Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ktoś podrzuci jaki numer posiada Przełącznik świateł hamulców czyli czujnik koło pedału hamulca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,potrzebuje numer lusterka fotochromatycznego z czujnikiem deszczu do B5 FL 2001r, model 2002, variant.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stojąc z przodu silnika po prawej jest krociec wychodzacy z głowicy jego nr to chyba. 028 121 132 wchodzi do niego chyba czujnik temperatury uszczelniony oringiem potrzebuje jego wymiary

Kupiłem zamiennik tego krucca i org oring jest za luźny i cieknie muszę dopasować ciaśniejszy

Oring przy tym króćcu ma wymiary 36x3,15 i numer: 037 121 687

Witam. Ktoś podrzuci jaki numer posiada Przełącznik świateł hamulców czyli czujnik koło pedału hamulca.

włącznik świateł stop ma numer: 4A0 945 515A.

Witam ,potrzebuje numer lusterka fotochromatycznego z czujnikiem deszczu do B5 FL 2001r, model 2002, variant.

Lusterko wewn. przyciemniane automat. dla pojazdów z czujnikiem deszczu: 3B0 857 511H. Jest w dwóch kolorach: szary perlisty (Y20) i beż słoneczny (89H)

Edytowane przez czaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale to chyba oring który jest pomiędzy głowica a tym kruccem a ja potrzebuje ten który dochodzi do czujnika

Chyba że jestem w błędzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ale to chyba oring który jest pomiędzy głowica a tym kruccem a ja potrzebuje ten który dochodzi do czujnika

Chyba że jestem w błędzie

Sorry za babola, ale dopiero poznaję passata B5. Polo mam obcykane, ale passtucha mam od tygodnia.

Możliwe że chodzi ci o o-ring: N903 168 02. ma on wymiary 19,6x3,65. ale czy dobrze znalazłem to nie jestem pewien na 100%. W razie czego ten oring jest na rysunku 919-50 w ETKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie,

jest szansa na podanie numeru łożyska do sprzęgła sprężarki klimy oraz zawór sterujący do :

 

VW Passat 1,9 tdi Variant 2001 nr VIN to WVWZZZ3BZ1E243276, jest szansa na przesłanie skanów z Etki. Vin wystarczy czy muszę sprawdzić jaka jest u mnie zamontowana?

z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie,

jest szansa na podanie numeru łożyska do sprzęgła sprężarki klimy oraz zawór sterujący do :

 

VW Passat 1,9 tdi Variant 2001 nr VIN to WVWZZZ3BZ1E243276, jest szansa na przesłanie skanów z Etki. Vin wystarczy czy muszę sprawdzić jaka jest u mnie zamontowana?

z góry dziękuje za pomoc.

 

8D0 260 811 - sprzęgło elektromagnetyczne (numer wycofany w dniu 01/01/2008 roku)

8D0 260 811 J - sprzęgło elektromagnetyczne (numer zastępczy od dnia 01/01/2008 roku)

 

Wydruki z ETKI w pliku poniżej.

Sprężarka klimy.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
N903 168 02. ma on wymiary 19,6x3,65. ale czy dobrze znalazłem to nie jestem pewien na 100%. W razie czego ten oring jest na rysunku 919-50 w ETKA

 

Thx to będzie to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć mi jakie pompowtryski siedzą w tym aucie...? Albo jakie jest oznaczenie silnika...?

WVW ZZZ 3CZ 7E 222 586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba mi zamienniki numeru: 8D0206805D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może powiedzieć mi jakie pompowtryski siedzą w tym aucie...? Albo jakie jest oznaczenie silnika...?

WVW ZZZ 3CZ 7E 222 586

 

pikopiko : Engine code: BKP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

potrzebuję schematu układu klimatyzacji wraz z katalogiem czesci do Passka B5 1.9 AHU '97.

nie wiem jake filterki tam siedzą.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam nr. uszczelki która znajduje się między kolektorem a blokiem silnika. Będę to wszystko demontował ponieważ muszę wyczyścić kolektor. Więc wymienię i uszczelkę. Generalnie już ją zakupiłem jednak coś mi mówi ze dali mi nie taką. A może ktoś ma zdjęcie owej uszczelki? Auto to Passat 1.9TDI 90KM 1997r.

 

Edit:

Uszczelka jaką dostałem to 037 253 039 F a nie wiem czy nie powinna być 028 129 717 D ??

Edytowane przez mierny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest numer oryginalnego termostatu do paska jak w profilu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uszczelka jaką dostałem to 037 253 039 F a nie wiem czy nie powinna być 028 129 717 D ??

Dali ci dobrą uszczelkę. Numer który podałeś 028 129 717D to też uszczelka, tyle że przy kolektorze ssącym.

Jaki jest numer oryginalnego termostatu do paska jak w profilu?

044 121 113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dali ci dobrą uszczelkę. Numer który podałeś 028 129 717D to też uszczelka, tyle że przy kolektorze ssącym.

 

Kurde no właśnie chciałem uszczelkę od ssącego, bo właśnie ten znajduje się przecież po lewej stronie w wraz z turbo i całym EGR-em stojąc na wprost silnika? czy już mi się wszystko pomieszało. Ale raczej nie. Więc w związku z tym, skoro już mam uszczelkę od kolektora wydechowego to warto ją wymienić? bawić się w rozbieranie i czyszczenie? czy wymienić ją na tą o którą mi chodziło.

Żeby było jasne, powodem całego mojego zamieszania jest brak mocy jak w temacie: http://forum.vw-passat.pl/threads/23...=1#post1706955

Czaja - Dzięki serdeczne za odpowiedz.

Edytowane przez mierny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

img2012071000504.th.jpg img2012071000507.th.jpg

 

To jest wtyczka ze sterownika kolumny kierownicy. Potrzebuję numer kabelka który z pinem który wchodzi w tą wtyczkę i idzie do ECU auta. Nie chce mi się strzelać z dobieraniem pinów i kabli dlatego wole to w salonie kupić.

 

Z góry dzięki,

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/color]Czy może ktoś "wyjąć" z ETKI wymiary i numer łożyska sprężarki klimatyzacji z silnika ADR, rocznik 1997? Końcówka numeru sprężarki to 805D. Firma ZEXEL.

Chodzi o łożysko W SPRĘŻARCE a nie o łożysko w sprzęgle sprężarki :D

 

I żeby to łożysko wyjąć, to trzeba całą sprężarkę rozebrać? Bo jeśli tak, to może od razu jakieś pierścienie albo oringi do środka nowe kupię. Tylko też numery będą potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam moge prosic o rysunek ukladu intercolera do audi a6 2000 rok silnik 2.5 tdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam moge prosic o rysunek ukladu intercolera do audi a6 2000 rok silnik 2.5 tdi

Proszę:

intercoolerA6_2.5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności