Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za numery.

Do chłodnicy już doszedłem. Teraz mnie nurtuje czy mogę wstawić grubszą, 32-34mm (Nissens, NRF) zamiast 24mm... :umm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czyściłem EGRa i zniknęła mi taka duża zawleczka co zapina egr z rura intercoolera

 

Może mi ktoś podać z ETKI jaki to jest nr ?

Dziękuję i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje zawleczkę do 1.9TDI AVF 2004 w miejscu łączenia EGR i rury inercoolera jest taka duża zawleczka która mi zniknęła przy czyszczeniu EGR

 

Bardzo bym prosił może ktos sprawdzi

 

Dzięki

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony do prawidłowego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

potrzebuje zawleczkę do 1.9tdi avf 2004 w miejscu łączenia egr i rury inercoolera jest taka duża zawleczka która mi zniknęła przy czyszczeniu egr

 

bardzo bym prosił może ktos sprawdzi

 

dzięki

 

1j0145769g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :czapa. Panowie nie potrafię znaleźć tego wężyka w ETCe. Wężyk idzie od zbiornika z płynem hamulcowym do pompki przy pedale sprzęgła.

T4 Multivan 2.5 ACV 1997

 

41049c62.jpg

 

Podziękował i Pozdrawiam :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam :czapa. Panowie nie potrafię znaleźć tego wężyka w ETCe. Wężyk idzie od zbiornika z płynem hamulcowym do pompki przy pedale sprzęgła.

T4 Multivan 2.5 ACV 1997

 

41049c62.jpg

 

Podziękował i Pozdrawiam :vw:

 

:wmorde

 

sprz.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podziękował, ślepy jestem :D

 

Spoko , zdarza się nawet najlepszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja :)

Byłby ktoś z Was w stanie podać mi jakie konkretnie oryginalne sprężyny powinienem mieć z tyłu?

Końcówka literowa jaka powinna być przy 3C0 511 115 ??

VIN: WVWZZZ3CZ9E011842

Z góry dzięki za pomoc. ASO nie chce się podzielić taką informacją :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłby ktoś z Was w stanie podać mi jakie konkretnie oryginalne sprężyny powinienem mieć z tyłu?

 

Jeśli się nie mylę to sprężyny mają na swoim korpusie oznaczenie poprzez namalowane kolorowe kropki. Tak więc najprościej jeśli podasz kolory na swoich obecnych sprężynach to będzie łatwiej odczytać nr z Etki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie są oryginalne i auto miękko i niżej siedzi. Chciałbym przywrócić oryginały, ale jest ich bodajże kilkanaście rodzajów. Gdybym znał dokładny numer (a to powie prawdziwa etka po numerze VIN), to oznaczenie kolorowe odnajdę w etce online i wtedy bedę wiedział już które używane sprężyny ewentualnie brać. Trochę to skomplikowane, ale rodzaj sprężyn ma duże znaczenie, a nowe w aso kosztują ok 900pln za komplet na tył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ASO byli bardziej życzliwi ..:what 3C0 511 115 AE cena 462zł/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, poproszę nr kompresora od klimatyzacji, bo podobno w tych Passatach były różne. VIN: WVWZZZ3CZ9E133987

Powinieneś mieć 5k0 820 803 / 5k0 820 803 (regeneracja)

 

u mnie w ASO byli bardziej życzliwi ..:what 3C0 511 115 AE cena 462zł/szt.

 

Potwierdzam, numer się zgadza, pokazuje mi kolory :

Bialy

Lila

Żółty

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinieneś mieć 5k0 820 803 / 5k0 820 803 (regeneracja)

 

 

 

Potwierdzam, numer się zgadza, pokazuje mi kolory :

Bialy

Lila

Żółty

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

 

Kolego, zobaczysz i moje sprężyny w etce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, zobaczysz i moje sprężyny w etce?

 

Kolego, czytaj ze zrozumieniem. Jak myślisz o czyich sprężynach piszemy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, zobaczysz i moje sprężyny w etce?

To właśnie o Twoich piszemy

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiałem tak, że Mirek pisał o swoich sprężynach.. :wstyd:

W takim razie dzięki śliczne Panowie. Pozostaje rozpocząć poszukiwania na rynku wtórnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nr korka, spinki mocującej przewody idące do spryskiwaczy?

Mocowanie ww korka zaznaczyłem czerwonym kółkiem. Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

 

 

PP35.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie taka spinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności