Skocz do zawartości
setnik

Modyfikacja trybu "skandynawskiego" świateł

Rekomendowane odpowiedzi

halogeny miałem w poprzednim Pasku, fajne rozwiązanie ale chciałem coś nowego Może teraz zrobię same Xenony tak jak pisałeś.

 

Ja obecnie mam ustawione na halogenach, ale poważnie rozważałem, czy nie zostawić trybu amerykańskiego na światłach mijania, czyli w moim przypadku również na xenonach. :) Wygląda nietypowo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka - chodziło mi o świecenie świateł drogowych (długich) na 30%, bo o ile dobrze kojarzę tam właśnie jest postojówka w ksenonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja obecnie mam ustawione na halogenach, ale poważnie rozważałem, czy nie zostawić trybu amerykańskiego na światłach mijania, czyli w moim przypadku również na xenonach. :) Wygląda nietypowo. ;)

 

Dobrze prawisz :) Chyba też tak zrobię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zwątpiłem - oświećcie mnie...

Czy długie są tylko na palniku ksenonowym czy również obok, jak to miało miejsce w B5 FL...? :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy długie są tylko na palniku ksenonowym czy również obok, jak to miało miejsce w B5 FL...?

 

Tylko w ksenonie Piotrze. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wyda na tym module...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! podepne sie pod temat. czy ktos w okolicach od Opola do Gliwic byłby mi wstanie za przysłowiową flaszke zmienic tryb skandynawski na zwykly europejski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

to ja mam takie pytanie. Passat z bixenon+doświetlanie zakrętów+halogeny+czujnik zmroku/deszczu.

Chciałbym aby w dzien światła były realizowane przez halogeny,a kiedy przychodzi zmrok w automacie odpalają się xenony a gasną halogeny. Czy da się tak zrobić ? I pytanie czy przełącznik świateł ma być wstedy ustawiony na AUTO czy trzeba ręcznie za każdym razem na pierwszą pozycję ustawiac światła ?

Z góry dziękuje za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kodujesz tryb amerykański realizowany za pomocą halogenów, włącznik ustawiony na AUTO i masz to co chciałeś - w dzień świecą tylko halogeny, gdy się ściemni automatycznie zapalą się xenony i reszta oświetlenia, a zgasną halogeny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki problem i ni jak nie mogę go rozwiązać.Przy kasowaniu kontrolki spalonej żarówki spec od kompa coś powłączał i teraz przy zapalonych światłach zapala się także przeciwmgielne tylne ale z mocą powiedzmy 30%.

Czekam na Wasze sugestie.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedź do niego niech powyłącza...

 

no dzięki aleś mnie pocieszył tą odpowiedzią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dzięki aleś mnie pocieszył tą odpowiedzią

Źle Ci zakodował. Jedź do niego niech poprawi. Też kiedyś, kiedyś jak nie miałem swojego kabla to byłem u speca który zrobił dokładnie to samo co u Ciebie. Pojechałem, z.ebałem i zakodował poprawnie. Na przyszłość - zmień swojego speca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Źle Ci zakodował. Jedź do niego niech poprawi. Też kiedyś, kiedyś jak nie miałem swojego kabla to byłem u speca który zrobił dokładnie to samo co u Ciebie. Pojechałem, z.ebałem i zakodował poprawnie. Na przyszłość - zmień swojego speca...

 

włąsnie o to chodzi ze on za bardzo nie wie co wlaczył i dlatego pytam co ma wyłaczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak po omacku się nie da, musisz pojechać do kogoś kto będzie wiedział co robi i to poprawi albo powklejaj tutaj print screeny z poszczególnych kodowań, to chłopaki pewnie Ci powiedzą co jest źle zakodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym przerobić światło na tryb skandynawski ale za bardzo nie wiem skąd wziąć długie kodowanie do pomocnika kodowań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie a w trybie usa da się wyłączyć doświetlanie jak świeci sam przód, albo w halogenach, bo przy skręcie się włącza doświetlanie jak jadę powoli, nawet jak ustawie na halogeny a jak włączę to zęby było tak jak jest? Lub żeby same postojówki przednie świeciły? Bo o przyciemnieniu w % xenonu nie ma szans jak dla wersji z normalnymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcel, pisz po polsku :wmorde

W trybie amerykańskim, gdy świeci sam przód, doświetlanie przeciwmgielnymi nie działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak doświetlanie nie działa przez halogeny tylko przez lampy co sa odpowiedzialne za doświetlanie i tylko chce wyłączyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie dałoby rady wkomponować halogeny + dzienne z octavii II do passata b6? Nie rozbierałem kratek, więc nie wiem ile jest tam miejsca.

http://allegro.pl/halogeny-skoda-octavia-ii-m09-lift-nowe-chorzow-i3681104269.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności