodze, na lekkich wzniesieniach jest lekkie tarcie i mnie to drazni:)

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Witam Panow.

Takie parametry felg:

7Jx17 ET39

7N0 601 025 H

produkcja 2011

 

Przy duzych predkosciach, na bardzo dobrej drodze, na lekkich wzniesieniach jest lekkie tarcie i mnie to drazni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody jak Cie drazni to kup sobie ograniczniki skoku sprezyny... bo jak trze to widocznie Ci dobija kolo do nadkola... i jak piszesz dzieje sie to b dobrej drodze, to pomysl co bedzie na gorszej, albo z wiekszymi zaglebieniami ? oczywisice zalezy to od zaladowania auta i twardosci sprezyn.

 

Ktos tam wczesniej pisal, ze chce zakladac eibach do usztywnienia auta to niech pamieta, ze EIBACH idzie -30 mm czyli zmniejsza jeszcze to dostepne miejsce na skok kola... Tez mam fele z ET 35 i Eibacha -30 stad wiem co mowie... wszystko jest w tym watku wczesniej :). Ograniczniki skoku sprezyn zalatwily sprawe, jest nisko, twardo i nic nie trze, tak jak mialo byc. A fele hmm prezentuja sie bo przy ET 35 sa wysuniete rowno do krawedzi karoserii... co poszerza paszkwila :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te ograniczniki mozna kupic i jaki koszt orientacyjny??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności