Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jaka pompa hamulcowa będzie pasowała do Golfa 3, 1,8 75KM 93r. ( bez ABSu)? Ze starej pompy odczytałem nr FC1D3118178XF. Nie wiem czy dobrze odczytałem nr ale nic mi pod nim nie wyskakuje w necie a są dwa rodzaje pomp do tego auta. Nr Vin WVWZZZ1HZRW338319. Może ktoś pomoże ?

 

dalej mam problem z tą pompą, z Etki wychodzi że ta o średnicy 20 mm, Pan w sklepie który oglądał auto twierdzi, że na pompie jest symbol 22 co oznacza pompę o średnicy tłoka 22. Może aby jednoznacznie rozwiać wątpliwość, prosiłbym o sprawdzenie jaka pompa współpracuje z serwo 1H1 612 105B ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dalej mam problem z tą pompą, z Etki wychodzi że ta o średnicy 20 mm, Pan w sklepie który oglądał auto twierdzi, że na pompie jest symbol 22 co oznacza pompę o średnicy tłoka 22. Może aby jednoznacznie rozwiać wątpliwość, prosiłbym o sprawdzenie jaka pompa współpracuje z serwo 1H1 612 105B ?
Zerknij nic więcej nie znalazłem (ceny w Euro)

pompa.pdf

info.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie czy listwy chrom na zderzaki do B5FL kombi maja numery?

3b9 807 791B

3b9 807 792B

3b9 807 718D

3b9 807 717D??

Możesz podać rok auta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

 

Mam prosbe potrzebuje nr oraz oznaczenie kolorystyczne ( kropki ) sprezyn do Passata B6 sportline

 

Pomozecie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .

 

Mam prosbe potrzebuje nr oraz oznaczenie kolorystyczne ( kropki ) sprezyn do Passata B6 sportline

 

Pomozecie ??

Najszybciej to dostaniesz to od kogoś kto ma możliwość decodowania VIN lub po oznaczeniach z wlepki (choć to różnie bywa z tym)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Czy mógł by mi ktoś pomóc w odnalezieniu jakiegoś nr.

 

Chodzi o zawleczkę która ma przytrzymać odmę odpowietrzającą wchodzącą do bloku silnika. Gdzieś ją posiałem i nie mogę teraz jej znaleźć :(.

 

Nr mojej odmy: 058 103 213

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś może sprawdzić w ETCE jaki numer części ma rozrusznik do mojego passata B6

nr VIN WVWZZZ3CZ8E138317

 

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Czy ktoś może sprawdzić w ETCE jaki numer części ma rozrusznik do mojego passata B6

nr VIN WVWZZZ3CZ8E138317

 

z góry dziękuję

 

 

Do tej pory był 02E 911 023H który został wycofany 01/10/2008 zastąpiono go numerem 02E 911 023L , można i tu zerknąć http://forum.vw-passat.pl/threads/138676-Wymiana-rozrusznika-Passat-B6-2-0TDI-BMR

 

---------- Dodano o 17:05 ---------- Poprzednia wiadomość o 17:03 ----------

 

Witam Panowie. Czy mógł by mi ktoś pomóc w odnalezieniu jakiegoś nr.

 

Chodzi o zawleczkę która ma przytrzymać odmę odpowietrzającą wchodzącą do bloku silnika. Gdzieś ją posiałem i nie mogę teraz jej znaleźć :(.

 

Nr mojej odmy: 058 103 213

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam

 

 

Hmmm.... Kurde gdzie ta zawleczka widzę tam same opaski , :ocochodzi luknij na ten obrazek i sprecyzuj jakoś http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2836515

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.... Kurde gdzie ta zawleczka widzę tam same opaski , luknij na ten obrazek i sprecyzuj jakoś http://forums.audiworld.com/showthread.php?t=2836515

 

Nie ma jej na schemacie...

Znajduje się tu:

lknhjkln.jpg

Dokładnie chodzi mi o tą co jest na zdjęciu w aukcji (nie wiem czy moderatorzy mnie nie skartują za linka) :

http://allegro.pl/odma-silnika-passat-b5-1-8-t-037-103-772-b-apu-i3923677075.html

 

Kurcze może być ciężko z dokupieniem samej zawleczki :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Czy ktoś może sprawdzić w ETCE jaki numer części ma rozrusznik do mojego passata B6

nr VIN WVWZZZ3CZ8E138317

 

z góry dziękuję

Tu by się przydało dopisać jaka skrzynia w aucie ;)

Dla 6 manual są

BOSCH 2KW 02M911023P

VALEO ...........................N

Dla automatu

Bosch ............................H

Kropki to takie same nr jak ten 1

 

---------- Dodano o 18:13 ---------- Poprzednia wiadomość o 18:10 ----------

 

Witam Panowie. Czy mógł by mi ktoś pomóc w odnalezieniu jakiegoś nr.

 

Chodzi o zawleczkę która ma przytrzymać odmę odpowietrzającą wchodzącą do bloku silnika. Gdzieś ją posiałem i nie mogę teraz jej znaleźć :(.

 

Nr mojej odmy: 058 103 213

 

Z góry bardzo dziękuję za pomoc !

Pozdrawiam

 

037 121142A sprężyna mocująca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za pomoc ! Zamawiam w ASO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numer zamka tylnych prawych drzwi do mojego paska

czy jest różnica między b5 a FL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuje numer zamka tylnych prawych drzwi do mojego paska

czy jest różnica między b5 a FL

Zerknij ten z FL to twój

zamek.pdf

zamekFL.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może ja coś spytam.

Mam aktualnie Passata b7 vin : vwvzzz3czde034471 2.0 tdi 2013 r.

Brakuje mu tempomatu. Mam jakis gigantyczny problem z dolozeniem tego w ASO. Cena za czesc - pakiet tempomat - ok 1200 zl , robocizna najtaniej 350zl. Jestem gotow poniesc koszty robocizny ale 1200 za ten zestaw to chyba cos nie halo? Czy wiecie moze jakie czesci powinienem kupic o jakich nr zeby zawiezc im to do przelozenia? ASO nie chce podac nr czesci, mowia tylko o pakiecie za 1200 zl.

 

pozdrawiam Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, to może ja coś spytam.

Mam aktualnie Passata b7 vin : vwvzzz3czde034471 2.0 tdi 2013 r.

Brakuje mu tempomatu. Mam jakis gigantyczny problem z dolozeniem tego w ASO. Cena za czesc - pakiet tempomat - ok 1200 zl , robocizna najtaniej 350zl. Jestem gotow poniesc koszty robocizny ale 1200 za ten zestaw to chyba cos nie halo? Czy wiecie moze jakie czesci powinienem kupic o jakich nr zeby zawiezc im to do przelozenia? ASO nie chce podac nr czesci, mowia tylko o pakiecie za 1200 zl.

 

pozdrawiam Maciek

 

napisz do kolegi romeo9999 - on ci wszystko dobrze objaśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o podanie nr części wiązki parktronika tył passat b6 variant . zderzak posiadam , 4 sensory oraz instalację do zderzaka .potrzebny mi numer instalacji do modułu z zewnątrz oraz do brzęczyka oraz do przodu do wpięcia się . Ps PDC podłączam tylko tył pod moduł od skody .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam proszę o podanie nr części wiązki parktronika tył passat b6 variant . zderzak posiadam , 4 sensory oraz instalację do zderzaka .potrzebny mi numer instalacji do modułu z zewnątrz oraz do brzęczyka oraz do przodu do wpięcia się . Ps PDC podłączam tylko tył pod moduł od skody .
Zerknij

parktronick.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zerknij

 

IMG_3368.jpg

 

mam taka wiązkę 3C9971104B potrzeba mi reszty aby to podłączyć pod moduł 5J0919475

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]114164[/ATTACH]

 

mam taka wiązkę 3C9971104B potrzeba mi reszty aby to podłączyć pod moduł 5J0919475

Szczerze to nie wiem jak ty chcesz to połączyć ale zerknij na to i to poprzednie

skoda.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz .

 

Sprawa podłączenia wygląda tak jak w ori na pierwszym montażu tylko bez przodu i przycisku w kabinie , sensory tył x 4 , wiazka zderzaka , wiązka do modułu ,,Skoda,, brzęczyk i instalacja do getweya do przodu pod kiere . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności